Võistlustingimused

• Turniir toimub Võru Spordikeskuses (Räpina mnt 3a).
  • Turniir algab 9:15, 2015 aasta poistel 14:30 ja 2017 aasta poistel 14:00.
  • Väljaku mõõtmed 20 x 40 m. Väravad 3x2m.
  • 2013 aasta turniirile pääseb maksimaalselt 10 võistkonda, 2014-2017 turniirile pääseb maksimaalselt 8 võistkonda.
  • Turniirisüsteem sõltub registreerunud võistkondade arvust.
  • Mänguaeg sõltub registreerunud võistkondade arvust ja selgub peale registreerumisaja lõppu. Maksimum osalejatearvu korral on 2013 aastal sündinud poistel mänguaeg 1x12 minutit, 2014 ning 2015 aastal sündinud poistel 1x11 minutit ja 2016 ning 2017 aastal sündinud poistel 1x10 minutit. Igale võistkonnale garanteeritakse vähemalt viis mängu.
  • Mängijaid väljakul 4+1
  • Võistkonna suurus on 10 mängijat + 2 treenerit.
  • Turniiril tohib kasutada kahte põhiaastale eelneval aastal pärast 1. augustit sündinud mängijat.
  • Mängitakse (laste) futsali palliga.
  • Treenerid ja mängijad on mängu ajal väljaku küljejoone taga.
  • Vahetusi võib teha edasi-tagasi ja ainult vahetusalas.
  • Väravavaht paneb palli mängu jalaga või käega ja tohib visata üle poole väljaku.
  • Kollane kaart tähendab mängija eemaldamist kaheks minutiks.
  • Punane kaart tähendab mängija eemaldamist mängu lõpuni ja meeskond mängib vähemuses kaks minutit. Punase kaardi saanud mängija jääb eemale ka järgmisest mängust.
  • Kaheminutine karistus lõpeb, kui selle aja jooksul lüüakse karistust kandvale meeskonnale värav.
  • Võistkonna esindaja on kohustatud 30min enne om võistkonna mängude algust kinnitama turniiri korraldajale oma meeskonna ja treenerite nimekirja. Esialgne nimekiri saadetakse korraldajale turniirile eelneva neljapäeva lõpuks.
  • Turniiri korraldajal on õigus teha vajadusel reeglites muudatusi.

6. Lüüakse 3 penaltit.

• Alates kohamängudest otsustab viigilise tulemuse korral paremuse penaltiseeria. Mõlemast meeskonnast lööb kolm mängijat. Kui tulemus on võrdne, siis edasi lüüakse esimese eksimuseni ühe kaupa.

Autasustamine

Kolme paremat meeskonda autasustatakse medalitega, võitjameeskonda karikaga. Iga võistkonna parimale mängijale eriauhind.

Registreerimine

Turniiri osalustasu 120€. Osalustasu kanda MTÜ FC Helios Võru arvele SEB Pangas EE181010220120027018, selgituseks märkida vanuseklass ja võistkonna nimi. Maksta võib ka kohapeal sularahas.