Piereģistrēties
Pierakstīties
Toggle Navigation
Menu
Sākums
Informācija
Komandas
Visas komandas
2001 poisid
2002 poisid
2002 tüdrukud
2004 poisid
2005 poisid
2006 poisid
2007 poisid
2008 poisid
Mehed
Naised
Kalendārs/Rezultāti
Visas Spēles/Rezultāti
2001 poisid
2002 poisid
2002 tüdrukud
2004 poisid
2005 poisid
2006 poisid
2007 poisid
2008 poisid
Mehed
Naised
Reģistrācija
Piereģistrēties
Pierakstīties
Nākamās spēles:
16/01/2016 10:00
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Merkuur-juunior I
Viljandi JK Tulevik
Nav sākusies
16/01/2016 10:00
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Merkuur-juunior I
Viljandi JK Tulevik
Nav sākusies
16/01/2016 10:18
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Paide Linnameeskond Tapa II
Pärnu Kalev SK
Nav sākusies
16/01/2016 10:35
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Paide Linnameeskond Tapa II
Pärnu Kalev SK
Nav sākusies
16/01/2016 10:36
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Rakvere JK Tarvas I
Viljandi JK Tulevik
Nav sākusies
16/01/2016 10:54
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Merkuur-juunior I
Pärnu Kalev SK
Nav sākusies
16/01/2016 11:10
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Merkuur-juunior I
Rakvere JK Tarvas I
Nav sākusies
16/01/2016 11:12
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Rakvere JK Tarvas I
Paide Linnameeskond Tapa II
Nav sākusies
16/01/2016 11:30
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Pärnu Kalev SK
Viljandi JK Tulevik
Nav sākusies
16/01/2016 11:45
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Viljandi JK Tulevik
Paide Linnameeskond Tapa II
Nav sākusies
16/01/2016 11:48
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Paide Linnameeskond Tapa II
Merkuur-juunior I
Nav sākusies
16/01/2016 12:06
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Pärnu Kalev SK
Rakvere JK Tarvas I
Nav sākusies
16/01/2016 12:24
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Viljandi JK Tulevik
Paide Linnameeskond Tapa II
Nav sākusies
16/01/2016 12:42
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Merkuur-juunior I
Rakvere JK Tarvas I
Nav sākusies
23/01/2016 13:55
Suure-Jaani Kooli spordisaal
FC Helios Võru Kollane
Pärnu JK
Nav sākusies
23/01/2016 14:10
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Pärnu JK Vaprus I
Jõhvi FC Lokomotiv
Nav sākusies
23/01/2016 14:30
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Pärnu JK Vaprus II
FC Infonet
Nav sākusies
23/01/2016 14:48
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Suure-Jaani United
FC Helios Võru Punane
Nav sākusies
23/01/2016 15:05
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Põltsamaa JK Sport
FC Helios Võru Kollane
Nav sākusies
23/01/2016 15:25
Suure-Jaani Kooli spordisaal
JK Vändra Vaprus
Jõhvi FC Lokomotiv
Nav sākusies
23/01/2016 15:40
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Pärnu JK
FC Infonet
Nav sākusies
Rezultāti:
07/02/2016 13:15
Suure-Jaani Kooli spordisaal
FK Valka
Pärnu JK I
1
2
Noslēgusies
07/02/2016 13:00
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Põltsamaa JK Sport
Pärnu JK II
2
0
Noslēgusies
07/02/2016 12:40
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Viljandi JK Tulevik
Legion-Krestsatik
0
1
Noslēgusies
07/02/2016 12:25
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Suure-Jaani United
FC Levadia
1
1
Noslēgusies
07/02/2016 12:05
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Legion-Krestsatik
Pärnu JK I
0
2
Noslēgusies
07/02/2016 11:45
Suure-Jaani Kooli spordisaal
FC Levadia
Pärnu JK II
2
0
Noslēgusies
07/02/2016 11:30
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Viljandi JK Tulevik
FK Valka
0
3
Noslēgusies
07/02/2016 11:10
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Suure-Jaani United
Põltsamaa JK Sport
0
3
Noslēgusies
07/02/2016 10:55
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Legion-Krestsatik
FK Valka
1
1
Noslēgusies
07/02/2016 10:35
Suure-Jaani Kooli spordisaal
FC Levadia
Põltsamaa JK Sport
0
1
Noslēgusies
07/02/2016 10:15
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Viljandi JK Tulevik
Pärnu JK I
0
2
Noslēgusies
07/02/2016 10:00
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Suure-Jaani United
Pärnu JK II
1
0
Noslēgusies
06/02/2016 16:20
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Viljandi JK Tulevik III
Sc Real Tallinn
0
2
Noslēgusies
06/02/2016 16:00
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Viljandi JK Tulevik
Ziga-Zaga
1
5
Noslēgusies
06/02/2016 15:40
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Imavere
FC Metropool Pärnu
1
1
Noslēgusies
06/02/2016 15:20
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Tääksi
Türi Ganvix JK
0
3
Noslēgusies
06/02/2016 15:00
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Suure-Jaani United B
Sc Real Tallinn
0
2
Noslēgusies
06/02/2016 14:40
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Suure-Jaani United A
Ziga-Zaga
0
3
Noslēgusies
06/02/2016 14:20
Suure-Jaani Kooli spordisaal
FC Metropool Pärnu
Viljandi JK Tulevik III
3
1
Noslēgusies
06/02/2016 14:00
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Türi Ganvix JK
Viljandi JK Tulevik
4
0
Noslēgusies
06/02/2016 13:40
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Imavere
SK Suure-Jaani United B
3
1
Noslēgusies
06/02/2016 13:20
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Tääksi
SK Suure-Jaani United A
0
1
Noslēgusies
06/02/2016 13:00
Suure-Jaani Kooli spordisaal
FC Metropool Pärnu
Sc Real Tallinn
1
1
Noslēgusies
06/02/2016 12:40
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Türi Ganvix JK
Ziga-Zaga
0
0
Noslēgusies
06/02/2016 12:20
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Viljandi JK Tulevik III
SK Suure-Jaani United B
1
0
Noslēgusies
06/02/2016 12:00
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Viljandi JK Tulevik
SK Suure-Jaani United A
1
2
Noslēgusies
06/02/2016 11:40
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Imavere
Sc Real Tallinn
2
2
Noslēgusies
06/02/2016 11:20
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Tääksi
Ziga-Zaga
1
1
Noslēgusies
06/02/2016 11:00
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Suure-Jaani United B
FC Metropool Pärnu
1
0
Noslēgusies
06/02/2016 10:40
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Suure-Jaani United A
Türi Ganvix JK
0
0
Noslēgusies
06/02/2016 10:20
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Imavere
Viljandi JK Tulevik III
4
1
Noslēgusies
06/02/2016 10:00
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Tääksi
Viljandi JK Tulevik
6
0
Noslēgusies
24/01/2016 16:40
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Pärnu JK II
JK Tammeka Valge
0
0
Noslēgusies
24/01/2016 16:20
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Tääksi
FC Elva
0
0
Noslēgusies
24/01/2016 16:00
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Pärnu JK I
JK Tammeka Sinine
0
4
Noslēgusies
24/01/2016 15:40
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Suure-Jaani United
Pärnu JK II
1
0
Noslēgusies
24/01/2016 15:20
Suure-Jaani Kooli spordisaal
JK Tammeka Valge
SK Tääksi
6
0
Noslēgusies
24/01/2016 15:00
Suure-Jaani Kooli spordisaal
JK Tammeka Sinine
FC Elva
6
0
Noslēgusies
24/01/2016 14:40
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Pärnu JK I
SK Suure-Jaani United
1
1
Noslēgusies
24/01/2016 14:20
Suure-Jaani Kooli spordisaal
FC Elva
Pärnu JK II
0
2
Noslēgusies
24/01/2016 14:00
Suure-Jaani Kooli spordisaal
JK Tammeka Valge
SK Suure-Jaani United
0
1
Noslēgusies
24/01/2016 13:40
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Tääksi
Pärnu JK II
1
2
Noslēgusies
24/01/2016 13:20
Suure-Jaani Kooli spordisaal
FC Elva
Pärnu JK I
0
0
Noslēgusies
24/01/2016 13:00
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Tääksi
JK Tammeka Sinine
1
10
Noslēgusies
24/01/2016 12:40
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Pärnu JK I
JK Tammeka Valge
1
0
Noslēgusies
24/01/2016 12:20
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Suure-Jaani United
JK Tammeka Sinine
1
4
Noslēgusies
24/01/2016 12:00
Suure-Jaani Kooli spordisaal
JK Tammeka Valge
FC Elva
2
0
Noslēgusies
24/01/2016 11:40
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Pärnu JK II
JK Tammeka Sinine
1
1
Noslēgusies
24/01/2016 11:20
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Tääksi
Pärnu JK I
0
1
Noslēgusies
24/01/2016 11:00
Suure-Jaani Kooli spordisaal
FC Elva
SK Suure-Jaani United
0
1
Noslēgusies
24/01/2016 10:40
Suure-Jaani Kooli spordisaal
JK Tammeka Valge
JK Tammeka Sinine
0
4
Noslēgusies
24/01/2016 10:20
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Pärnu JK I
Pärnu JK II
1
2
Noslēgusies
24/01/2016 10:00
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Suure-Jaani United
SK Tääksi
0
0
Noslēgusies
16/01/2016 15:40
Suure-Jaani Kooli spordisaal
FC Santos Tartu
Rakvere JK Tarvas II
0
1
Noslēgusies
16/01/2016 15:25
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Viljandi JK Tulevik
Rakvere JK Tarvas I
0
2
Noslēgusies
16/01/2016 15:05
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Merkuur-juunior II
SK Suure-Jaani United
1
0
Noslēgusies
16/01/2016 14:48
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Merkuur-juunior I
Pärnu Kalev SK
0
3
Noslēgusies
16/01/2016 14:30
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Paide Linnameeskond Tapa I
Rakvere JK Tarvas II
0
2
Noslēgusies
16/01/2016 13:55
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Suure-Jaani United
FC Santos Tartu
0
1
Noslēgusies
16/01/2016 13:35
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Pärnu Kalev SK
Viljandi JK Tulevik
5
0
Noslēgusies
16/01/2016 13:15
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Merkuur-juunior II
Paide Linnameeskond Tapa I
2
2
Noslēgusies
16/01/2016 13:00
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Merkuur-juunior I
Paide Linnameeskond Tapa II
2
2
Noslēgusies
16/01/2016 12:40
Suure-Jaani Kooli spordisaal
SK Suure-Jaani United
Rakvere JK Tarvas II
0
1
Noslēgusies
16/01/2016 12:25
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Pärnu Kalev SK
Rakvere JK Tarvas I
4
0
Noslēgusies
16/01/2016 11:45
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Viljandi JK Tulevik
Paide Linnameeskond Tapa II
2
0
Noslēgusies
16/01/2016 11:30
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Merkuur-juunior II
Rakvere JK Tarvas II
1
2
Noslēgusies
16/01/2016 11:10
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Merkuur-juunior I
Rakvere JK Tarvas I
0
1
Noslēgusies
16/01/2016 10:54
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Paide Linnameeskond Tapa I
SK Suure-Jaani United
1
1
Noslēgusies
16/01/2016 10:36
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Merkuur-juunior II
FC Santos Tartu
1
0
Noslēgusies
16/01/2016 10:18
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Paide Linnameeskond Tapa II
Pärnu Kalev SK
0
1
Noslēgusies
16/01/2016 10:00
Suure-Jaani Kooli spordisaal
Merkuur-juunior I
Viljandi JK Tulevik
1
0
Noslēgusies