Piereģistrēties
Pierakstīties
Toggle Navigation
Menu
Sākums
Informācija
Noteikumi
Komandas
Visas komandas
Fänniturniir - 16.12
Rahvaliiga B - 17.12
Rahvaliiga A - 17.12
U12 vanuseklass - 18.12
IV liiga - 18.12
Tüdrukud U13 - 19.12
Tüdrukud U15 - 19.12
III liiga 3. turniir - 19.12
U13 vanuseklass - 20.12
III liiga 2. turniir - 20.12
Maakoolid - 21.12
III liiga 1. turniir - 21.12
U14 vanuseklass - 22.12
II liiga 2. turniir - 22.12
U15 vanuseklass - 23.12
U16 vanuseklass - 23.12
U17 ja U17 Eliitliiga 2. turniir - 26.12
II liiga 1. turniir - 26.12
Tüdrukud U17 - 27.12
Esiliiga B - 27.12
Naiste Esi- ja II liiga - 28.12
Esiliiga - 28.12
U17 Eliitliiga - 29.12
Kõndiv jalgpall - 29.12
Naiste Meistriliiga - 30.12
EJL vs Cosmos - 30.12
Premium liiga - 29-30.12
Kalendārs/Rezultāti
Visas Spēles/Rezultāti
Fänniturniir - 16.12
Rahvaliiga B - 17.12
Rahvaliiga A - 17.12
U12 vanuseklass - 18.12
IV liiga - 18.12
Tüdrukud U13 - 19.12
Tüdrukud U15 - 19.12
III liiga 3. turniir - 19.12
U13 vanuseklass - 20.12
III liiga 2. turniir - 20.12
Maakoolid - 21.12
III liiga 1. turniir - 21.12
U14 vanuseklass - 22.12
II liiga 2. turniir - 22.12
U15 vanuseklass - 23.12
U16 vanuseklass - 23.12
U17 ja U17 Eliitliiga 2. turniir - 26.12
II liiga 1. turniir - 26.12
Tüdrukud U17 - 27.12
Esiliiga B - 27.12
Naiste Esi- ja II liiga - 28.12
Esiliiga - 28.12
U17 Eliitliiga - 29.12
Kõndiv jalgpall - 29.12
Naiste Meistriliiga - 30.12
EJL vs Cosmos - 30.12
Premium liiga - 29-30.12
Piereģistrēties
Pierakstīties
III liiga 2. turniir - 20.12
Saku Sporting
EMÜ SK
Nõmme Kalju FC III
Kristiine JK
Tartu FC Helios
FC Lelle
Raplamaa JK II
Tallinna JK Augur
FC Jõgeva Wolves
FC Kose
Tartu Ülikool Fauna
JK Loo
Harju JK Laagri
JK Kernu Kadakas
Suure-Jaani United
Kuusalu JK Rada
Izvēlieties klasi
Fänniturniir - 16.12
Rahvaliiga B - 17.12
Rahvaliiga A - 17.12
U12 vanuseklass - 18.12
IV liiga - 18.12
Tüdrukud U13 - 19.12
Tüdrukud U15 - 19.12
III liiga 3. turniir - 19.12
U13 vanuseklass - 20.12
III liiga 2. turniir - 20.12
Maakoolid - 21.12
III liiga 1. turniir - 21.12
U14 vanuseklass - 22.12
II liiga 2. turniir - 22.12
U15 vanuseklass - 23.12
U16 vanuseklass - 23.12
U17 ja U17 Eliitliiga 2. turniir - 26.12
II liiga 1. turniir - 26.12
Tüdrukud U17 - 27.12
Esiliiga B - 27.12
Naiste Esi- ja II liiga - 28.12
Esiliiga - 28.12
U17 Eliitliiga - 29.12
Kõndiv jalgpall - 29.12
Naiste Meistriliiga - 30.12
EJL vs Cosmos - 30.12
Premium liiga - 29-30.12