Final results:

JK Tammeka Valge JK Tammeka Valge

JK Tammeka Sinine JK Tammeka Sinine

Viimsi MRJK Viimsi MRJK

JK Tabasalu JK Tabasalu

Põlva FC Lootos Põlva FC Lootos

SK Barca tüdrukud SK Barca tüdrukud

Keila JK Keila JK

JK Legion Kreštšatik JK Legion Kreštšatik

FC Elva FC Elva

PJK PJK

FC Otepää FC Otepää

A W D L +/- P
1. JK Legion Kreštšatik 3 1 0 8-2 10
2. JK Tammeka Sinine 3 0 1 12-2 9
3. JK Tabasalu 2 1 1 8-4 7
4. FC Elva 1 0 3 1-9 3
5. SK Barca tüdrukud 0 0 4 1-13 0
B W D L +/- P
1. PJK 5 0 0 23-2 15
2. Viimsi MRJK 4 0 1 9-2 12
3. FC Otepää 3 0 2 9-8 9
4. Põlva FC Lootos 1 1 3 7-7 4
5. JK Tammeka Valge 1 1 3 5-10 4
6. Keila JK 0 0 5 1-25 0
Date Teams Venue Score
15/04 10:00 (F) JK Tammeka Valge - FC Otepää Sepa std. 0 - 2
15/04 10:23 (F) JK Tammeka Sinine - FC Elva Sepa std. 1 - 0
15/04 10:23 (F) Põlva FC Lootos - PJK Sepa std. 1 - 3
15/04 10:46 (F) SK Barca tüdrukud - JK Legion Kreštšatik Sepa std. 1 - 2
15/04 10:46 (F) Viimsi MRJK - Keila JK Sepa std. 4 - 0
15/04 11:09 (F) JK Tabasalu - FC Elva Sepa std. 4 - 0
15/04 11:09 (F) Põlva FC Lootos - JK Tammeka Valge Sepa std. 2 - 2
15/04 11:32 (F) JK Tammeka Sinine - JK Legion Kreštšatik Sepa std. 1 - 2
15/04 11:32 (F) Viimsi MRJK - FC Otepää Sepa std. 1 - 0
15/04 11:55 (F) JK Tabasalu - SK Barca tüdrukud Sepa std. 4 - 0
15/04 11:55 (F) PJK - Keila JK Sepa std. 9 - 0
15/04 12:18 (F) JK Legion Kreštšatik - FC Elva Sepa std. 4 - 0
15/04 12:18 (F) JK Tammeka Valge - Viimsi MRJK Sepa std. 0 - 3
15/04 12:41 (F) SK Barca tüdrukud - JK Tammeka Sinine Sepa std. 0 - 6
15/04 12:41 (F) Keila JK - Põlva FC Lootos Sepa std. 0 - 4
15/04 13:04 (F) JK Legion Kreštšatik - JK Tabasalu Sepa std. 0 - 0
15/04 13:04 (F) PJK - FC Otepää Sepa std. 7 - 1
15/04 13:27 (F) FC Elva - SK Barca tüdrukud Sepa std. 1 - 0
15/04 13:27 (F) JK Tammeka Valge - Keila JK Sepa std. 3 - 1
15/04 13:50 (F) JK Tammeka Sinine - JK Tabasalu Sepa std. 4 - 0
15/04 13:50 (F) PJK - Viimsi MRJK Sepa std. 2 - 0
15/04 14:13 (F) FC Otepää - Põlva FC Lootos Sepa std. 1 - 0
15/04 14:13 (F) JK Tammeka Valge - PJK Sepa std. 0 - 2
15/04 14:36 (F) Keila JK - FC Otepää Sepa std. 0 - 5
15/04 14:36 (F) Viimsi MRJK - Põlva FC Lootos Sepa std. 1 - 0
15/04 15:00 (F) SK Barca tüdrukud - JK Tammeka Valge Sepa std. 2 - 0
15/04 15:00 (F) FC Elva - Põlva FC Lootos Sepa std. 0 - 1
15/04 15:23 (F) JK Tabasalu - FC Otepää Sepa std. 2 - 1
15/04 15:23 (F) JK Tammeka Sinine - Viimsi MRJK Sepa std. 1 - 2
15/04 15:46 (F) JK Legion Kreštšatik - PJK Sepa std. 1 - 0