2002 TURNIIRILT KAKSIKVÕIT JK TAMMEKALE

29.11.2015 21:06

<p>29.11.2015 toimunud 2002 poiste turniiril said kaksikvõidu korraldaja klubi JK TAMMEKA valge ja sinine meeskond. Mõlemad meeskonnad võitsid veenvalt oma alagrupid. Seejärel&nbsp;läbiti&nbsp;edukalt nii veerand- kui ka poolfinaalid, kus küll sinisel meeskonnal tuli lüüa korra ka mängujärgseid karistuslööke&nbsp;ning&nbsp;kohtutigi&nbsp;omavahel finaalis. Võrdsete mängus saatis edu parema stardi saanud valget meeskonda ja vaatamata siniste hulgalistele väravavõimalustele mängu lõpus, napsatigi esikoht trennikaaslaste ees.&nbsp;&nbsp;Kolmas koht otsustati penaltiseerias FC ELVA I meeskonna ja JK JÄRVE vahel. Ka siin saatis edu lõuna eestlaseid. Turniiri meeleolukaima mängu eest hoolitses FC LOOTOS, kes 0-3 kaotusseisu FC TIIGRITE vastu vaid paari minutiga 5-4 võiduks pööras. Samuti pälvis nii publiku kui ka kaasvõistlejate tormilise aplausi SANTOSE väravavaht, kes mängu viimasel sekundil nurgalöögist tulnud palli FC ELVA vastu, otse õhust üle puusa võrku virutas. Korraldajad tänavad osalenud meeskondasid meeleolukate emotsioonide eest ja loodetavasti kohtume ka edaspidistel turniiridel. Täpsem turniiri statistika MÄNGUD/TULEMUSED rubriigi all.</p>