Match information
Venue:
Sepa jalgpallikeskus
Tammeka on saanud kerge surve peale. Mitu nurgalööki järjest.
Kirke Mähar pääses 39. minutil paremalt löögile, aga ei tabanud palli hästi. FC Elva fänne Sepal ligi 35.
JK Tammeka nr. 17 sai ohtlikult löögile. Sascya Assak seisis õigel kohal ja püüdis.
Võrdne poolaeg lõppeb seisul 0:0. Mõlemal oli momente, parim võimalus avanes JK Tammekal. Meeleolu on vägev.
Kerli Jõks[#5]
Eleri Pastak pääses 1v1, aga kaitsja jõudis karistusala joonel segama. Hea võimalus, Elva parim.
0-1 [#44]Diana Soop
Väääärav!!! Daniela Jesin Murrab paremalt äärelt läbi ja leiab Eneli Õiguse kelle löök ebaõnnestub sööduks Diana Soopile, kes palli tugevalt üles nurka virutab!!! Super rünnak, Elva!
Anete Treier[#23] 1-1
JK Tammeka murdis vasakult läbi ja leidis värava ees vabaks jäetud Anete Treieri, kes palli läbi Sascya Assaku jalgevahe väravasse suunas. Seis 1:1
74. minutil Eleri Pastak pääses 1v1 ja ainult väravavahi tõrje rikkus FC Elva taas juhtima viimast. Kahe mängu kokkuvõttes seis FC Elva kasuks 3:1.
[#55]Eneli Õigus
Eneli Õigus teenib arusaamatust olukorrast hoiatuse. Mäng on väga põnev.
Mängu jälgimas ligi 60 pealtvaatajat. Ligi 40 on Elva poolt kaasa elamas. JK Tammeka omad on vaiksed.
Kohtumine on lõppenud. FC Elva naiskond tõusis Esiliigasse.