[#4]Kristjan Saaret (Assist)
3-6 [#6]Jaanus Viikholm
3-7 Dmitri Tarkoev
3-8 [#21]Meelis Rattas
Mängu favoriidiks oli Laupäevahoki (LPH), aga Wolferines (W) suutis üllatada, kui vastas LPH kiirele avaväravale omapoolse ilusast kombinatsioonist sündinud väravaga. Seejärel kordus sama, et LPH läks juhtima ja W tuli järgi. Kuni W ehmatas vastaseid korralikult skoorides oma kolmanda ja ühtlasi eduvärava. Vaheajale mindigi W eduseisus 3:2. LPH mängijad tegid oma peas korrektuuri ja üritasid oma mängujoonistest ja omandatud oskustest paremini kinni hoida. 5 minutit peale teise poolaja algust saadi kätte viigivärav, vähem kui 2 minutit peale seda eduvärav 4:3 ja rohkem tagasi ei vaadatud. Skoori poolest võitis küll LPH, aga võitjaks võisid ennast kindlasti ka lugeda W tüdrukud ja poisid, kes olid ilmselt võtnud esimese poolaja võiduga maksimumi ja viinud vastased šoki piirile.