Meeste II Etapp '19 kokkuvõte

10.06.2019 12:45


Laupäeval (08.06.2019) toimus Elva Lahtiste meeste II etapp Arbimäe Miniarenal. Meeste teisel etapil osales kokku 6 võistkonda. Etapi toetajaks oli Elva Seikluspark, kes tunnustas parimat meeskonda Elva Seikluspargi kinkekaartiga, et põnevus peale turniiri ei raugeks.

 

Meeste etapil osales 6 võistkonda: FC Elva 6. Sektor, JK Elva Seikluspark, FC TRT77, Puhja SK Barca, Amigos FC ja Eesti Sultan.

Turniir toimus ühes alagrupis, kus kõik võistkonnad mängisid omavahel läbi. Neli esimest võistkonda suundusid peale alagrupimänge edasi poolfinaali ning 5. ja 6. koht selgusid vaid alagrupimängudega. Poolfinaali jõudsid Eesti Sultan, JK Elva Seikluspark, Puhja SK Barca ja Amigos FC. Omavahel võtsid mõõtu alagrupimängude tulemusena 1. ja 3 kohale jõudnud võistkonnad Eesti Sultan ja JK Elva Seikluspark ning 2. ja 4. kohale jõudnud võistkonnad Puhja SK Barca ja Amigos FC. Poolfinaalis peeti maha tulised lahingud kui Sultani ja Seikluspargi mäng läks penaltiteni ja Seikluspark võttis ilusa 3:2 võidu. Amigos ja Barca madistasid maha pingelise lahingu kui Amigos läks mängu 3:0 juhtima, Barca lõi 2 tagasi, kuid üks vajalik värav jäi löömata.

 

Kolmanda koha mängus läks Puhja SK Barca juhtima 2:0, kuid Eesti Sultan võttis enndast kokku ning mängija #10 Ats Joandi pommitas vastu 4 väravat. Mäng lõppes seisuga 4:2 Eesti Sultani kasuks.

 

Finaalis läks Elva Seikluspark Kaspar Lehtsalu ja Rasmus Aasma väravatest 3:0 juhtima. Amigosel õnnetus mängu lõpus üks pall vastase väravavõrku sokutada. JK Elva Seikluspark võttis vastu kindla ja väga emotsionaalse võidu. Etapil peeti kokku 19 mängu. Mehed lõid turniiri jooksul kokku lausa 103 väravat!

 

Turniiri kaaskorraldaja Laura Pau: “Lahtiste teine etapp kulges suhteliselt sujuvalt. Ükski turniiripäev pole kunagi ideaalne, aga tänu mõistvatele võistkondadele on Elva Lahtiste Meistrivõistluste korraldamine nauding. Lisaks koostöövalmidusele võib osalenud mehi kiita ka puhta kire eest, millega palli taotakse. Ja mitte ainult! Peale mängimise võeti väga tõsiselt ka platsiäärset tegevust. Häälekaid toetajaid võis ilmselt lausa Verevi äärde välja kuulda. Aitäh kõigile osalejatele ja korraldajatele imeilusa päeva eest ja selle eest, et nad kõik need ülikuumad võistlustunnid üle elasid!”

 

Kahe etapi kokkuvõttes meeste väravaküttide TOP5:

1. Ats Joandi (Eesti Sultan) – 16 väravat

2.-3. Reimo Austa (Eesti Sultan) – 11 väravat

2.-3. Kristjan Moorast (Puhja SK Barca) – 11 väravat

4.-5 Rasmus Aasmaa (JK Elva Seikluspark) – 9 väravat

4.-5. Antti Arumäe (Amigos FC) – 9 väravat

 

Turniiri pilte näed SIIT

Elva Lahtiste III etapp leiab aset augustikuus Verevi rannas. Täpsem info tulekul!

Meeste II Etapp '19 kokkuvõte
Added on 10.06.2019 12:45