NAISTE III ETAPP - "ELVA SEIKLUSPARGI ERI" KOKKUVÕTE

08.09.2018 12:31


Naiste Elva Lahtised meistrivõistluste turniir sai alguse ning ka jätkus mõnusa suvise ilma saatel Verevi rannas. III etapil osales 8 naiskonda: FC Välk, FC Tarvastu naised, Tartu JK Welco I ja II naiskond, Männilinna Noored, SK Barca, FC Otepää ja JK Vutineiud.

Turniir algas päikese saatel kell 10:100 hommikul. A-alagrupis võtsid mõõtu 4 naiskonda. FC Otepää naised alustasid turniiri suure võiduga FC Tarvastu naiste üle seisuga 8:0. Kõigi väravate autoriks oli #6 Lisanne Tamm, kes suurendas oma võimalust, et saada omale tiitel "suurim väravakütt". Esimestes mängudes oli liivaväljak paljudele võistkondadele võõras plats, kuid peale esimest mängu suudeti tihtipeale kohaneda ja uue hooga edasi tegutseda. JK Welco I tõmbas FC Otepää kaheksa värava juurest natukene tagasi maapeale ning peale tasavägist mängu lõppes mäng seisuga 1:0 FC Otepää kasuks. FC Tarvastu naised said aru, et tuleb kiiresti harjuda uue väljakuga. Peale suurt kaotust tulid naised tagasi ning sokutasid Vutineidude väravasse 2 korda palli (4:2) ning mängisid JK Welco vastu viiki (1:1).

B-alagrupi mänge alustasid SK Barca ja JK Welco II. SK Barca naiskonnas oli näha uusi võistkonna liikmeid, kes suutsid oma oskustega nii mängijaid kui ka pealvaatajaid üllatada. FC Välk ehk meie noorim võistkond alustas turniiri kahe kaotusega, kuid ei andnud sellegi poolest alla ning kolmas mäng mängiti juba JK Welco II vastu 0:0 viiki. Männilinna noored võtsid alagrupist endaga kaasa ainult võidud (4:1 vs JK Welco II, 1:0 vs SK Barca, 5:1 vs Männilinna Noored).

Peale alagruppide mänge mängiti välja kohad, kes hakkab mängima 1.-2. koha peale ja kes 3.-4.koha peale. Esimeses poolfinaalis mängisid omavahel FC Otepää ja SK Barca. FC Otepää asus mängu juhtima 2:0 ning suutis seda seisu ka pikalt hoida. Mängu lõpus lõi SK Barca ühe värava tagasi, kuid sellest kahjuks ei piisanud, et esikohale püüelda. Teises poolfinaalis mängisid omavahel JK Vutineiud ja Männilinna Noored. Mäng oli nii tasavägine, et mänguminutitest ei piisanud, et võitja välja selgitada. Peale 12 minutit oli mängu seis 3:3 ning oli aeg penaltiseeriaks. Esimeses ringis suutsid mõlemad võistkonnas palli väravasse toimetada. Teist ringi alustas #92 Kirke Mähari värav. Männilinna Noorte ebaeduks saatis #11 Kätriin-Elise Pahva ilusa, kuid napi löögi vastu latti. Vutineidude #10 Kerlin Lehtla kasutas võimalust edukalt ära ning saatis oma löögiga JK Vutineiud finaali.

7.-8. koha peale mängisid FC Tarvastu naised ja FC Välk, mängust tuli võitjana välja FC Tarvastu (2:0). 5.-6. koha peale mängisid juba teist etappi järjest JK Welco kaks võistkonda - Welco I ja Welco II. Mängust oli näha sõbralikku võitlust ning väljakult ei puudunud huumor ega naergi. Mängu võitis JK Welco I napi seisuga 2:1.

3.-4. koha peale mängisid Männilinna Noored ja SK Barca. Männilinna Noored asusid mängu juhtima, kuid SK Barca #50 Samanta UUeda ilusad löögid väravale tõid SK Barcale võidu seisuga 3:2.

Peale suviselt mõnusaid tunde rannaliival jõudis kätte finaal, kus omavahel mängisid FC otepää ja JK Vutineiud. Esimesed minutit mängiti kui võrdne-võrdsega. JK Vutineidusid viis juhtima #92 Kirke Mähar. Mängus sai vigastada FC Otepää mängija #6 Lisanne Tamm, kes pidi mängu lõppu kõrvalt pealt vaatama. JK Vutineiud ei jätnud midagi juhuse hooleks ning võtsid endaga koju kaasa 4:0 võidu.

Kahte kõige edukamat võistkonda tunnustas Elva Seiklusparkkinkekaartidega, et jalgpallurid väljakult kõrgustesse viia ning neile uusi ja vägevaid elamusi pakkuda!

Esinelik:
1. koht - JK Vutineiud
2. koht - FC Otepää
3. koht - SK Barca
4. koht - Männilinna Noored

Väravalööjate esinelik kolme etapi tulemusena:
#6 Lisanne Tamm, FC Otepää - 34 väravat
#12 Annika Eek, Männilinna Noored - 19 väravat
#11 Kätriin-Elise Pahva, Männilinna Noored - 18 väravat
#2 Liisa Mägi, JK Vutineiud - 14 väravat

Korraldaja tänab osalejaid, treenereid, Elva Seiklusparki ning FC Elva tegevjuhti Marek Naarist ning meeste Elva Lahtiste korraldajat Hans-Hendrik Karrot!

MÄNGUDE TULEMUSED: http://turniir.ee/elvamv2018/fixtures?class=612

III ETAPI GALERII: https://drive.google.com/open…

IV etappi ajaks on planeeritud kuupäev 28.10.2018. Naudime suve ning kohtumiseni sügisel!