Sign Up
Login
Toggle Navigation
Menu
Home
Info
Teams
All Teams
Esiliiga
Esiliiga (N)
III-liiga Lõuna
Naiste Karikas
Tipneri Karikavõistlused
Tüdrukute U15
U14 II liiga
U14 II-liiga A-tasand
U17 Eliitliiga II liiga
Fixtures/Results
All Matches/Results
Esiliiga
Esiliiga (N)
III-liiga Lõuna
Naiste Karikas
Tipneri Karikavõistlused
Tüdrukute U15
U14 II liiga
U14 II-liiga A-tasand
U17 Eliitliiga II liiga
Registration
Sign Up
Login
Results:
20/06/2020 13:00
Elva linnastaadion
FC Elva
FC Flora
2
4
Finished
10/03/2020 19:00
Nike Arena Elva
FC Elva
Kohtla-Järve JK Järve U21
3
1
Finished
11/11/2019 14:00
Haapsalu linnastaadion
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
U-17 Tartu JK Tammeka
2
4
Finished
10/11/2019 13:00
Pärnu Rannastaadion
Pärnu JK Vaprus
Tartu JK Tammeka U21
2
1
Finished
10/11/2019 13:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FCI Levadia U21
Tallinna FC Flora U21
0
2
Finished
10/11/2019 13:00
Elva linnastaadion
FC Elva
Tallinna JK Legion
0
5
Finished
10/11/2019 13:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev U21
Tartu JK Welco
2
3
Finished
10/11/2019 13:00
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion
Kohtla-Järve JK Järve
Rakvere JK Tarvas
2
3
Finished
09/11/2019 17:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Tartu JK Tammeka
U-17 Tallinna FC Flora
1
0
Finished
06/11/2019 19:00
Nike Arena Elva
FC Elva
JK Tabasalu
2
0
Finished
03/11/2019 17:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka II (N)
FC Elva (N)
0
1
Finished
03/11/2019 13:00
Elva linnastaadion
FC Elva
Tallinna FCI Levadia U21
0
1
Finished
03/11/2019 13:00
Hiiu kunstmurustaadion
Nõmme Kalju FC (N)
JK Tallinna Kalev II (N)
0
1
Finished
03/11/2019 12:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Võru FC Helios
U-17 Nõmme Kalju FC
4
3
Finished
03/11/2019 12:00
Tartu Tamme kunstmuruväljak
U-17 Tartu FC Helios
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
0
6
Finished
03/11/2019 12:00
Sportland Arena
Eesti U15
U-17 Tartu JK Tammeka
2
4
Finished
03/11/2019 12:00
Rapla Ühisgümnaasiumi staadion
U-17 Raplamaa JK
U-17 Keila JK
0
4
Finished
03/11/2019 12:00
Viljandi kunstmuruväljak
U-17 Viljandi JK Tulevik
U-17 Paide Linnameeskond
1
2
Finished
02/11/2019 13:00
Kadrioru staadion
Tallinna JK Legion
Pärnu JK Vaprus
5
2
Finished
02/11/2019 13:00
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas
Tallinna FC Flora U21
0
2
Finished
02/11/2019 13:00
Nike Arena Elva
U-17 FC Elva
U-17 Tallinna FC Flora
3
5
Finished
01/11/2019 19:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka U21
JK Tallinna Kalev U21
2
0
Finished
01/11/2019 17:00
Nike Arena Elva
FC Elva (06)
Pärnu JK (06)
7
0
Finished
01/11/2019 17:00
Ülenurme staadion
FA Tartu Kalev (06)
JK Tabasalu (06)
0
2
Finished
01/11/2019 17:00
Saku kunstmuruväljak
Saku Sporting (06)
JK Loo (06)
0
3
Finished
01/11/2019 17:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion I (06)
JK Narva Trans (06)
1
4
Finished
01/11/2019 17:00
Kilingi-Nõmme staadion
Pärnu JK Poseidon (06)
Tallinna JK Legion II (06)
1
2
Finished
31/10/2019 19:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco
Kohtla-Järve JK Järve
0
2
Finished
30/10/2019 19:00
Nike Arena Elva
FC Elva (N)
Nõmme Kalju FC (N)
0
3
Finished
27/10/2019 13:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev U21
Pärnu JK Vaprus
2
3
Finished
26/10/2019 19:00
Hiiu kunstmurustaadion
U-17 Nõmme Kalju FC
U-17 Tartu FC Helios
5
0
Finished
26/10/2019 18:00
Sportland Arena
U-17 Tallinna FC Flora
U-17 Võru FC Helios
1
1
Finished
26/10/2019 18:00
Paide kunstmuruväljak
U-17 Paide Linnameeskond
U-17 FC Elva
2
1
Finished
26/10/2019 18:00
Keila staadioni muruväljak
U-17 Keila JK
U-17 Viljandi JK Tulevik
3
3
Finished
26/10/2019 18:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Tartu JK Tammeka
U-17 Raplamaa JK
3
0
Finished
26/10/2019 14:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco
FC Elva
2
1
Finished
26/10/2019 13:00
Kadrioru staadion
Tallinna JK Legion
Kohtla-Järve JK Järve
18
0
Finished
25/10/2019 19:00
Sportland Arena
Tallinna FC Flora U21
Tartu JK Tammeka U21
5
1
Finished
25/10/2019 17:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion II (06)
Tallinna JK Legion I (06)
1
1
Finished
25/10/2019 17:00
Narva Kalev-Fama staadion
JK Narva Trans (06)
Saku Sporting (06)
8
0
Finished
25/10/2019 17:00
Loo kunstmuruväljak
JK Loo (06)
FA Tartu Kalev (06)
3
1
Finished
25/10/2019 17:00
Tabasalu Arena
JK Tabasalu (06)
FC Elva (06)
0
2
Finished
25/10/2019 17:00
Pärnu kunstmurustaadion
Pärnu JK (06)
FC Kuressaare (06)
1
7
Finished
24/10/2019 19:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FCI Levadia U21
Rakvere JK Tarvas
4
0
Finished
24/10/2019 17:00
Saku kunstmuruväljak
Saku Sporting (T-05)
Puhja SK Barca (T-05)
1
11
Finished
24/10/2019 17:00
Nike Arena Elva
FC Elva (T-05)
Raplamaa JK Märjamaa (T-05)
8
0
Finished
22/10/2019 17:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Tartu JK Tammeka
U-17 FC Elva
3
1
Finished
22/10/2019 17:00
Tartu Tamme kunstmuruväljak
U-17 Tartu FC Helios
Eesti U15
2
5
Finished
20/10/2019 17:00
Saku kunstmuruväljak
Saku Sporting (06)
Tallinna JK Legion II (06)
3
3
Finished
20/10/2019 16:30
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev II (N)
Tartu JK Tammeka II (N)
5
1
Finished
20/10/2019 13:00
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion
Kohtla-Järve JK Järve
Tallinna FCI Levadia U21
0
2
Finished
19/10/2019 13:00
Pärnu Rannastaadion
Pärnu JK Vaprus
Tartu JK Welco
3
0
Finished
19/10/2019 13:00
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas
Tallinna JK Legion
0
4
Finished
18/10/2019 19:00
Sportland Arena
Tallinna FC Flora U21
JK Tallinna Kalev U21
2
0
Finished
18/10/2019 17:00
Kuressaare kunstmurustaadion
FC Kuressaare (06)
JK Tabasalu (06)
2
4
Finished
18/10/2019 17:00
Ülenurme staadion
FA Tartu Kalev (06)
JK Narva Trans (06)
0
3
Finished
18/10/2019 17:00
Kilingi-Nõmme staadion
Tallinna JK Legion I (06)
Pärnu JK Poseidon (06)
2
0
Finished
17/10/2019 19:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka U21
FC Elva
1
0
Finished
17/10/2019 18:00
Keila staadioni kunstmuruväljak
Keila JK (T-05)
Raplamaa JK Märjamaa (T-05)
2
8
Finished
15/10/2019 20:00
Nike Arena Elva
FC Elva (06)
JK Loo (06)
3
2
Finished
15/10/2019 17:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Võru FC Helios
U-17 Tartu FC Helios
3
1
Finished
15/10/2019 17:00
Viljandi kunstmuruväljak
U-17 Viljandi JK Tulevik
U-17 Tartu JK Tammeka
0
2
Finished
15/10/2019 17:00
Nike Arena Elva
U-17 FC Elva
U-17 Keila JK
2
7
Finished
15/10/2019 17:00
Sportland Arena
U-17 Tallinna FC Flora
U-17 Paide Linnameeskond
2
0
Finished
15/10/2019 17:00
Saku kunstmuruväljak
Saku Sporting (T-05)
FC Elva (T-05)
0
12
Finished
15/10/2019 15:00
Rapla Ühisgümnaasiumi staadion
U-17 Raplamaa JK
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
0
4
Finished
14/10/2019 19:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev U21
Rakvere JK Tarvas
0
1
Finished
13/10/2019 13:00
Nike Arena Elva
FC Elva (N)
Nõmme Kalju FC (N)
2
0
Finished
12/10/2019 13:00
Valga Kungla kunstmurustaadion
Valga FC Warrior
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
+
—
Finished
12/10/2019 13:00
Nike Arena Elva
FC Elva II
Tartu JK Welco X
0
5
Finished
12/10/2019 13:00
Tehvandi staadion
FC Otepää
Tartu FC Helios
0
2
Finished
12/10/2019 13:00
Ülenurme staadion
EMÜ SK
FC Vastseliina
1
1
Finished
12/10/2019 13:00
Tabivere Gümnaasiumi staadion
FC Äksi Wolves
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
0
9
Finished
12/10/2019 13:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Võru FC Helios II
Tartu JK Tammeka IV
1
1
Finished
10/10/2019 17:00
Märjamaa Gümnaasiumi staadion
Raplamaa JK Märjamaa (T-05)
Saku Sporting (T-05)
5
2
Finished
10/10/2019 17:00
Rannu staadion
Puhja SK Barca (T-05)
Keila JK (T-05)
21
0
Finished
08/10/2019 17:00
Paide kunstmuruväljak
U-17 Paide Linnameeskond
U-17 Võru FC Helios
2
2
Finished
08/10/2019 17:00
Keila staadioni muruväljak
U-17 Keila JK
U-17 Tallinna FC Flora
3
0
Finished
08/10/2019 17:00
Hiiu kunstmurustaadion
U-17 Nõmme Kalju FC
U-17 Raplamaa JK
1
1
Finished
08/10/2019 15:00
Kärdla linnastaadion
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
U-17 Viljandi JK Tulevik
1
2
Finished
06/10/2019 20:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka IV
FC Elva II
1
4
Finished
06/10/2019 13:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev U21
Kohtla-Järve JK Järve
1
1
Finished
05/10/2019 18:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco X
Valga FC Warrior
1
3
Finished
05/10/2019 14:00
Vastseliina Gümnaasiumi jalgpalliväljak
FC Vastseliina
FC Otepää
1
2
Finished
05/10/2019 13:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FCI Levadia U21
Tartu JK Welco
4
0
Finished
05/10/2019 13:00
Elva linnastaadion
FC Elva
Rakvere JK Tarvas
2
0
Finished
05/10/2019 13:00
Kadrioru staadion
Tallinna JK Legion
Tartu JK Tammeka U21
4
0
Finished
05/10/2019 13:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Helios
Võru FC Helios II
5
0
Finished
05/10/2019 12:00
Soe keskasula staadion
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
EMÜ SK
3
2
Finished
05/10/2019 12:00
Vaimastvere Arena
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
FC Äksi Wolves
2
3
Finished
04/10/2019 19:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion II (06)
FA Tartu Kalev (06)
1
2
Finished
04/10/2019 17:00
Narva Kalev-Fama staadion
JK Narva Trans (06)
FC Elva (06)
6
0
Finished
04/10/2019 17:00
Loo kunstmuruväljak
JK Loo (06)
FC Kuressaare (06)
4
0
Finished
04/10/2019 17:00
Tabasalu Arena
JK Tabasalu (06)
Pärnu JK (06)
10
2
Finished
04/10/2019 17:00
Kilingi-Nõmme staadion
Pärnu JK Poseidon (06)
Saku Sporting (06)
6
2
Finished
03/10/2019 19:00
Pärnu Rannastaadion
Pärnu JK Vaprus
Tallinna FC Flora U21
3
3
Finished
03/10/2019 17:00
Nike Arena Elva
FC Elva (T-05)
Keila JK (T-05)
21
0
Finished
03/10/2019 17:00
Märjamaa Gümnaasiumi staadion
Raplamaa JK Märjamaa (T-05)
Puhja SK Barca (T-05)
2
9
Finished
01/10/2019 18:00
Sportland Arena
U-17 Tallinna FC Flora
U-17 FC Elva
2
0
Finished
01/10/2019 17:00
Haapsalu linnastaadion
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
Eesti U15
9
2
Finished
29/09/2019 17:00
Tehvandi staadion
FC Otepää
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
3
2
Finished
29/09/2019 17:00
Ülenurme staadion
EMÜ SK
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
11
2
Finished
29/09/2019 13:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FCI Levadia U21
Tartu JK Tammeka U21
7
1
Finished
29/09/2019 13:00
Elva linnastaadion
FC Elva
JK Tallinna Kalev U21
2
2
Finished
29/09/2019 13:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Võru FC Helios II
FC Vastseliina
0
4
Finished
29/09/2019 13:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco X
Tartu JK Tammeka IV
4
2
Finished
28/09/2019 19:00
Sportland Arena
U-17 Tallinna FC Flora
U-17 Tartu JK Tammeka
1
0
Finished
28/09/2019 18:00
Rapla Ühisgümnaasiumi staadion
U-17 Raplamaa JK
U-17 Tartu FC Helios
1
1
Finished
28/09/2019 18:00
Viljandi kunstmuruväljak
U-17 Viljandi JK Tulevik
U-17 Nõmme Kalju FC
4
1
Finished
28/09/2019 18:00
Paide kunstmuruväljak
U-17 Paide Linnameeskond
U-17 Keila JK
1
2
Finished
28/09/2019 15:00
Nike Arena Elva
FC Elva II
Tartu FC Helios
0
4
Finished
28/09/2019 13:00
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas
Pärnu JK Vaprus
0
5
Finished
28/09/2019 13:00
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion
Kohtla-Järve JK Järve
Tallinna FC Flora U21
2
3
Finished
27/09/2019 19:00
Valga Kungla kunstmurustaadion
Valga FC Warrior
FC Äksi Wolves
10
1
Finished
27/09/2019 17:00
Saku kunstmuruväljak
Saku Sporting (T-05)
Tallinna JK Legion (T-05)
1
15
Finished
27/09/2019 17:00
Pärnu kunstmurustaadion
Pärnu JK (06)
JK Loo (06)
0
3
Finished
27/09/2019 17:00
Kuressaare kunstmurustaadion
FC Kuressaare (06)
JK Narva Trans (06)
0
1
Finished
27/09/2019 17:00
Nike Arena Elva
FC Elva (06)
Tallinna JK Legion II (06)
8
1
Finished
27/09/2019 17:00
Saku kunstmuruväljak
Saku Sporting (06)
Tallinna JK Legion I (06)
1
4
Finished
27/09/2019 17:00
Kilingi-Nõmme staadion
FA Tartu Kalev (06)
Pärnu JK Poseidon (06)
3
0
Finished
26/09/2019 19:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco
Tallinna JK Legion
2
2
Finished
26/09/2019 18:00
Keila staadioni kunstmuruväljak
Keila JK (T-05)
Saku Sporting (T-05)
1
3
Finished
26/09/2019 17:00
Rannu staadion
Puhja SK Barca (T-05)
FC Elva (T-05)
0
0
Finished
24/09/2019 18:00
Haapsalu linnastaadion
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
U-17 FC Elva
8
0
Finished
24/09/2019 17:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Võru FC Helios
Eesti U15
5
0
Finished
23/09/2019 19:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka U21
Tartu JK Welco
0
1
Finished
23/09/2019 17:30
Lilleküla harjutusväljak I
Tallinna FC Flora U21
FC Elva
5
1
Finished
22/09/2019 20:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka IV
Valga FC Warrior
2
3
Finished
22/09/2019 19:30
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev II (N)
FC Elva (N)
1
0
Finished
22/09/2019 17:00
Tabivere Gümnaasiumi staadion
FC Äksi Wolves
EMÜ SK
2
4
Finished
22/09/2019 13:00
Kadrioru staadion
Tallinna JK Legion
Tallinna FCI Levadia U21
2
0
Finished
22/09/2019 13:00
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion
Kohtla-Järve JK Järve
Pärnu JK Vaprus
1
3
Finished
22/09/2019 13:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka II (N)
Nõmme Kalju FC (N)
1
2
Finished
22/09/2019 12:00
Vaimastvere Arena
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
FC Otepää
3
5
Finished
21/09/2019 16:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion I (06)
FA Tartu Kalev (06)
2
2
Finished
21/09/2019 14:00
Vastseliina Gümnaasiumi jalgpalliväljak
FC Vastseliina
FC Elva II
0
6
Finished
21/09/2019 13:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Helios
Tartu JK Welco X
3
3
Finished
21/09/2019 12:00
Soe keskasula staadion
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
Võru FC Helios II
5
2
Finished
20/09/2019 17:00
Narva Kalev-Fama staadion
JK Narva Trans (06)
Pärnu JK (06)
5
0
Finished
20/09/2019 17:00
Loo kunstmuruväljak
JK Loo (06)
JK Tabasalu (06)
4
0
Finished
20/09/2019 17:00
Kilingi-Nõmme staadion
Pärnu JK Poseidon (06)
FC Elva (06)
0
5
Finished
19/09/2019 19:30
Maarjamäe staadion
Tallinna FCI Levadia U21
JK Tallinna Kalev U21
6
1
Finished
19/09/2019 19:30
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco
Rakvere JK Tarvas
4
0
Finished
19/09/2019 19:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka U21
Kohtla-Järve JK Järve
2
0
Finished
19/09/2019 19:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion II (06)
FC Kuressaare (06)
2
0
Finished
19/09/2019 18:30
Pärnu Rannastaadion
Pärnu JK Vaprus
FC Elva
0
1
Finished
19/09/2019 17:30
Kadrioru staadion
Tallinna JK Legion
Tallinna FC Flora U21
1
2
Finished
17/09/2019 17:00
Tartu Tamme kunstmuruväljak
U-17 Tartu FC Helios
U-17 Tartu JK Tammeka
1
2
Finished
17/09/2019 17:00
Rapla Ühisgümnaasiumi staadion
U-17 Raplamaa JK
Eesti U15
2
8
Finished
15/09/2019 17:00
Tabivere Gümnaasiumi staadion
FC Äksi Wolves
FC Otepää
0
5
Finished
15/09/2019 17:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev II (N)
Nõmme Kalju FC (N)
1
2
Finished
15/09/2019 16:00
Elva linnastaadion
FC Elva (N)
Tartu JK Tammeka II (N)
1
1
Finished
15/09/2019 13:00
Elva linnastaadion
FC Elva
Kohtla-Järve JK Järve
2
0
Finished
14/09/2019 20:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka IV
Tartu FC Helios
0
6
Finished
14/09/2019 19:00
Hiiu kunstmurustaadion
U-17 Nõmme Kalju FC
U-17 FC Elva
8
0
Finished
14/09/2019 18:00
Lilleküla harjutusväljak I
Tallinna FC Flora U21
Tartu JK Welco
1
1
Finished
14/09/2019 18:00
Keila staadioni muruväljak
U-17 Keila JK
U-17 Võru FC Helios
8
3
Finished
14/09/2019 18:00
Kärdla linnastaadion
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
U-17 Tallinna FC Flora
0
4
Finished
14/09/2019 18:00
Tartu Tamme kunstmuruväljak
U-17 Tartu FC Helios
U-17 Viljandi JK Tulevik
0
3
Finished
14/09/2019 18:00
Nike Arena Elva
FC Elva II
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
0
4
Finished
14/09/2019 18:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco X
FC Vastseliina
3
5
Finished
14/09/2019 13:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev U21
Tallinna JK Legion
0
1
Finished
14/09/2019 13:00
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas
Tartu JK Tammeka U21
1
4
Finished
14/09/2019 12:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Tartu JK Tammeka
U-17 Paide Linnameeskond
3
0
Finished
14/09/2019 12:00
Valga Kungla kunstmurustaadion
Valga FC Warrior
EMÜ SK
2
2
Finished
13/09/2019 19:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Võru FC Helios II
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
9
0
Finished
13/09/2019 17:00
Tabasalu Arena
JK Tabasalu (06)
JK Narva Trans (06)
0
2
Finished
13/09/2019 17:00
Pärnu kunstmurustaadion
Pärnu JK (06)
Tallinna JK Legion II (06)
0
3
Finished
13/09/2019 17:00
Nike Arena Elva
FC Elva (06)
Tallinna JK Legion I (06)
4
1
Finished
13/09/2019 17:00
Ülenurme staadion
FA Tartu Kalev (06)
Saku Sporting (06)
7
0
Finished
13/09/2019 17:00
Kilingi-Nõmme staadion
FC Kuressaare (06)
Pärnu JK Poseidon (06)
1
2
Finished
12/09/2019 19:00
Pärnu Rannastaadion
Pärnu JK Vaprus
Tallinna FCI Levadia U21
1
6
Finished
12/09/2019 18:00
Märjamaa Gümnaasiumi staadion
Raplamaa JK Märjamaa (T-05)
Keila JK (T-05)
9
1
Finished
12/09/2019 17:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka (T-05)
Tallinna JK Legion (T-05)
1
2
Finished
12/09/2019 17:00
Nike Arena Elva
FC Elva (T-05)
Tallinna FC Flora (T-05)
1
1
Finished
12/09/2019 17:00
Rannu staadion
Puhja SK Barca (T-05)
Viimsi MRJK (T-05)
1
4
Finished
12/09/2019 17:00
Kuressaare kunstmurustaadion
FC Kuressaare (T-05)
JK Tabasalu (T-05)
2
1
Finished
12/09/2019 17:00
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas (T-05)
Saku Sporting (T-05)
11
0
Finished
12/09/2019 17:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
FC Helios Võru (T-05)
Nõmme Kalju FC (T-05)
2
0
Finished
12/09/2019 17:00
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion
Pärnu JK (T-05)
Kohila Püsivus (T-05)
3
2
Finished
10/09/2019 17:00
Viljandi kunstmuruväljak
U-17 Viljandi JK Tulevik
Eesti U15
3
2
Finished
08/09/2019 17:00
Vaimastvere Arena
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
FC Elva II
1
2
Finished
08/09/2019 17:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion (T-05)
JK Tabasalu (T-05)
1
3
Finished
08/09/2019 16:00
Hiiu kunstmurustaadion
Nõmme Kalju FC (N)
FC Elva (N)
0
1
Finished
08/09/2019 13:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka II (N)
JK Tallinna Kalev II (N)
0
2
Finished
08/09/2019 12:00
Vastseliina Gümnaasiumi jalgpalliväljak
FC Vastseliina
Tartu JK Tammeka IV
7
1
Finished
07/09/2019 17:00
Rapla Ühisgümnaasiumi staadion
U-17 Raplamaa JK
U-17 Võru FC Helios
0
2
Finished
07/09/2019 17:00
Nike Arena Elva
U-17 FC Elva
U-17 Tartu FC Helios
0
0
Finished
07/09/2019 17:00
Sportland Arena
U-17 Tallinna FC Flora
U-17 Nõmme Kalju FC
2
2
Finished
07/09/2019 17:00
Haapsalu linnastaadion
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
U-17 Paide Linnameeskond
3
3
Finished
07/09/2019 17:00
Kilingi-Nõmme staadion
JK Tabasalu (06)
Pärnu JK Poseidon (06)
3
0
Finished
07/09/2019 16:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Helios
Valga FC Warrior
3
1
Finished
07/09/2019 14:00
Ülenurme staadion
EMÜ SK
FC Otepää
0
4
Finished
07/09/2019 14:00
Tabivere Gümnaasiumi staadion
FC Äksi Wolves
Võru FC Helios II
4
4
Finished
07/09/2019 13:00
Kadrioru staadion
Tallinna JK Legion
FC Elva
5
3
Finished
07/09/2019 12:00
Soe keskasula staadion
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
Tartu JK Welco X
7
1
Finished
05/09/2019 19:30
Kohila staadion
Kohila Püsivus (T-05)
Tallinna JK Legion (T-05)
0
1
Finished
05/09/2019 19:30
Tabasalu kunstmuruväljak
JK Tabasalu (T-05)
Puhja SK Barca (T-05)
+
—
Finished
05/09/2019 18:00
Hiiu kunstmurustaadion
Nõmme Kalju FC (T-05)
Rakvere JK Tarvas (T-05)
2
0
Finished
05/09/2019 18:00
Keila staadioni kunstmuruväljak
Keila JK (T-05)
FC Helios Võru (T-05)
0
12
Finished
05/09/2019 17:00
Nike Arena
Tallinna FC Flora (T-05)
Tartu JK Tammeka (T-05)
2
1
Finished
05/09/2019 17:00
Saku kunstmuruväljak
Saku Sporting (T-05)
FC Kuressaare (T-05)
0
10
Finished
05/09/2019 17:00
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion
Pärnu JK (T-05)
Raplamaa JK Märjamaa (T-05)
7
0
Finished
04/09/2019 18:00
Viimsi KK staadion
Viimsi MRJK (T-05)
FC Elva (T-05)
5
0
Finished
03/09/2019 18:00
EJL TNTK jalgpalliväljak
Eesti U15
U-17 FC Elva
3
0
Finished
03/09/2019 13:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Võru FC Helios II
Tartu FC Helios
3
1
Finished
02/09/2019 19:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FCI Levadia U21
FC Elva
5
1
Finished
02/09/2019 19:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev U21
Tallinna FC Flora U21
0
0
Finished
01/09/2019 20:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka IV
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
3
7
Finished
01/09/2019 17:00
Nike Arena Elva
FC Elva (N)
JK Tallinna Kalev II (N)
1
3
Finished
01/09/2019 17:00
Hiiu kunstmurustaadion
Nõmme Kalju FC (N)
Tartu JK Tammeka II (N)
3
1
Finished
01/09/2019 13:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka U21
Pärnu JK Vaprus
3
1
Finished
01/09/2019 13:00
Kadrioru staadion
Tallinna JK Legion
Rakvere JK Tarvas
2
0
Finished
01/09/2019 13:00
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion
Kohtla-Järve JK Järve
Tartu JK Welco
2
1
Finished
31/08/2019 18:00
Tehvandi staadion
FC Otepää
Valga FC Warrior
3
1
Finished
31/08/2019 14:00
Tabivere Gümnaasiumi staadion
FC Äksi Wolves
FC Elva II
1
2
Finished
31/08/2019 14:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Võru FC Helios II
EMÜ SK
2
2
Finished
31/08/2019 13:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Helios
FC Vastseliina
11
1
Finished
30/08/2019 19:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco X
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
1
2
Finished
30/08/2019 17:00
Sportland Arena
U-17 Tallinna FC Flora
Eesti U15
0
2
Finished
30/08/2019 17:00
Saku kunstmuruväljak
Saku Sporting (06)
FC Elva (06)
0
3
Finished
30/08/2019 17:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion II (06)
JK Tabasalu (06)
2
2
Finished
30/08/2019 17:00
Narva Kalev-Fama staadion
JK Narva Trans (06)
JK Loo (06)
1
0
Finished
30/08/2019 17:00
Kilingi-Nõmme staadion
Pärnu JK Poseidon (06)
Pärnu JK (06)
2
2
Finished
29/08/2019 19:30
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
JK Tallinna Kalev U21
1
0
Finished
29/08/2019 19:00
Pärnu Rannastaadion
Pärnu JK Vaprus
Tallinna JK Legion
0
2
Finished
29/08/2019 19:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion I (06)
FC Kuressaare (06)
1
3
Finished
29/08/2019 18:30
Lilleküla harjutusväljak I
Tallinna FC Flora U21
Kohtla-Järve JK Järve
5
2
Finished
29/08/2019 18:30
Elva linnastaadion
FC Elva
Tartu JK Tammeka U21
4
1
Finished
29/08/2019 18:30
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
Tallinna FCI Levadia U21
4
2
Finished
29/08/2019 18:00
Märjamaa Gümnaasiumi staadion
Raplamaa JK Märjamaa (T-05)
Kohila Püsivus (T-05)
0
7
Finished
29/08/2019 17:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka (T-05)
Viimsi MRJK (T-05)
3
2
Finished
29/08/2019 17:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion (T-05)
Tallinna FC Flora (T-05)
3
1
Finished
29/08/2019 17:00
Nike Arena Elva
FC Elva (T-05)
JK Tabasalu (T-05)
1
5
Finished
29/08/2019 17:00
Rannu staadion
Puhja SK Barca (T-05)
Saku Sporting (T-05)
4
0
Finished
29/08/2019 17:00
Kuressaare kunstmurustaadion
FC Kuressaare (T-05)
Nõmme Kalju FC (T-05)
2
0
Finished
29/08/2019 17:00
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas (T-05)
Keila JK (T-05)
21
0
Finished
29/08/2019 17:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
FC Helios Võru (T-05)
Pärnu JK (T-05)
2
1
Finished
27/08/2019 17:00
EJL TNTK jalgpalliväljak
Eesti U15
U-17 Nõmme Kalju FC
2
1
Finished
25/08/2019 12:00
Ülenurme staadion
EMÜ SK
FC Elva II
1
1
Finished
25/08/2019 12:00
Vaimastvere Arena
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
Tartu JK Tammeka IV
2
1
Finished
24/08/2019 18:00
Tehvandi staadion
FC Otepää
Võru FC Helios II
9
3
Finished
24/08/2019 18:00
Vastseliina Gümnaasiumi jalgpalliväljak
FC Vastseliina
Valga FC Warrior
5
1
Finished
24/08/2019 14:00
Tabivere Gümnaasiumi staadion
FC Äksi Wolves
Tartu JK Welco X
1
2
Finished
24/08/2019 12:00
Soe keskasula staadion
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
Tartu FC Helios
0
3
Finished
23/08/2019 18:30
Lilleküla harjutusväljak I
Tallinna FC Flora U21
Pärnu JK Vaprus
0
3
Finished
23/08/2019 18:30
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
FC Elva
1
4
Finished
23/08/2019 18:30
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion
Kohtla-Järve JK Järve
Tallinna JK Legion
0
2
Finished
23/08/2019 18:00
Sportland Arena
U-17 Tallinna FC Flora
U-17 Viljandi JK Tulevik
0
1
Finished
23/08/2019 17:00
Loo kunstmuruväljak
JK Loo (06)
Tallinna JK Legion II (06)
2
2
Finished
23/08/2019 17:00
Elva linnastaadion
FC Elva (06)
FA Tartu Kalev (06)
1
1
Finished
22/08/2019 19:00
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
Tartu JK Tammeka U21
1
4
Finished
22/08/2019 19:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev U21
Tallinna FCI Levadia U21
0
4
Finished
22/08/2019 17:00
Pärnu kunstmurustaadion
Pärnu JK (06)
Tallinna JK Legion I (06)
2
3
Finished
22/08/2019 16:00
Kuressaare kunstmurustaadion
FC Kuressaare (06)
Saku Sporting (06)
1
0
Finished
22/08/2019 14:00
Nike Arena
Tallinna FC Flora (T-05)
Saku Sporting (T-05)
+
—
Finished
20/08/2019 12:00
Soe keskasula staadion
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
FC Elva
1
4
Finished
19/08/2019 20:00
Viimsi KK staadion
Viimsi MRJK (T-05)
JK Tabasalu (T-05)
1
1
Finished
18/08/2019 19:00
Sportland Arena
Tallinna FC Flora II (N)
Tartu JK Tammeka II (N)
1
1
Finished
18/08/2019 13:00
Nike Arena Elva
FC Elva (N)
JK Tallinna Kalev II (N)
1
4
Finished
18/08/2019 13:00
Hiiu kunstmurustaadion
Nõmme Kalju FC (N)
Tallinna FC Ajax (N)
1
2
Finished
18/08/2019 13:00
Nike Arena Elva
FC Elva (N)
JK Tallinna Kalev II (N)
1
4
Finished
18/08/2019 13:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion (N)
Pärnu JK II (N)
0
11
Finished
17/08/2019 19:00
Pärnu Rannastaadion
Pärnu JK Vaprus
JK Tallinna Kalev U21
1
0
Finished
17/08/2019 18:00
Kärdla linnastaadion
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
U-17 Keila JK
0
1
Finished
17/08/2019 18:00
Hiiu kunstmurustaadion
U-17 Nõmme Kalju FC
U-17 Paide Linnameeskond
4
2
Finished
17/08/2019 18:00
Tartu Tamme kunstmuruväljak
U-17 Tartu FC Helios
U-17 Tallinna FC Flora
0
4
Finished
17/08/2019 18:00
Rapla Ühisgümnaasiumi staadion
U-17 Raplamaa JK
U-17 Viljandi JK Tulevik
0
6
Finished
17/08/2019 18:00
Vastseliina Gümnaasiumi jalgpalliväljak
FC Vastseliina
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
3
4
Finished
17/08/2019 18:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco X
EMÜ SK
1
4
Finished
17/08/2019 17:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Tartu JK Tammeka
U-17 Võru FC Helios
8
0
Finished
17/08/2019 14:00
Nike Arena Elva
FC Elva II
FC Otepää
1
2
Finished
17/08/2019 13:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Helios
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
8
0
Finished
16/08/2019 19:30
Tabasalu kunstmuruväljak
JK Tabasalu (T-05)
Tartu JK Tammeka (T-05)
0
0
Finished
16/08/2019 19:00
Kadrioru staadion
Tallinna JK Legion
Tartu JK Welco
6
2
Finished
16/08/2019 19:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FCI Levadia U21
Kohtla-Järve JK Järve
3
2
Finished
16/08/2019 19:00
Valga Kungla kunstmurustaadion
Valga FC Warrior
Võru FC Helios II
4
5
Finished
16/08/2019 19:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion II (06)
JK Narva Trans (06)
2
5
Finished
16/08/2019 17:00
Ülenurme staadion
FA Tartu Kalev (06)
FC Kuressaare (06)
3
1
Finished
16/08/2019 17:00
Saku kunstmuruväljak
Saku Sporting (06)
Pärnu JK (06)
1
2
Finished
16/08/2019 17:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion I (06)
JK Tabasalu (06)
1
3
Finished
16/08/2019 17:00
Kilingi-Nõmme staadion
Pärnu JK Poseidon (06)
JK Loo (06)
1
7
Finished
15/08/2019 20:00
Viimsi KK staadion
Viimsi MRJK (T-05)
Tallinna JK Legion (T-05)
1
1
Finished
15/08/2019 19:30
Kohila staadion
Kohila Püsivus (T-05)
Tallinna FC Flora (T-05)
4
2
Finished
15/08/2019 19:00
Elva linnastaadion
FC Elva
Tallinna FC Flora U21
3
2
Finished
15/08/2019 19:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka U21
Rakvere JK Tarvas
4
1
Finished
15/08/2019 18:00
Hiiu kunstmurustaadion
Nõmme Kalju FC (T-05)
Puhja SK Barca (T-05)
5
0
Finished
15/08/2019 18:00
Keila staadioni kunstmuruväljak
Keila JK (T-05)
FC Kuressaare (T-05)
0
18
Finished
15/08/2019 18:00
Märjamaa Gümnaasiumi staadion
Raplamaa JK Märjamaa (T-05)
FC Helios Võru (T-05)
0
7
Finished
15/08/2019 17:00
Saku kunstmuruväljak
Saku Sporting (T-05)
FC Elva (T-05)
0
8
Finished
15/08/2019 17:00
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion
Pärnu JK (T-05)
Rakvere JK Tarvas (T-05)
0
4
Finished
14/08/2019 19:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka IV
FC Äksi Wolves
1
1
Finished
11/08/2019 13:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Võru FC Helios II
FC Elva II
2
2
Finished
11/08/2019 12:00
Vastseliina Gümnaasiumi jalgpalliväljak
FC Vastseliina
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
13
0
Finished
10/08/2019 19:30
Loo kunstmuruväljak
JK Loo (06)
Tallinna JK Legion I (06)
2
2
Finished
10/08/2019 19:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka U21
Tallinna FC Flora U21
1
0
Finished
10/08/2019 18:00
Tehvandi staadion
FC Otepää
Tartu JK Welco X
3
0
Finished
10/08/2019 14:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Võru FC Helios
U-17 Tallinna FC Flora
0
1
Finished
10/08/2019 14:00
Ülenurme staadion
EMÜ SK
Tartu JK Tammeka IV
4
2
Finished
10/08/2019 14:00
Tabivere Gümnaasiumi staadion
FC Äksi Wolves
Tartu FC Helios
1
9
Finished
10/08/2019 12:00
Soe keskasula staadion
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
Valga FC Warrior
2
4
Finished
09/08/2019 19:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FCI Levadia U21
Pärnu JK Vaprus
1
2
Finished
09/08/2019 19:00
Pärnu kunstmurustaadion
Pärnu JK (06)
FA Tartu Kalev (06)
1
2
Finished
09/08/2019 17:00
Tabasalu Arena
JK Tabasalu (06)
Saku Sporting (06)
1
0
Finished
09/08/2019 15:00
Kuressaare kunstmurustaadion
FC Kuressaare (06)
FC Elva (06)
0
0
Finished
08/08/2019 19:00
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion
Kohtla-Järve JK Järve
JK Tallinna Kalev U21
0
1
Finished
08/08/2019 19:00
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
Tartu JK Welco
1
1
Finished
08/08/2019 18:00
Nike Arena
Tallinna FC Flora (T-05)
Viimsi MRJK (T-05)
1
14
Finished
08/08/2019 17:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka (T-05)
Saku Sporting (T-05)
16
0
Finished
08/08/2019 17:00
Nike Arena Elva
FC Elva (T-05)
Nõmme Kalju FC (T-05)
1
1
Finished
08/08/2019 17:00
Rannu staadion
Puhja SK Barca (T-05)
Keila JK (T-05)
+
—
Finished
08/08/2019 17:00
Kuressaare kunstmurustaadion
FC Kuressaare (T-05)
Pärnu JK (T-05)
5
1
Finished
08/08/2019 17:00
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas (T-05)
Raplamaa JK Märjamaa (T-05)
15
0
Finished
08/08/2019 17:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
FC Helios Võru (T-05)
Kohila Püsivus (T-05)
0
3
Finished
08/08/2019 14:00
Narva Kalev-Fama staadion
Pärnu JK Poseidon (06)
JK Narva Trans (06)
0
11
Finished
04/08/2019 19:00
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
Tallinna FCI Levadia U21
0
2
Finished
04/08/2019 17:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Võru FC Helios
U-17 Viljandi JK Tulevik
2
4
Finished
04/08/2019 17:00
Paide kunstmuruväljak
U-17 Paide Linnameeskond
U-17 Tartu FC Helios
1
2
Finished
04/08/2019 17:00
Keila staadioni muruväljak
U-17 Keila JK
U-17 Nõmme Kalju FC
1
0
Finished
04/08/2019 17:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev II (N)
Tallinna FC Flora II (N)
4
1
Finished
04/08/2019 17:00
Pärnu Raeküla staadion
Pärnu JK II (N)
FC Elva (N)
4
0
Finished
04/08/2019 17:00
Ajaxi staadion
Tallinna FC Ajax (N)
Tallinna JK Legion (N)
1
1
Finished
04/08/2019 16:00
Rapla Ühisgümnaasiumi staadion
U-17 Raplamaa JK
U-17 FC Elva
1
5
Finished
04/08/2019 13:00
Soe keskasula staadion
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
3
3
Finished
04/08/2019 13:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco X
Võru FC Helios II
1
1
Finished
04/08/2019 13:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka II (N)
Nõmme Kalju FC (N)
0
0
Finished
03/08/2019 19:00
Lilleküla harjutusväljak I
Tallinna FC Flora U21
Tallinna JK Legion
5
3
Finished
03/08/2019 19:00
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion
Kohtla-Järve JK Järve
Tartu JK Tammeka U21
2
3
Finished
03/08/2019 19:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka IV
FC Otepää
0
7
Finished
03/08/2019 18:00
Vastseliina Gümnaasiumi jalgpalliväljak
FC Vastseliina
FC Äksi Wolves
7
1
Finished
03/08/2019 13:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Helios
EMÜ SK
10
0
Finished
03/08/2019 12:00
Valga Kungla kunstmurustaadion
Valga FC Warrior
FC Elva II
6
0
Finished
01/08/2019 19:30
Tabasalu kunstmuruväljak
JK Tabasalu (T-05)
Tallinna FC Flora (T-05)
5
0
Finished
01/08/2019 19:30
Kohila staadion
Kohila Püsivus (T-05)
Viimsi MRJK (T-05)
1
2
Finished
01/08/2019 19:00
Pärnu Rannastaadion
Pärnu JK Vaprus
Rakvere JK Tarvas
1
0
Finished
01/08/2019 19:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev U21
FC Elva
1
2
Finished
01/08/2019 18:00
Hiiu kunstmurustaadion
Nõmme Kalju FC (T-05)
Tartu JK Tammeka (T-05)
0
1
Finished
01/08/2019 18:00
Keila staadioni kunstmuruväljak
Keila JK (T-05)
FC Elva (T-05)
0
12
Finished
01/08/2019 18:00
Märjamaa Gümnaasiumi staadion
Raplamaa JK Märjamaa (T-05)
FC Kuressaare (T-05)
1
12
Finished
01/08/2019 17:00
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion
Pärnu JK (T-05)
Puhja SK Barca (T-05)
4
0
Finished
01/08/2019 17:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
FC Helios Võru (T-05)
Rakvere JK Tarvas (T-05)
2
1
Finished
30/07/2019 17:00
Kärdla linnastaadion
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
U-17 Nõmme Kalju FC
5
2
Finished
28/07/2019 18:00
Sportland Arena
Tallinna FC Flora II (N)
Nõmme Kalju FC (N)
1
1
Finished
28/07/2019 17:00
Nike Arena Elva
FC Elva (N)
Tallinna FC Ajax (N)
0
1
Finished
28/07/2019 17:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion (N)
Tartu JK Tammeka II (N)
1
1
Finished
28/07/2019 13:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev II (N)
Pärnu JK II (N)
0
1
Finished
27/07/2019 19:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka U21
Tallinna FCI Levadia U21
4
2
Finished
27/07/2019 18:00
Haapsalu linnastaadion
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
U-17 Võru FC Helios
+
—
Finished
27/07/2019 18:00
Hiiu kunstmurustaadion
U-17 Nõmme Kalju FC
U-17 Tartu JK Tammeka
1
4
Finished
27/07/2019 18:00
Tartu Tamme kunstmuruväljak
U-17 Tartu FC Helios
U-17 Keila JK
0
1
Finished
27/07/2019 18:00
Rapla Ühisgümnaasiumi staadion
U-17 Raplamaa JK
U-17 Tallinna FC Flora
1
3
Finished
27/07/2019 17:00
Elva linnastaadion
FC Elva
Pärnu JK Vaprus
2
0
Finished
27/07/2019 11:00
Viljandi kunstmuruväljak
U-17 Viljandi JK Tulevik
U-17 FC Elva
5
0
Finished
26/07/2019 19:00
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
Tallinna FC Flora U21
0
2
Finished
26/07/2019 19:00
Kadrioru staadion
Tallinna JK Legion
JK Tallinna Kalev U21
4
0
Finished
25/07/2019 19:00
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
Kohtla-Järve JK Järve
2
2
Finished
24/07/2019 19:00
Elva linnastaadion
FC Elva
EMÜ SK
3
0
Finished
21/07/2019 19:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev U21
Tartu JK Tammeka U21
0
2
Finished
21/07/2019 13:00
Pärnu Raeküla staadion
Pärnu JK II (N)
Tallinna FC Flora II (N)
3
0
Finished
21/07/2019 13:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka II (N)
FC Elva (N)
0
2
Finished
21/07/2019 13:00
Hiiu kunstmurustaadion
Nõmme Kalju FC (N)
Tallinna JK Legion (N)
1
0
Finished
21/07/2019 13:00
Ajaxi staadion
Tallinna FC Ajax (N)
JK Tallinna Kalev II (N)
1
0
Finished
20/07/2019 19:00
Lilleküla harjutusväljak I
Tallinna FC Flora U21
Rakvere JK Tarvas
2
0
Finished
20/07/2019 19:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FCI Levadia U21
Tallinna JK Legion
3
3
Finished
20/07/2019 18:00
Rapla Ühisgümnaasiumi staadion
U-17 Raplamaa JK
U-17 Paide Linnameeskond
1
3
Finished
20/07/2019 18:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Võru FC Helios
U-17 FC Elva
1
5
Finished
20/07/2019 13:00
Elva linnastaadion
FC Elva
Tartu JK Welco
3
1
Finished
18/07/2019 19:00
Pärnu Rannastaadion
Pärnu JK Vaprus
Kohtla-Järve JK Järve
5
2
Finished
07/07/2019 19:00
Lilleküla harjutusväljak I
Tallinna FC Flora U21
Tallinna FCI Levadia U21
2
0
Finished
06/07/2019 19:00
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion
Kohtla-Järve JK Järve
FC Elva
0
1
Finished
06/07/2019 19:00
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
JK Tallinna Kalev U21
1
2
Finished
04/07/2019 19:00
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
Pärnu JK Vaprus
1
2
Finished
04/07/2019 19:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka U21
Tallinna JK Legion
1
1
Finished
01/07/2019 19:30
Maarjamäe staadion
Tallinna FCI Levadia U21
Kohtla-Järve JK Järve
2
2
Finished
01/07/2019 19:30
Elva linnastaadion
FC Elva
Tallinna FC Flora U21
1
3
Finished
01/07/2019 19:30
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka U21
Pärnu JK Vaprus
1
0
Finished
01/07/2019 19:00
Kadrioru staadion
Tallinna JK Legion
Rakvere JK Tarvas
9
0
Finished
01/07/2019 18:30
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev U21
Tartu JK Welco
3
0
Finished
28/06/2019 19:00
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion
Kohtla-Järve JK Järve
JK Tallinna Kalev U21
3
1
Finished
28/06/2019 19:00
Lilleküla harjutusväljak I
Tallinna FC Flora U21
Tallinna JK Legion
1
2
Finished
28/06/2019 19:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FCI Levadia U21
Rakvere JK Tarvas
3
3
Finished
27/06/2019 20:45
Pärnu Rannastaadion
Pärnu JK Vaprus
FC Elva
2
1
Finished
27/06/2019 19:00
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
Tartu JK Tammeka U21
1
1
Finished
22/06/2019 12:00
Vaimastvere Arena
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
Tartu FC Helios
1
1
Finished
20/06/2019 19:30
Elva linnastaadion
FC Elva
Tartu JK Welco
3
0
Finished
20/06/2019 19:30
Kadrioru staadion
Tallinna JK Legion
Kohtla-Järve JK Järve
3
0
Finished
20/06/2019 19:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev U21
Tallinna FCI Levadia U21
1
5
Finished
20/06/2019 18:30
Pärnu Rannastaadion
Pärnu JK Vaprus
Tallinna FC Flora U21
0
0
Finished
20/06/2019 18:30
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
Tartu JK Tammeka U21
0
3
Finished
18/06/2019 17:00
EJL TNTK jalgpalliväljak
Eesti U15
U-17 Paide Linnameeskond
2
3
Finished
16/06/2019 20:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka IV
Võru FC Helios II
4
4
Finished
16/06/2019 18:00
Nike Arena Elva
FC Elva (N)
Nõmme Kalju FC (N)
1
1
Finished
16/06/2019 17:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev II (N)
Tartu JK Tammeka II (N)
1
1
Finished
16/06/2019 13:00
Pärnu Raeküla staadion
Pärnu JK II (N)
Tallinna FC Ajax (N)
15
0
Finished
16/06/2019 13:00
Sportland Arena
Tallinna FC Flora II (N)
Tallinna JK Legion (N)
12
1
Finished
16/06/2019 13:00
Nike Arena Elva
FC Elva (N)
Nõmme Kalju FC (N)
1
1
Finished
16/06/2019 12:00
Vaimastvere Arena
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
Valga FC Warrior
4
5
Finished
15/06/2019 18:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Helios
FC Otepää
1
2
Finished
15/06/2019 13:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FCI Levadia U21
FC Elva
1
2
Finished
15/06/2019 13:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev U21
Pärnu JK Vaprus
4
2
Finished
15/06/2019 12:00
Soe keskasula staadion
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
FC Äksi Wolves
11
0
Finished
14/06/2019 19:00
Vastseliina Gümnaasiumi jalgpalliväljak
FC Vastseliina
EMÜ SK
8
3
Finished
13/06/2019 19:30
Kohila staadion
Kohila Püsivus (T-05)
JK Tabasalu (T-05)
1
2
Finished
13/06/2019 19:00
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
Tartu JK Welco
3
1
Finished
13/06/2019 19:00
Lilleküla harjutusväljak I
Tallinna FC Flora U21
Kohtla-Järve JK Järve
0
1
Finished
13/06/2019 19:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka U21
Tallinna JK Legion
3
3
Finished
13/06/2019 19:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco X
FC Elva II
1
0
Finished
13/06/2019 18:00
Keila staadioni kunstmuruväljak
Keila JK (T-05)
Tallinna JK Legion (T-05)
0
16
Finished
13/06/2019 18:00
Hiiu kunstmurustaadion
Nõmme Kalju FC (T-05)
Tallinna FC Flora (T-05)
1
0
Finished
13/06/2019 18:00
Märjamaa Gümnaasiumi staadion
Raplamaa JK Märjamaa (T-05)
FC Elva (T-05)
2
12
Finished
13/06/2019 17:00
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion
Pärnu JK (T-05)
Tartu JK Tammeka (T-05)
2
2
Finished
13/06/2019 17:00
Saku kunstmuruväljak
Saku Sporting (T-05)
Viimsi MRJK (T-05)
0
29
Finished
13/06/2019 17:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
FC Helios Võru (T-05)
Puhja SK Barca (T-05)
4
0
Finished
13/06/2019 17:00
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas (T-05)
FC Kuressaare (T-05)
1
1
Finished
11/06/2019 17:00
Hiiu kunstmurustaadion
U-17 Nõmme Kalju FC
U-17 Võru FC Helios
10
3
Finished
11/06/2019 17:00
Haapsalu linnastaadion
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
U-17 Tartu FC Helios
6
1
Finished
11/06/2019 17:00
Keila staadioni muruväljak
U-17 Keila JK
U-17 Raplamaa JK
5
2
Finished
11/06/2019 17:00
Paide kunstmuruväljak
U-17 Paide Linnameeskond
U-17 Viljandi JK Tulevik
0
0
Finished
09/06/2019 17:00
Tehvandi staadion
FC Otepää
FC Vastseliina
6
0
Finished
09/06/2019 17:00
Ülenurme staadion
EMÜ SK
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
1
5
Finished
09/06/2019 17:00
Tabivere Gümnaasiumi staadion
FC Äksi Wolves
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
4
8
Finished
09/06/2019 17:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion (N)
FC Elva (N)
5
3
Finished
09/06/2019 17:00
Ajaxi staadion
Tallinna FC Ajax (N)
Tallinna FC Flora II (N)
0
5
Finished
09/06/2019 17:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion (N)
FC Elva (N)
5
3
Finished
09/06/2019 13:00
Nike Arena Elva
FC Elva II
Tartu JK Tammeka IV
3
1
Finished
09/06/2019 13:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka II (N)
Pärnu JK II (N)
1
0
Finished
09/06/2019 13:00
Hiiu kunstmurustaadion
Nõmme Kalju FC (N)
JK Tallinna Kalev II (N)
0
2
Finished
09/06/2019 12:00
Valga Kungla kunstmurustaadion
Valga FC Warrior
Tartu JK Welco X
3
1
Finished
08/06/2019 14:00
Nike Arena Elva
U-17 FC Elva
U-17 Paide Linnameeskond
3
4
Finished
08/06/2019 14:00
Viljandi kunstmuruväljak
U-17 Viljandi JK Tulevik
U-17 Keila JK
3
2
Finished
08/06/2019 14:00
Tartu Tamme kunstmuruväljak
U-17 Tartu FC Helios
U-17 Nõmme Kalju FC
1
5
Finished
06/06/2019 17:00
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas (T-05)
FC Elva (T-05)
2
0
Finished
06/06/2019 17:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka (T-05)
Keila JK (T-05)
17
0
Finished
06/06/2019 17:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion (T-05)
Nõmme Kalju FC (T-05)
2
0
Finished
06/06/2019 17:00
Nike Arena Elva
FC Elva (T-05)
Pärnu JK (T-05)
0
3
Finished
06/06/2019 17:00
Rannu staadion
Puhja SK Barca (T-05)
Raplamaa JK Märjamaa (T-05)
9
0
Finished
06/06/2019 17:00
Kuressaare kunstmurustaadion
FC Kuressaare (T-05)
FC Helios Võru (T-05)
7
1
Finished
06/06/2019 17:00
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas (T-05)
Kohila Püsivus (T-05)
3
0
Finished
04/06/2019 17:00
Keila staadioni muruväljak
U-17 Keila JK
Eesti U15
5
0
Finished
03/06/2019 19:00
Elva linnastaadion
FC Elva
Tartu JK Tammeka U21
3
2
Finished
03/06/2019 19:00
Lilleküla harjutusväljak I
Tallinna FC Flora U21
JK Tallinna Kalev U21
4
1
Finished
03/06/2019 19:00
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
Tallinna FCI Levadia U21
2
5
Finished
02/06/2019 19:00
Pärnu Rannastaadion
Pärnu JK Vaprus
Tallinna JK Legion
1
2
Finished
02/06/2019 19:00
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion
Kohtla-Järve JK Järve
Rakvere JK Tarvas
2
0
Finished
02/06/2019 17:00
Sportland Arena
Tallinna FC Flora II (N)
FC Elva (N)
7
0
Finished
02/06/2019 17:00
Pärnu Raeküla staadion
Pärnu JK II (N)
Nõmme Kalju FC (N)
4
0
Finished
02/06/2019 17:00
Sportland Arena
Tallinna FC Flora II (N)
FC Elva (N)
7
0
Finished
02/06/2019 13:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev II (N)
Tallinna JK Legion (N)
3
4
Finished
02/06/2019 13:00
Ajaxi staadion
Tallinna FC Ajax (N)
Tartu JK Tammeka II (N)
—
+
Finished
02/06/2019 12:00
Vaimastvere Arena
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
EMÜ SK
0
9
Finished
01/06/2019 18:00
Vastseliina Gümnaasiumi jalgpalliväljak
FC Vastseliina
Võru FC Helios II
4
5
Finished
01/06/2019 14:00
Tabivere Gümnaasiumi staadion
FC Äksi Wolves
Valga FC Warrior
4
2
Finished
01/06/2019 13:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Helios
FC Elva II
1
1
Finished
01/06/2019 12:00
Soe keskasula staadion
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
FC Otepää
4
7
Finished
31/05/2019 19:15
Nike Arena
Tallinna FC Flora II (06)
FA Tartu Kalev (06)
1
8
Finished
31/05/2019 19:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka IV
Tartu JK Welco X
4
0
Finished
31/05/2019 17:00
Saku kunstmuruväljak
Saku Sporting (06)
FC Elva (06)
1
2
Finished
31/05/2019 17:00
Rapla Ühisgümnaasiumi staadion
Raplamaa JK (06)
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (06)
8
0
Finished
31/05/2019 17:00
Põltsamaa staadion
Põltsamaa Sport/Suure-Jaani United (06)
JK Tallinna Kalev (06)
0
3
Finished
31/05/2019 17:00
Kohila staadion
Kohila Püsivus (06)
Viljandi JK Tulevik (06)
1
5
Finished
30/05/2019 19:30
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
Tallinna FC Flora U21
1
5
Finished
30/05/2019 19:30
Kohila staadion
Kohila Püsivus (T-05)
Saku Sporting (T-05)
11
0
Finished
30/05/2019 19:00
Kadrioru staadion
Tallinna JK Legion
JK Tallinna Kalev U21
—
+
Finished
30/05/2019 19:00
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion
Kohtla-Järve JK Järve
Pärnu JK Vaprus
1
1
Finished
30/05/2019 18:30
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
FC Elva
2
0
Finished
30/05/2019 18:30
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka U21
Tallinna FCI Levadia U21
1
2
Finished
30/05/2019 18:00
Märjamaa Gümnaasiumi staadion
Raplamaa JK Märjamaa (T-05)
Tallinna JK Legion (T-05)
1
6
Finished
30/05/2019 18:00
Keila staadioni kunstmuruväljak
Keila JK (T-05)
Viimsi MRJK (T-05)
0
24
Finished
30/05/2019 18:00
Hiiu kunstmurustaadion
Nõmme Kalju FC (T-05)
JK Tabasalu (T-05)
0
4
Finished
30/05/2019 17:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
FC Helios Võru (T-05)
Tartu JK Tammeka (T-05)
3
0
Finished
30/05/2019 17:00
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion
Pärnu JK (T-05)
Tallinna FC Flora (T-05)
3
0
Finished
30/05/2019 17:00
Kuressaare kunstmurustaadion
FC Kuressaare (T-05)
Puhja SK Barca (T-05)
7
2
Finished
28/05/2019 17:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Tartu JK Tammeka
Eesti U15
2
1
Finished
26/05/2019 17:00
Tartu Tamme kunstmuruväljak
U-17 Tartu FC Helios
U-17 Võru FC Helios
3
6
Finished
26/05/2019 17:00
Kärdla linnastaadion
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
U-17 Raplamaa JK
1
0
Finished
26/05/2019 17:00
Keila staadioni muruväljak
U-17 Keila JK
U-17 FC Elva
3
4
Finished
26/05/2019 17:00
Paide kunstmuruväljak
U-17 Paide Linnameeskond
U-17 Tallinna FC Flora
0
1
Finished
26/05/2019 17:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka II (N)
Tallinna FC Flora II (N)
0
0
Finished
26/05/2019 13:00
Nike Arena Elva
FC Elva II
FC Vastseliina
3
4
Finished
26/05/2019 13:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Võru FC Helios II
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
1
4
Finished
26/05/2019 13:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev II (N)
FC Elva (N)
3
1
Finished
26/05/2019 13:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev II (N)
FC Elva (N)
3
1
Finished
26/05/2019 13:00
Pärnu Raeküla staadion
Pärnu JK II (N)
Tallinna JK Legion (N)
7
0
Finished
26/05/2019 13:00
Ajaxi staadion
Tallinna FC Ajax (N)
Nõmme Kalju FC (N)
3
1
Finished
25/05/2019 13:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev U21
Rakvere JK Tarvas
1
6
Finished
25/05/2019 13:00
Kadrioru staadion
Tallinna JK Legion
Tartu JK Welco
2
1
Finished
25/05/2019 10:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Tartu JK Tammeka
U-17 Viljandi JK Tulevik
0
0
Finished
24/05/2019 19:00
Valga Kungla kunstmurustaadion
Valga FC Warrior
Tartu JK Tammeka IV
12
0
Finished
24/05/2019 19:00
Tehvandi staadion
FC Otepää
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
6
0
Finished
24/05/2019 19:00
Ülenurme staadion
EMÜ SK
FC Äksi Wolves
2
1
Finished
24/05/2019 19:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco X
Tartu FC Helios
1
3
Finished
24/05/2019 17:30
Viljandi kunstmuruväljak
Viljandi JK Tulevik (06)
Tallinna FC Flora II (06)
4
2
Finished
24/05/2019 17:00
Kalevi Keskstaadion
JK Tallinna Kalev (06)
Kohila Püsivus (06)
6
2
Finished
24/05/2019 17:00
Nike Arena Elva
FC Elva (06)
Raplamaa JK (06)
5
0
Finished
24/05/2019 17:00
Soe keskasula staadion
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (06)
Põltsamaa Sport/Suure-Jaani United (06)
1
5
Finished
24/05/2019 17:00
Ülenurme staadion
FA Tartu Kalev (06)
Saku Sporting (06)
4
2
Finished
23/05/2019 20:00
Viimsi KK staadion
Viimsi MRJK (T-05)
Nõmme Kalju FC (T-05)
4
1
Finished
23/05/2019 19:30
Tabasalu kunstmuruväljak
JK Tabasalu (T-05)
Saku Sporting (T-05)
19
0
Finished
23/05/2019 19:00
Elva linnastaadion
FC Elva
Kohtla-Järve JK Järve
1
0
Finished
23/05/2019 19:00
Lilleküla harjutusväljak I
Tallinna FC Flora U21
Tartu JK Tammeka U21
0
0
Finished
23/05/2019 19:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FCI Levadia U21
Pärnu JK Vaprus
0
3
Finished
23/05/2019 18:00
Nike Arena
Tallinna FC Flora (T-05)
Keila JK (T-05)
18
0
Finished
23/05/2019 17:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka (T-05)
Raplamaa JK Märjamaa (T-05)
0
0
Finished
23/05/2019 17:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion (T-05)
Pärnu JK (T-05)
0
0
Finished
23/05/2019 17:00
Nike Arena Elva
FC Elva (T-05)
FC Helios Võru (T-05)
1
2
Finished
23/05/2019 17:00
Rannu staadion
Puhja SK Barca (T-05)
Rakvere JK Tarvas (T-05)
3
2
Finished
23/05/2019 17:00
Kuressaare kunstmurustaadion
FC Kuressaare (T-05)
Kohila Püsivus (T-05)
4
2
Finished
22/05/2019 15:30
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Võru FC Helios
U-17 Keila JK
4
2
Finished
21/05/2019 17:00
EJL TNTK jalgpalliväljak
Eesti U15
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
2
5
Finished
21/05/2019 17:00
Rapla Ühisgümnaasiumi staadion
U-17 Raplamaa JK
U-17 Tartu JK Tammeka
1
0
Finished
19/05/2019 19:00
Elva linnastaadion
FC Elva
Tallinna JK Legion
1
2
Finished
19/05/2019 17:00
Ülenurme staadion
EMÜ SK
Valga FC Warrior
2
2
Finished
19/05/2019 17:00
Sportland Arena
Tallinna FC Flora II (N)
JK Tallinna Kalev II (N)
8
0
Finished
19/05/2019 13:00
Pärnu Rannastaadion
Pärnu JK Vaprus
Rakvere JK Tarvas
5
0
Finished
19/05/2019 13:00
Hiiu kunstmurustaadion
Nõmme Kalju FC (N)
Tartu JK Tammeka II (N)
1
2
Finished
19/05/2019 13:00
Nike Arena Elva
FC Elva (N)
Pärnu JK II (N)
3
3
Finished
19/05/2019 13:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion (N)
Tallinna FC Ajax (N)
3
1
Finished
19/05/2019 12:00
Vaimastvere Arena
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
Võru FC Helios II
1
6
Finished
18/05/2019 19:00
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
Kohtla-Järve JK Järve
0
2
Finished
18/05/2019 18:00
Vastseliina Gümnaasiumi jalgpalliväljak
FC Vastseliina
Tartu JK Welco X
4
0
Finished
18/05/2019 18:00
Tehvandi staadion
FC Otepää
FC Äksi Wolves
3
0
Finished
18/05/2019 13:30
Soe keskasula staadion
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
FC Elva II
3
2
Finished
18/05/2019 13:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Helios
Tartu JK Tammeka IV
6
1
Finished
17/05/2019 17:00
Saku kunstmuruväljak
Saku Sporting (06)
Tallinna FC Flora II (06)
4
1
Finished
17/05/2019 17:00
Rapla Ühisgümnaasiumi staadion
Raplamaa JK (06)
FA Tartu Kalev (06)
1
7
Finished
17/05/2019 17:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev (06)
Viljandi JK Tulevik (06)
4
0
Finished
17/05/2019 17:00
Põltsamaa staadion
Põltsamaa Sport/Suure-Jaani United (06)
FC Elva (06)
0
1
Finished
17/05/2019 17:00
Kohila staadion
Kohila Püsivus (06)
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (06)
2
4
Finished
17/05/2019 17:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka (T-05)
Rakvere JK Tarvas (T-05)
0
5
Finished
17/05/2019 15:00
Nike Arena Elva
FC Elva (T-05)
FC Kuressaare (T-05)
1
5
Finished
16/05/2019 20:00
Viimsi KK staadion
Viimsi MRJK (T-05)
Pärnu JK (T-05)
5
0
Finished
16/05/2019 19:30
Tabasalu kunstmuruväljak
JK Tabasalu (T-05)
Keila JK (T-05)
26
0
Finished
16/05/2019 19:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FCI Levadia U21
Tallinna FC Flora U21
1
1
Finished
16/05/2019 19:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka U21
JK Tallinna Kalev U21
1
0
Finished
16/05/2019 18:00
Nike Arena
Tallinna FC Flora (T-05)
Raplamaa JK Märjamaa (T-05)
7
0
Finished
16/05/2019 17:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion (T-05)
FC Helios Võru (T-05)
3
1
Finished
16/05/2019 17:00
Saku kunstmuruväljak
Saku Sporting (T-05)
Nõmme Kalju FC (T-05)
0
14
Finished
16/05/2019 17:00
Rannu staadion
Puhja SK Barca (T-05)
Kohila Püsivus (T-05)
2
4
Finished
14/05/2019 17:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Võru FC Helios
U-17 Paide Linnameeskond
5
0
Finished
14/05/2019 17:00
Sportland Arena
U-17 Tallinna FC Flora
U-17 Keila JK
0
5
Finished
14/05/2019 17:00
Nike Arena Elva
U-17 FC Elva
U-17 Tartu JK Tammeka
0
5
Finished
14/05/2019 17:00
Viljandi kunstmuruväljak
U-17 Viljandi JK Tulevik
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
1
0
Finished
14/05/2019 17:00
Hiiu kunstmurustaadion
U-17 Nõmme Kalju FC
Eesti U15
3
1
Finished
12/05/2019 20:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka IV
FC Vastseliina
0
6
Finished
12/05/2019 17:00
Tehvandi staadion
FC Otepää
EMÜ SK
3
2
Finished
12/05/2019 17:00
Hiiu kunstmurustaadion
Nõmme Kalju FC (N)
Tallinna FC Flora II (N)
1
1
Finished
12/05/2019 17:00
Ajaxi staadion
Tallinna FC Ajax (N)
FC Elva (N)
5
0
Finished
12/05/2019 16:30
Nike Arena Elva
FC Elva (06)
Kohila Püsivus (06)
4
2
Finished
12/05/2019 13:00
Kadrioru staadion
Tallinna JK Legion
Tallinna FCI Levadia U21
3
0
Finished
12/05/2019 13:00
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion
Kohtla-Järve JK Järve
Tartu JK Tammeka U21
0
2
Finished
12/05/2019 13:00
Nike Arena Elva
FC Elva II
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
6
0
Finished
12/05/2019 13:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco X
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
2
2
Finished
12/05/2019 13:00
Pärnu Raeküla staadion
Pärnu JK II (N)
JK Tallinna Kalev II (N)
3
1
Finished
12/05/2019 13:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka II (N)
Tallinna JK Legion (N)
0
2
Finished
11/05/2019 19:00
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
Tallinna FC Flora U21
0
2
Finished
11/05/2019 14:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Võru FC Helios II
FC Äksi Wolves
6
0
Finished
11/05/2019 13:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev U21
FC Elva
0
4
Finished
11/05/2019 12:00
Valga Kungla kunstmurustaadion
Valga FC Warrior
Tartu FC Helios
2
2
Finished
10/05/2019 17:30
Viljandi kunstmuruväljak
Viljandi JK Tulevik (06)
Saku Sporting (06)
1
2
Finished
10/05/2019 17:00
Nike Arena
Tallinna FC Flora II (06)
Raplamaa JK (06)
4
6
Finished
10/05/2019 17:00
Soe keskasula staadion
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (06)
JK Tallinna Kalev (06)
0
5
Finished
10/05/2019 17:00
Ülenurme staadion
FA Tartu Kalev (06)
Põltsamaa Sport/Suure-Jaani United (06)
4
1
Finished
09/05/2019 19:30
Kohila staadion
Kohila Püsivus (T-05)
Nõmme Kalju FC (T-05)
4
1
Finished
09/05/2019 19:00
Pärnu Rannastaadion
Pärnu JK Vaprus
Tartu JK Welco
5
1
Finished
09/05/2019 18:00
Märjamaa Gümnaasiumi staadion
Raplamaa JK Märjamaa (T-05)
Viimsi MRJK (T-05)
0
12
Finished
09/05/2019 18:00
Keila staadioni kunstmuruväljak
Keila JK (T-05)
Saku Sporting (T-05)
3
1
Finished
09/05/2019 17:00
Kuressaare kunstmurustaadion
FC Kuressaare (T-05)
Tartu JK Tammeka (T-05)
2
0
Finished
09/05/2019 17:00
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas (T-05)
Tallinna JK Legion (T-05)
2
1
Finished
09/05/2019 17:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
FC Helios Võru (T-05)
Tallinna FC Flora (T-05)
2
1
Finished
09/05/2019 17:00
Pärnu kunstmurustaadion
Pärnu JK (T-05)
JK Tabasalu (T-05)
0
6
Finished
09/05/2019 17:00
Rannu staadion
Puhja SK Barca (T-05)
FC Elva (T-05)
1
1
Finished
07/05/2019 18:00
Rapla Ühisgümnaasiumi staadion
Raplamaa JK (06)
Saku Sporting (06)
1
0
Finished
07/05/2019 17:00
Rapla Ühisgümnaasiumi staadion
U-17 Raplamaa JK
U-17 Nõmme Kalju FC
0
1
Finished
07/05/2019 17:00
Keila staadioni muruväljak
U-17 Keila JK
U-17 Tartu JK Tammeka
0
8
Finished
07/05/2019 14:30
EJL TNTK jalgpalliväljak
Eesti U15
U-17 Tartu FC Helios
4
1
Finished
05/05/2019 18:00
Hiiu kunstmurustaadion
Nõmme Kalju FC (T-05)
Keila JK (T-05)
14
0
Finished
05/05/2019 17:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion (N)
Nõmme Kalju FC (N)
2
2
Finished
05/05/2019 17:00
Kuressaare kunstmurustaadion
FC Kuressaare (T-05)
Tallinna FC Flora (T-05)
6
1
Finished
05/05/2019 13:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev II (N)
Tallinna FC Ajax (N)
0
1
Finished
05/05/2019 13:00
Sportland Arena
Tallinna FC Flora II (N)
Pärnu JK II (N)
2
0
Finished
05/05/2019 13:00
Nike Arena Elva
FC Elva (N)
Tartu JK Tammeka II (N)
0
1
Finished
04/05/2019 19:00
Sportland Arena
Tallinna FC Flora U21
Pärnu JK Vaprus
0
0
Finished
04/05/2019 19:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco
Rakvere JK Tarvas
1
1
Finished
04/05/2019 18:00
Vastseliina Gümnaasiumi jalgpalliväljak
FC Vastseliina
Tartu FC Helios
2
3
Finished
04/05/2019 14:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Võru FC Helios II
EMÜ SK
0
7
Finished
04/05/2019 13:00
Maarjamäe kunstmuruväljak
Tallinna FCI Levadia U21
JK Tallinna Kalev U21
1
1
Finished
04/05/2019 13:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka U21
FC Elva
1
0
Finished
04/05/2019 12:00
Soe keskasula staadion
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
Tartu JK Tammeka IV
3
2
Finished
04/05/2019 12:00
Valga Kungla kunstmurustaadion
Valga FC Warrior
FC Otepää
3
2
Finished
03/05/2019 19:30
Nike Arena Elva
FC Elva II
FC Äksi Wolves
9
0
Finished
03/05/2019 19:00
Vaimastvere Arena
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
Tartu JK Welco X
2
6
Finished
03/05/2019 17:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev (06)
FC Elva (06)
1
4
Finished
03/05/2019 17:00
Põltsamaa staadion
Põltsamaa Sport/Suure-Jaani United (06)
Tallinna FC Flora II (06)
9
0
Finished
03/05/2019 17:00
Soe keskasula staadion
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (06)
Viljandi JK Tulevik (06)
8
3
Finished
03/05/2019 17:00
Kohila staadion
Kohila Püsivus (06)
FA Tartu Kalev (06)
2
4
Finished
02/05/2019 19:30
Kohila staadion
Kohila Püsivus (T-05)
Keila JK (T-05)
15
0
Finished
02/05/2019 19:00
Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion
Kohtla-Järve JK Järve
Tallinna JK Legion
2
3
Finished
02/05/2019 18:00
Märjamaa Gümnaasiumi staadion
Raplamaa JK Märjamaa (T-05)
Saku Sporting (T-05)
4
1
Finished
02/05/2019 17:00
Nike Arena Elva
FC Elva (T-05)
Tartu JK Tammeka (T-05)
0
0
Finished
02/05/2019 17:00
Rannu staadion
Puhja SK Barca (T-05)
Tallinna JK Legion (T-05)
1
3
Finished
02/05/2019 17:00
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas (T-05)
Viimsi MRJK (T-05)
4
3
Finished
02/05/2019 17:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
FC Helios Võru (T-05)
JK Tabasalu (T-05)
1
3
Finished
02/05/2019 17:00
Pärnu kunstmurustaadion
Pärnu JK (T-05)
Nõmme Kalju FC (T-05)
2
1
Finished
01/05/2019 17:00
Tartu Tamme kunstmuruväljak
U-17 Tartu FC Helios
U-17 Raplamaa JK
0
7
Finished
01/05/2019 17:00
Hiiu kunstmurustaadion
U-17 Nõmme Kalju FC
U-17 Viljandi JK Tulevik
2
1
Finished
01/05/2019 17:00
Nike Arena Elva
U-17 FC Elva
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
3
3
Finished
01/05/2019 17:00
Keila staadioni muruväljak
U-17 Keila JK
U-17 Paide Linnameeskond
4
1
Finished
28/04/2019 20:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka IV
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
6
0
Finished
28/04/2019 13:00
Pärnu kunstmurustaadion
Pärnu JK Vaprus
JK Tallinna Kalev U21
3
1
Finished
28/04/2019 13:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Võru FC Helios II
FC Otepää
0
0
Finished
27/04/2019 19:00
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas
Kohtla-Järve JK Järve
3
2
Finished
27/04/2019 18:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco X
FC Äksi Wolves
1
1
Finished
27/04/2019 13:00
Nike Arena Elva
FC Elva
Tallinna FCI Levadia U21
4
0
Finished
27/04/2019 13:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion
Tallinna FC Flora U21
3
0
Finished
27/04/2019 13:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Helios
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
0
1
Finished
27/04/2019 12:00
Valga Kungla kunstmurustaadion
Valga FC Warrior
FC Vastseliina
6
1
Finished
26/04/2019 19:30
Nike Arena Elva
FC Elva II
EMÜ SK
4
0
Finished
26/04/2019 17:30
Viljandi kunstmuruväljak
Viljandi JK Tulevik (06)
Raplamaa JK (06)
7
3
Finished
26/04/2019 17:00
Nike Arena
Tallinna FC Flora II (06)
Kohila Püsivus (06)
4
4
Finished
26/04/2019 17:00
Saku kunstmuruväljak
Saku Sporting (06)
Põltsamaa Sport/Suure-Jaani United (06)
2
1
Finished
26/04/2019 17:00
Nike Arena Elva
FC Elva (06)
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (06)
9
1
Finished
26/04/2019 17:00
Ülenurme staadion
FA Tartu Kalev (06)
JK Tallinna Kalev (06)
5
1
Finished
26/04/2019 16:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka (T-05)
Puhja SK Barca (T-05)
2
0
Finished
25/04/2019 20:00
Viimsi KK staadion
Viimsi MRJK (T-05)
FC Helios Võru (T-05)
7
2
Finished
25/04/2019 19:30
Tabasalu kunstmuruväljak
JK Tabasalu (T-05)
Raplamaa JK Märjamaa (T-05)
22
0
Finished
25/04/2019 19:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka U21
Tartu JK Welco
3
0
Finished
25/04/2019 18:00
Nike Arena
Tallinna FC Flora (T-05)
Rakvere JK Tarvas (T-05)
0
3
Finished
25/04/2019 17:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion (T-05)
FC Kuressaare (T-05)
3
4
Finished
25/04/2019 17:00
Saku kunstmuruväljak
Saku Sporting (T-05)
Pärnu JK (T-05)
0
18
Finished
25/04/2019 17:00
Nike Arena Elva
FC Elva (T-05)
Kohila Püsivus (T-05)
2
2
Finished
23/04/2019 19:30
Sportland Arena
U-17 Tallinna FC Flora
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
0
1
Finished
23/04/2019 17:00
Paide kunstmuruväljak
U-17 Paide Linnameeskond
U-17 Tartu JK Tammeka
3
2
Finished
23/04/2019 17:00
Nike Arena Elva
U-17 FC Elva
U-17 Nõmme Kalju FC
1
4
Finished
23/04/2019 17:00
Viljandi kunstmuruväljak
U-17 Viljandi JK Tulevik
U-17 Tartu FC Helios
8
0
Finished
21/04/2019 17:00
Kääriku Kunstmurustaadion
FC Otepää
FC Elva II
6
0
Finished
21/04/2019 17:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka II (N)
JK Tallinna Kalev II (N)
1
4
Finished
21/04/2019 17:00
Hiiu kunstmurustaadion
Nõmme Kalju FC (N)
FC Elva (N)
0
0
Finished
21/04/2019 17:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion (N)
Tallinna FC Flora II (N)
0
3
Finished
21/04/2019 13:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev U21
Kohtla-Järve JK Järve
3
4
Finished
21/04/2019 13:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Võru FC Helios II
Valga FC Warrior
2
2
Finished
21/04/2019 13:00
Ajaxi kunstmuruväljak
Tallinna FC Ajax (N)
Pärnu JK II (N)
0
0
Finished
20/04/2019 19:00
Sportland Arena
Tallinna FC Flora U21
Tartu JK Welco
3
1
Finished
20/04/2019 13:00
Nike Arena Elva
FC Elva
Pärnu JK Vaprus
3
2
Finished
20/04/2019 12:00
Viljandi kunstmuruväljak
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
FC Vastseliina
2
4
Finished
19/04/2019 19:00
Vaimastvere Arena
FC Äksi Wolves
Tartu JK Tammeka IV
1
4
Finished
19/04/2019 17:00
Nike Arena Elva
FC Elva (06)
Viljandi JK Tulevik (06)
1
0
Finished
19/04/2019 17:00
Põltsamaa staadion
Põltsamaa Sport/Suure-Jaani United (06)
Raplamaa JK (06)
6
3
Finished
19/04/2019 17:00
Valga Kungla kunstmurustaadion
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (06)
FA Tartu Kalev (06)
1
8
Finished
18/04/2019 20:00
Viimsi KK staadion
Viimsi MRJK (T-05)
FC Kuressaare (T-05)
2
1
Finished
18/04/2019 19:30
Tabasalu kunstmuruväljak
JK Tabasalu (T-05)
Rakvere JK Tarvas (T-05)
4
1
Finished
18/04/2019 19:00
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas
Tallinna JK Legion
0
3
Finished
18/04/2019 19:00
Maarjamäe kunstmuruväljak
Tallinna FCI Levadia U21
Tartu JK Tammeka U21
2
1
Finished
18/04/2019 19:00
Nike Arena
Tallinna FC Flora (T-05)
Puhja SK Barca (T-05)
5
0
Finished
18/04/2019 18:00
Hiiu kunstmurustaadion
Nõmme Kalju FC (T-05)
Raplamaa JK Märjamaa (T-05)
20
0
Finished
18/04/2019 18:00
Keila staadioni kunstmuruväljak
Keila JK (T-05)
Pärnu JK (T-05)
0
11
Finished
18/04/2019 17:00
Nike Arena
Tallinna FC Flora II (06)
JK Tallinna Kalev (06)
4
3
Finished
18/04/2019 17:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion (T-05)
FC Elva (T-05)
4
1
Finished
18/04/2019 17:00
Saku kunstmuruväljak
Saku Sporting (T-05)
FC Helios Võru (T-05)
0
8
Finished
18/04/2019 15:00
Saku kunstmuruväljak
Saku Sporting (06)
Kohila Püsivus (06)
3
2
Finished
17/04/2019 17:30
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka (T-05)
Kohila Püsivus (T-05)
1
4
Finished
16/04/2019 19:30
Sportland Arena
Eesti U15
U-17 Võru FC Helios
1
1
Finished
15/04/2019 18:30
Saku kunstmuruväljak
Saku Sporting (06)
JK Tallinna Kalev (06)
3
2
Finished
15/04/2019 18:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
FA Tartu Kalev (06)
FC Elva (06)
1
3
Finished
14/04/2019 19:00
Tartu Tamme kunstmuruväljak
U-17 Tartu FC Helios
U-17 FC Elva
4
2
Finished
14/04/2019 17:00
Paide kunstmuruväljak
U-17 Paide Linnameeskond
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
0
2
Finished
14/04/2019 17:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Tartu JK Tammeka
U-17 Keila JK
5
1
Finished
14/04/2019 17:00
Vaimastvere Arena
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
FC Vastseliina
2
4
Finished
14/04/2019 13:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco
JK Tallinna Kalev U21
3
2
Finished
14/04/2019 13:00
Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion
Kohtla-Järve JK Järve
Tallinna FCI Levadia U21
4
1
Finished
14/04/2019 13:00
Pärnu kunstmurustaadion
Pärnu JK II (N)
Tartu JK Tammeka II (N)
1
0
Finished
14/04/2019 13:00
Sportland Arena
Tallinna FC Flora II (N)
Tallinna FC Ajax (N)
6
0
Finished
14/04/2019 13:00
Nike Arena Elva
FC Elva (N)
Tallinna JK Legion (N)
1
3
Finished
14/04/2019 02:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev II (N)
Nõmme Kalju FC (N)
3
0
Finished
13/04/2019 20:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Helios
FC Äksi Wolves
8
0
Finished
13/04/2019 19:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Võru FC Helios
U-17 Raplamaa JK
4
3
Finished
13/04/2019 19:00
Hiiu kunstmurustaadion
U-17 Nõmme Kalju FC
U-17 Tallinna FC Flora
2
0
Finished
13/04/2019 19:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka IV
EMÜ SK
0
6
Finished
13/04/2019 13:00
Pärnu kunstmurustaadion
Pärnu JK Vaprus
Tartu JK Tammeka U21
4
1
Finished
13/04/2019 13:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion
FC Elva
5
1
Finished
13/04/2019 12:00
Valga Kungla kunstmurustaadion
Valga FC Warrior
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
2
1
Finished
12/04/2019 19:15
Nike Arena
Tallinna FC Flora II (06)
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (06)
4
2
Finished
12/04/2019 19:00
Nike Arena Elva
FC Elva II
Võru FC Helios II
4
4
Finished
12/04/2019 19:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco X
FC Otepää
1
7
Finished
12/04/2019 17:30
Viljandi kunstmuruväljak
Viljandi JK Tulevik (06)
Põltsamaa Sport/Suure-Jaani United (06)
3
4
Finished
12/04/2019 17:00
Valtu kunstmuruväljak
Raplamaa JK (06)
Kohila Püsivus (06)
2
1
Finished
11/04/2019 19:00
Sportland Arena
Tallinna FC Flora U21
Rakvere JK Tarvas
8
0
Finished
09/04/2019 17:00
Sportland Arena
Eesti U15
U-17 Raplamaa JK
1
3
Finished
08/04/2019 19:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev U21
Tallinna JK Legion
2
5
Finished
08/04/2019 18:30
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka U21
Tallinna FC Flora U21
1
2
Finished
08/04/2019 18:30
Pärnu kunstmurustaadion
Pärnu JK Vaprus
Tallinna FCI Levadia U21
3
0
Finished
07/04/2019 17:00
Kääriku Kunstmurustaadion
FC Otepää
Tartu JK Tammeka IV
10
2
Finished
07/04/2019 17:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
EMÜ SK
Tartu FC Helios
0
2
Finished
07/04/2019 17:00
Vaimastvere Arena
FC Äksi Wolves
FC Vastseliina
1
9
Finished
07/04/2019 13:00
Nike Arena Elva
FC Elva
Rakvere JK Tarvas
6
0
Finished
07/04/2019 13:00
Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion
Kohtla-Järve JK Järve
Tartu JK Welco
2
1
Finished
07/04/2019 12:00
Vaimastvere Arena
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
2
5
Finished
06/04/2019 14:00
Nike Arena Elva
FC Elva II
Valga FC Warrior
—
+
Finished
06/04/2019 11:30
Nike Arena Elva
FC Elva (06)
Tallinna FC Flora II (06)
7
0
Finished
06/04/2019 11:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
FA Tartu Kalev (06)
Viljandi JK Tulevik (06)
5
0
Finished
05/04/2019 19:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Võru FC Helios II
Tartu JK Welco X
2
2
Finished
05/04/2019 17:00
Valga Kungla kunstmurustaadion
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (06)
Saku Sporting (06)
0
3
Finished
05/04/2019 17:00
Valtu kunstmuruväljak
Kohila Püsivus (06)
Põltsamaa Sport/Suure-Jaani United (06)
1
10
Finished
04/04/2019 19:30
Maarjamäe kunstmuruväljak
Tallinna FCI Levadia U21
Tallinna JK Legion
1
4
Finished
04/04/2019 19:30
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas
JK Tallinna Kalev U21
0
1
Finished
04/04/2019 19:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka U21
Kohtla-Järve JK Järve
0
1
Finished
04/04/2019 18:30
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco
Pärnu JK Vaprus
0
2
Finished
04/04/2019 18:30
Sportland Arena
Tallinna FC Flora U21
FC Elva
5
1
Finished
04/04/2019 17:00
Kalevi Keskstaadion
JK Tallinna Kalev (06)
Raplamaa JK (06)
3
4
Finished
02/04/2019 17:00
Nike Arena Elva
U-17 FC Elva
U-17 Raplamaa JK
1
1
Finished
02/04/2019 17:00
Sportland Arena
Eesti U15
U-17 Viljandi JK Tulevik
0
6
Finished
01/04/2019 19:00
Maarjamäe kunstmuruväljak
Tallinna FCI Levadia U21
Tartu JK Welco
4
1
Finished
31/03/2019 17:00
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Võru FC Helios
U-17 Tartu JK Tammeka
2
3
Finished
31/03/2019 17:00
Keila staadioni kunstmuruväljak
U-17 Keila JK
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
1
1
Finished
31/03/2019 17:00
Paide kunstmuruväljak
U-17 Paide Linnameeskond
U-17 Nõmme Kalju FC
1
2
Finished
31/03/2019 17:00
Sportland Arena
U-17 Tallinna FC Flora
U-17 Tartu FC Helios
4
0
Finished
31/03/2019 17:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion (N)
JK Tallinna Kalev II (N)
5
3
Finished
31/03/2019 13:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion
Tartu JK Tammeka U21
3
0
Finished
31/03/2019 13:00
Nike Arena Elva
FC Elva (N)
Tallinna FC Flora II (N)
0
1
Finished
31/03/2019 13:00
Hiiu kunstmurustaadion
Nõmme Kalju FC (N)
Pärnu JK II (N)
4
0
Finished
31/03/2019 13:00
Nike Arena Elva
FC Elva (N)
Tallinna FC Flora II (N)
0
1
Finished
31/03/2019 13:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka II (N)
Tallinna FC Ajax (N)
0
0
Finished
31/03/2019 13:00
Hiiu kunstmurustaadion
Nõmme Kalju FC (N)
Pärnu JK II (N)
0
4
Finished
31/03/2019 13:00
Nike Arena Elva
FC Elva (N)
Tallinna FC Flora II (N)
0
1
Finished
31/03/2019 13:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion (N)
JK Tallinna Kalev II (N)
5
3
Finished
30/03/2019 19:00
Viljandi kunstmuruväljak
U-17 Viljandi JK Tulevik
U-17 Raplamaa JK
1
1
Finished
30/03/2019 13:00
Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion
Kohtla-Järve JK Järve
FC Elva
2
1
Finished
28/03/2019 19:00
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas
Pärnu JK Vaprus
1
2
Finished
27/03/2019 19:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev U21
Tallinna FC Flora U21
0
3
Finished
26/03/2019 17:00
Sportland Arena
Eesti U15
U-17 Keila JK
2
7
Finished
23/03/2019 17:00
Viljandi kunstmuruväljak
U-17 Viljandi JK Tulevik
U-17 Võru FC Helios
4
0
Finished
23/03/2019 17:00
Tartu Tamme kunstmuruväljak
U-17 Tartu FC Helios
U-17 Paide Linnameeskond
0
1
Finished
23/03/2019 17:00
Hiiu kunstmurustaadion
U-17 Nõmme Kalju FC
U-17 Keila JK
3
3
Finished
23/03/2019 17:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Tartu JK Tammeka
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
3
1
Finished
23/03/2019 17:00
Nike Arena Elva
U-17 FC Elva
Eesti U15
2
4
Finished
19/03/2019 19:30
Sportland Arena
Eesti U15
U-17 Tallinna FC Flora
0
5
Finished
17/03/2019 14:30
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Võru FC Helios
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
3
2
Finished
17/03/2019 13:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
Tartu JK Tammeka U21
Rakvere JK Tarvas
2
0
Finished
17/03/2019 13:00
Nike Arena Elva
FC Elva
JK Tallinna Kalev U21
1
3
Finished
16/03/2019 19:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco
Tallinna JK Legion
2
4
Finished
16/03/2019 19:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Tartu JK Tammeka
U-17 Nõmme Kalju FC
2
0
Finished
16/03/2019 19:00
Sportland Arena
U-17 Tallinna FC Flora
U-17 Raplamaa JK
3
2
Finished
16/03/2019 18:00
Nike Arena Elva
U-17 FC Elva
U-17 Viljandi JK Tulevik
3
3
Finished
16/03/2019 13:00
Pärnu kunstmurustaadion
Pärnu JK Vaprus
Kohtla-Järve JK Järve
7
0
Finished
16/03/2019 12:00
Keila staadioni kunstmuruväljak
U-17 Keila JK
U-17 Tartu FC Helios
3
2
Finished
14/03/2019 19:00
Sportland Arena
Tallinna FC Flora U21
Tallinna FCI Levadia U21
3
0
Finished
12/03/2019 17:00
Paide kunstmuruväljak
U-17 Paide Linnameeskond
Eesti U15
3
2
Finished
10/03/2019 17:00
Nike Arena Elva
U-17 FC Elva
U-17 Võru FC Helios
4
3
Finished
10/03/2019 17:00
Viljandi kunstmuruväljak
U-17 Viljandi JK Tulevik
U-17 Tallinna FC Flora
1
0
Finished
10/03/2019 17:00
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak
U-17 Tartu JK Tammeka
U-17 Tartu FC Helios
1
3
Finished
10/03/2019 17:00
Hiiu kunstmurustaadion
U-17 Nõmme Kalju FC
U-17 Läänemaa/Hiiumaa
0
2
Finished
10/03/2019 13:00
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas
Tallinna FCI Levadia U21
1
0
Finished
09/03/2019 19:00
Wismari staadion
Tallinna JK Legion
Pärnu JK Vaprus
2
0
Finished
09/03/2019 13:00
Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion
Kohtla-Järve JK Järve
Tallinna FC Flora U21
4
3
Finished
07/03/2019 19:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco
FC Elva
2
2
Finished
07/03/2019 19:00
Sportland Arena
JK Tallinna Kalev U21
Tartu JK Tammeka U21
2
1
Finished
02/03/2019 15:00
Paide kunstmuruväljak
U-17 Paide Linnameeskond
U-17 Raplamaa JK
0
2
Finished