A W D L +/- P
1. Tallinna FC Levadia Must 2 1 0 7-2 7
2. Harju JK Must 2 1 0 7-3 7
3. Tallinna FC Flora Valged 1 0 2 3-9 3
4. Tallinna JK Legion II 0 0 3 3-6 0
B W D L +/- P
1. Tartu FC Santos 3 0 0 7-0 9
2. FC Elva 2 0 1 6-1 6
3. Pärnu JK 1 0 2 4-5 3
4. Pärnu JK Poseidon I 0 0 3 1-12 0
C W D L +/- P
1. JK Tallinna Kalev 3 0 0 10-2 9
2. Tallinna FC Levadia Roheline 2 0 1 4-5 6
3. Raplamaa JK 0 1 2 5-8 1
4. Kohtla-Järve FC Viru Star 0 1 2 1-5 1
D W D L +/- P
1. FC Kuressaare 3 0 0 7-0 9
2. Tallinna FC Flora Rohelised 2 0 1 6-2 6
3. Suure-Jaani United 1 0 2 2-10 3
4. Rakvere JK Tarvas 0 0 3 1-4 0
Date Teams Venue Score
1 18/12 08:00 (F) Tallinna FC Levadia Must - Tallinna FC Flora Valged Kalevi Spordihall 4 - 0 A
2 18/12 08:15 (F) Tallinna JK Legion II - Harju JK Must Kalevi Spordihall 1 - 2 A
3 18/12 08:30 (F) Tallinna FC Levadia Roheline - JK Tallinna Kalev Kalevi Spordihall 0 - 3 C
4 18/12 08:45 (F) Kohtla-Järve FC Viru Star - Raplamaa JK Kalevi Spordihall 1 - 1 C
5 18/12 09:00 (F) Tallinna FC Flora Valged - Harju JK Must Kalevi Spordihall 0 - 3 A
6 18/12 09:15 (F) Tallinna FC Levadia Must - Tallinna JK Legion II Kalevi Spordihall 1 - 0 A
7 18/12 09:30 (F) JK Tallinna Kalev - Raplamaa JK Kalevi Spordihall 4 - 2 C
8 18/12 09:45 (F) Tallinna FC Levadia Roheline - Kohtla-Järve FC Viru Star Kalevi Spordihall 1 - 0 C
9 18/12 10:00 (F) Tallinna JK Legion II - Tallinna FC Flora Valged Kalevi Spordihall 2 - 3 A
10 18/12 10:15 (F) Harju JK Must - Tallinna FC Levadia Must Kalevi Spordihall 2 - 2 A
11 18/12 10:30 (F) Kohtla-Järve FC Viru Star - JK Tallinna Kalev Kalevi Spordihall 0 - 3 C
12 18/12 10:45 (F) Raplamaa JK - Tallinna FC Levadia Roheline Kalevi Spordihall 2 - 3 C
13 18/12 11:00 (F) Pärnu JK - FC Elva Kalevi Spordihall 0 - 1 B
14 18/12 11:15 (F) Pärnu JK Poseidon I - Tartu FC Santos Kalevi Spordihall 0 - 3 B
15 18/12 11:30 (F) Tallinna FC Flora Rohelised - Suure-Jaani United Kalevi Spordihall 5 - 0 D
16 18/12 11:45 (F) Rakvere JK Tarvas - FC Kuressaare Kalevi Spordihall 0 - 1 D
17 18/12 12:00 (F) FC Elva - Tartu FC Santos Kalevi Spordihall 0 - 1 B
18 18/12 12:15 (F) Pärnu JK - Pärnu JK Poseidon I Kalevi Spordihall 4 - 1 B
19 18/12 12:30 (F) Suure-Jaani United - FC Kuressaare Kalevi Spordihall 0 - 4 D
20 18/12 12:45 (F) Tallinna FC Flora Rohelised - Rakvere JK Tarvas Kalevi Spordihall 1 - 0 D
21 18/12 13:00 (F) Pärnu JK Poseidon I - FC Elva Kalevi Spordihall 0 - 5 B
22 18/12 13:15 (F) Tartu FC Santos - Pärnu JK Kalevi Spordihall 3 - 0 B
23 18/12 13:30 (F) Rakvere JK Tarvas - Suure-Jaani United Kalevi Spordihall 1 - 2 D
24 18/12 13:45 (F) FC Kuressaare - Tallinna FC Flora Rohelised Kalevi Spordihall 2 - 0 D
25 18/12 14:00 (F) Tallinna FC Levadia Must - JK Tallinna Kalev Kalevi Spordihall 4 - 2 1. Poolfinaal
26 18/12 14:15 (F) Tartu FC Santos - FC Kuressaare Kalevi Spordihall 4 - 0 2. Poolfinaal
27 18/12 14:30 (F) JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare Kalevi Spordihall 4 - 0 III-IV koha mäng
28 18/12 14:45 (F) Tallinna FC Levadia Must - Tartu FC Santos Kalevi Spordihall 1 - 3 Finaal