Results

Date Teams Venue Score
15.05.2016 14:50 ALEXELA GRUPP - SAKU ÕLLETEHAS Sokk 2 46 - 42
15.05.2016 14:50 SWEDBANK - Audentes SK Stigmar/Sokk 1 45 - 48
15.05.2016 14:00 BK Gorizont - BC Kalev / Cramo Õismäe/Nike 4 13 - 11
15.05.2016 14:00 Espoo Basket Team - Tiit Soku KK / SK Nord I Õismäe/Kunda Nordic 3 27 - 22
15.05.2016 14:00 BC Raplamaa - Rakvere Tarvas / Rakvere Spordikool Õismäe/Karupoeg Puhh 2 25 - 22
15.05.2016 13:40 PeKa - CATZ Siili 2 47 - 23
15.05.2016 13:40 KK Kadrina /Haljala - Keila KK Siili 1 53 - 49
15.05.2016 13:40 TTÜ - BC Kalev TTÜ 1 36 - 25
15.05.2016 13:40 BC Kalev Cramo - SBG Red Stigmar/Sokk 1 38 - 28
15.05.2016 13:40 BS Riga / Jugla - BC Star TTÜ 2 32 - 20
15.05.2016 13:40 RINGSIDE - SBG White Sokk 2 29 - 27
15.05.2016 13:40 Rapla KK - Tiit Soku KK / SK Nord TTÜ 3 27 - 26
15.05.2016 13:10 DSN Riga - Jõhvi KK / HITO Õismäe/Kunda Nordic 3 19 - 18
15.05.2016 13:10 Tiit Soku KK /SK Nord I - SAKU KK Õismäe/Karupoeg Puhh 2 35 - 17
15.05.2016 13:10 Audentese SK - Tiit Soku KK / SK Nord I Õismäe/Directo 1 24 - 14
15.05.2016 13:10 BC Star - LEPY Õismäe/Nike 4 20 - 17
15.05.2016 12:30 SK RIM - BC Raplamaa Sokk 2 17 - 47
15.05.2016 12:30 BC Kalev Cramo - TIKS Stigmar/Sokk 1 38 - 34
15.05.2016 12:30 Rakvere Tarvas / RSK - Jõhvi SK TTÜ 2 48 - 49
15.05.2016 12:30 Audentes SK - KK Tallinn TTÜ 3 20 - 0
15.05.2016 12:30 Rakvere Tarvas / Rakvere Spordikool - EBT Siili 1 51 - 33
15.05.2016 12:30 BC Nokia Pojat - DSN Riga TTÜ 1 34 - 26
15.05.2016 12:30 PUHU Juniorit - Hypo/Tiks Siili 2 23 - 29
15.05.2016 12:20 Tartu Palliklubi - Rakvere Tarvas / Rakvere Spordikool Õismäe/Directo 1 13 - 39
15.05.2016 12:20 LEPY/Orange - BK Gorizont II Õismäe/Nike 4 27 - 10
15.05.2016 12:20 BS Riga / Jugla - Tiit Soku KK /SK Nord II Õismäe/Karupoeg Puhh 2 18 - 15
15.05.2016 12:20 BC Kalev Cramo - BS Riga/Jugla Õismäe/Kunda Nordic 3 11 - 12
15.05.2016 11:30 PANTTERIT - BC CENTRALNAJA Õismäe/Karupoeg Puhh 2 25 - 8
15.05.2016 11:30 BC Star - Audentes SK Õismäe/Kunda Nordic 3 11 - 1
15.05.2016 11:30 BERYOZA/ Minsk - Tiit Soku KK/ Nord 2008 Õismäe/Directo 1 16 - 3
15.05.2016 11:30 EBT Black - Gotsor-Sozh Gomel Õismäe/Nike 4 8 - 18
15.05.2016 11:20 K Basketteam Kortrijk - Namika Lahti Juniorit Siili 1 31 - 26
15.05.2016 11:20 Rakvere Tarvas /RSK - SK Altius TTÜ 1 53 - 24
15.05.2016 11:20 Porvoon Tarmo Tytöt - SB - Girls Siili 2 36 - 37
15.05.2016 11:20 Valmiera / Ordo - LEPY Sokk 2 24 - 37
15.05.2016 11:20 GU SDUSHOR Svetlogors - BK Gorizont Stigmar/Sokk 1 21 - 39
15.05.2016 11:20 Namika Lahti Juniorit - Gotsor-Sozh Gomel TTÜ 2 24 - 42
15.05.2016 11:20 SK SPORTKUNDA - Namika Lahti Juniorit Lila TTÜ 3 36 - 23
15.05.2016 10:40 Saku KK - GBOU DOD SDYUSSHOR Õismäe/Directo 1 5 - 4
15.05.2016 10:40 Keila KK - EBT White Õismäe/Nike 4 20 - 10
15.05.2016 10:40 Audentes SK - BC Star Õismäe/Kunda Nordic 3 15 - 30
15.05.2016 10:40 Jõhvi SK - Tiit Soku KK /SK Nord III Õismäe/Karupoeg Puhh 2 40 - 6
15.05.2016 10:10 BC NOKIA TYTÖT - RIGA TTP Stigmar/Sokk 1 46 - 15
15.05.2016 10:10 KK TALLINN A - EBT White TTÜ 2 42 - 38
15.05.2016 10:10 GU Sdushor Svetlogorsk - FSDIM Minsk TTÜ 3 36 - 5
15.05.2016 10:10 Tiit Soku KK / SK Nord - BC CENTRALNAJA Sokk 2 34 - 38
15.05.2016 10:10 Kouvot B-Tytöt - Rapla KK Siili 2 24 - 33
15.05.2016 10:10 Raholan Pyrkivä Pojat - Stjordal Basket Siili 1 52 - 13
15.05.2016 10:10 Namika Lahti Juniorit - Ura Basket 03 TTÜ 1 35 - 59
15.05.2016 09:50 Jõhvi SK - Beryozovskiye Lisy Õismäe/Kunda Nordic 3 38 - 12
15.05.2016 09:50 Rapla KK - Tiit Soku KK / SK Nord II Õismäe/Nike 4 21 - 10
15.05.2016 09:00 Beryozovskiye Lisy - Tiit Soku KK / SK Nord I Õismäe/Nike 4 6 - 7
15.05.2016 09:00 LEPY - Tiit Soku KK / SK Nord TTÜ 1 42 - 40
15.05.2016 09:00 Kori - 80 AT - Espoo Basket Team AT2 Sokk 2 5 - 32
15.05.2016 09:00 Tampereen NMKY - Tapiolan Honka Stigmar/Sokk 1 25 - 38
15.05.2016 09:00 Tiit Soku KK / SK Nord - KK TALLINN B TTÜ 2 30 - 37
15.05.2016 09:00 KK Tallinn - Saku KK TTÜ 3 30 - 10
15.05.2016 08:00 Namika Lahti Juniorit Lila - SK SPORTKUNDA TTÜ 3 31 - 29
15.05.2016 08:00 Audentese SK - SDJUSHOR N5 Mogilev TTÜ 2 45 - 33
14.05.2016 19:30 Kori - 80 AT - Rapla KK Stigmar/Sokk 1 24 - 32
14.05.2016 19:30 BC Star - Tiit Soku KK / SK Nord TTÜ 3 34 - 31
14.05.2016 19:30 Hypo/Tiks - CATZ Siili 1 38 - 45
14.05.2016 19:30 SDJUSHOR N5 Mogilev - SK Altius TTÜ 1 21 - 35
14.05.2016 19:30 KK Tallinn - Audentes SK TTÜ 2 25 - 44
14.05.2016 19:30 PeKa - PUHU Juniorit Siili 2 44 - 17
14.05.2016 19:30 BC CENTRALNAJA - LEPY Sokk 2 41 - 36
14.05.2016 19:00 EBT White - Gotsor-Sozh Gomel Õismäe/Nike 4 14 - 33
14.05.2016 19:00 EBT Black - BK Gorizont Õismäe/Directo 1 1 - 61
14.05.2016 19:00 BC Star - Beryozovskiye Lisy Õismäe/Kunda Nordic 3 38 - 6
14.05.2016 19:00 Tiit Soku KK / SK Nord I - Jõhvi KK / HITO Õismäe/Karupoeg Puhh 2 27 - 16
14.05.2016 18:20 SBG White - SBG Red Stigmar/Sokk 1 38 - 40
14.05.2016 18:20 SB - Girls - Rapla KK Siili 1 48 - 43
14.05.2016 18:20 Valmiera / Ordo - BC Raplamaa Sokk 2 43 - 52
14.05.2016 18:20 BC Kalev - DSN Riga TTÜ 1 38 - 30
14.05.2016 18:20 BS Riga / Jugla - Rapla KK TTÜ 3 47 - 28
14.05.2016 18:20 Porvoon Tarmo Tytöt - Kouvot B-Tytöt Siili 2 50 - 29
14.05.2016 18:20 LEPY - Namika Lahti Juniorit Lila TTÜ 2 20 - 55
14.05.2016 18:10 BC Star - LEPY/Orange Õismäe/Nike 4 32 - 10
14.05.2016 18:10 Jõhvi SK - Audentes SK Õismäe/Kunda Nordic 3 23 - 34
14.05.2016 18:10 DSN Riga - Espoo Basket Team Õismäe/Karupoeg Puhh 2 13 - 21
14.05.2016 18:10 Rakvere Tarvas / Rakvere Spordikool - Tiit Soku KK / SK Nord I Õismäe/Directo 1 15 - 18
14.05.2016 17:20 Audentese SK - Tartu Palliklubi Õismäe/Directo 1 28 - 7
14.05.2016 17:20 Keila KK - EBT Black Õismäe/Nike 4 15 - 22
14.05.2016 17:20 Tiit Soku KK/ Nord 2008 - GBOU DOD SDYUSSHOR Õismäe/Kunda Nordic 3 20 - 15
14.05.2016 17:10 TIKS - BK Gorizont Sokk 2 38 - 33
14.05.2016 17:10 Gotsor-Sozh Gomel - Jõhvi SK TTÜ 2 35 - 50
14.05.2016 17:10 FSDIM Minsk - Saku KK TTÜ 3 38 - 10
14.05.2016 17:10 Keila KK - EBT Siili 1 68 - 24
14.05.2016 17:10 BC Kalev Cramo - RINGSIDE Stigmar/Sokk 1 46 - 21
14.05.2016 17:10 Rakvere Tarvas /RSK - Audentese SK TTÜ 1 41 - 36
14.05.2016 17:10 Kouvot B-Tytöt - SB - Girls Siili 2 24 - 63
14.05.2016 16:30 BC Kalev / Cramo - LEPY Õismäe/Nike 4 27 - 6
14.05.2016 16:30 BERYOZA/ Minsk - Saku KK Õismäe/Kunda Nordic 3 26 - 10
14.05.2016 16:30 BS Riga/Jugla - Audentes SK Õismäe/Directo 1 21 - 19
14.05.2016 16:30 BS Riga / Jugla - BC Raplamaa Õismäe/Karupoeg Puhh 2 8 - 45
14.05.2016 16:00 Espoo Basket Team AT2 - Rapla KK Stigmar/Sokk 1 18 - 14
14.05.2016 16:00 BC Kalev Cramo - GU SDUSHOR Svetlogors Sokk 2 43 - 16
14.05.2016 16:00 Rakvere Tarvas / RSK - Namika Lahti Juniorit TTÜ 2 51 - 35
14.05.2016 16:00 GU Sdushor Svetlogorsk - KK Tallinn TTÜ 3 29 - 19
14.05.2016 16:00 Porvoon Tarmo Tytöt - CATZ Siili 2 31 - 42
14.05.2016 16:00 KK Kadrina /Haljala - Rakvere Tarvas / Rakvere Spordikool Siili 1 44 - 36
14.05.2016 16:00 BC Nokia Pojat - TTÜ TTÜ 1 19 - 48
14.05.2016 15:40 BC Kalev Cramo - BC Star Õismäe/Directo 1 11 - 6
14.05.2016 15:40 Tiit Soku KK /SK Nord III - SAKU KK Õismäe/Karupoeg Puhh 2 10 - 49
14.05.2016 15:40 Espoo Basket Team - Audentes SK Õismäe/Kunda Nordic 3 30 - 17
14.05.2016 14:50 KK TALLINN B - EBT White TTÜ 2 33 - 35
14.05.2016 14:50 Jõhvi SK - Tiit Soku KK /SK Nord I Õismäe/Karupoeg Puhh 2 9 - 25
14.05.2016 14:50 Namika Lahti Juniorit - Stjordal Basket Siili 1 63 - 24
14.05.2016 14:50 SK SPORTKUNDA - KK Tallinn TTÜ 3 40 - 38
14.05.2016 14:50 Hypo/Tiks - Gotsor-Sozh Gomel Siili 2 35 - 23
14.05.2016 14:50 RIGA TTP - Tapiolan Honka Sokk 2 23 - 14
14.05.2016 14:50 Beryozovskiye Lisy - Jõhvi SK Õismäe/Kunda Nordic 3 14 - 25
14.05.2016 14:50 GBOU DOD SDYUSSHOR - Tiit Soku KK / SK Nord I Õismäe/Nike 4 2 - 30
14.05.2016 14:50 Tiit Soku KK/ Nord II - Rakvere Tarvas / Rakvere Spordikool Õismäe/Directo 1 2 - 50
14.05.2016 14:50 SK RIM - Tiit Soku KK / SK Nord Stigmar/Sokk 1 29 - 51
14.05.2016 14:50 Ura Basket 03 - LEPY TTÜ 1 47 - 28
14.05.2016 14:00 Rakvere Tarvas / Rakvere Spordikool - Tiit Soku KK /SK Nord II Õismäe/Karupoeg Puhh 2 15 - 11
14.05.2016 14:00 BC Star - Tiit Soku KK / SK Nord II Õismäe/Kunda Nordic 3 22 - 6
14.05.2016 14:00 BK Gorizont II - EBT White Õismäe/Nike 4 25 - 12
14.05.2016 14:00 Tiit Soku KK / SK Nord II - Tiit Soku KK / SK Nord I Õismäe/Directo 1 10 - 9
14.05.2016 13:40 Tiit Soku KK / SK Nord - Namika Lahti Juniorit TTÜ 1 37 - 44
14.05.2016 13:40 KK TALLINN A - Tiit Soku KK / SK Nord TTÜ 2 51 - 21
14.05.2016 13:40 BC CENTRALNAJA - BC Raplamaa Stigmar/Sokk 1 26 - 58
14.05.2016 13:40 K Basketteam Kortrijk - Raholan Pyrkivä Pojat Siili 1 32 - 23
14.05.2016 13:40 Audentes SK - LEPY TTÜ 3 87 - 4
14.05.2016 13:40 PUHU Juniorit - Kouvot B-Tytöt Siili 2 36 - 23
14.05.2016 13:40 BC NOKIA TYTÖT - Tampereen NMKY Sokk 2 28 - 21
14.05.2016 13:10 BK Gorizont - BC Star Õismäe/Nike 4 48 - 13
14.05.2016 13:10 Rapla KK - Beryozovskiye Lisy Õismäe/Directo 1 16 - 10
14.05.2016 13:10 Jõhvi KK / HITO - Espoo Basket Team Õismäe/Kunda Nordic 3 13 - 31
14.05.2016 13:10 PANTTERIT - BS Riga / Jugla Õismäe/Karupoeg Puhh 2 13 - 19
14.05.2016 12:30 PeKa - Rapla KK Siili 2 64 - 31
14.05.2016 12:30 KK Tallinn - Namika Lahti Juniorit Lila TTÜ 3 35 - 22
14.05.2016 12:30 DSN Riga - SK Altius TTÜ 1 44 - 17
14.05.2016 12:30 Valmiera / Ordo - SK RIM Stigmar/Sokk 1 27 - 49
14.05.2016 12:30 TIKS - RIGA TTP Sokk 2 39 - 21
14.05.2016 12:30 KK Kadrina /Haljala - Stjordal Basket Siili 1 40 - 28
14.05.2016 12:30 Namika Lahti Juniorit - Tiit Soku KK / SK Nord TTÜ 2 30 - 13
14.05.2016 12:20 Saku KK - Tartu Palliklubi Õismäe/Directo 1 7 - 21
14.05.2016 12:20 DSN Riga - Tiit Soku KK / SK Nord I Õismäe/Kunda Nordic 3 14 - 28
14.05.2016 12:20 LEPY/Orange - Keila KK Õismäe/Nike 4 28 - 14
14.05.2016 12:20 BC CENTRALNAJA - Tiit Soku KK /SK Nord III Õismäe/Karupoeg Puhh 2 21 - 4
14.05.2016 11:30 BC Raplamaa - Jõhvi SK Õismäe/Karupoeg Puhh 2 29 - 8
14.05.2016 11:30 Gotsor-Sozh Gomel - BC Kalev / Cramo Õismäe/Nike 4 13 - 34
14.05.2016 11:30 Tiit Soku KK/ Nord 2008 - Tiit Soku KK/ Nord II Õismäe/Directo 1 17 - 12
14.05.2016 11:30 Audentes SK - Beryozovskiye Lisy Õismäe/Kunda Nordic 3 11 - 12
14.05.2016 11:20 LEPY - Tiit Soku KK / SK Nord Stigmar/Sokk 1 58 - 42
14.05.2016 11:20 SB - Girls - Hypo/Tiks Siili 2 50 - 60
14.05.2016 11:20 GU Sdushor Svetlogorsk - Saku KK TTÜ 3 54 - 14
14.05.2016 11:20 EBT White - Jõhvi SK TTÜ 2 37 - 61
14.05.2016 11:20 BC Kalev - SDJUSHOR N5 Mogilev TTÜ 1 48 - 19
14.05.2016 11:20 BC Kalev Cramo - Tapiolan Honka Sokk 2 39 - 25
14.05.2016 11:20 Namika Lahti Juniorit - Rakvere Tarvas / Rakvere Spordikool Siili 1 30 - 42
14.05.2016 10:40 SAKU KK - Rakvere Tarvas / Rakvere Spordikool Õismäe/Karupoeg Puhh 2 21 - 37
14.05.2016 10:40 BERYOZA/ Minsk - Audentese SK Õismäe/Directo 1 15 - 27
14.05.2016 10:40 BS Riga/Jugla - BC Kalev Cramo Õismäe/Kunda Nordic 3 21 - 12
14.05.2016 10:40 LEPY - BK Gorizont II Õismäe/Nike 4 22 - 20
14.05.2016 10:10 EBT - K Basketteam Kortrijk Siili 1 36 - 29
14.05.2016 10:10 Rakvere Tarvas / RSK - KK TALLINN A TTÜ 2 65 - 48
14.05.2016 10:10 TTÜ - Audentese SK TTÜ 1 47 - 14
14.05.2016 10:10 BK Gorizont - BC NOKIA TYTÖT Sokk 2 41 - 19
14.05.2016 10:10 BC Star - Tiit Soku KK / SK Nord II Õismäe/Nike 4 28 - 6
14.05.2016 10:10 Gotsor-Sozh Gomel - PUHU Juniorit Siili 2 33 - 63
14.05.2016 10:10 BS Riga / Jugla - FSDIM Minsk TTÜ 3 32 - 8
14.05.2016 10:10 Espoo Basket Team AT2 - Kori - 80 AT Stigmar/Sokk 1 30 - 12
14.05.2016 09:50 Rakvere Tarvas / Rakvere Spordikool - Saku KK Õismäe/Directo 1 30 - 4
14.05.2016 09:50 Audentes SK - BC Star Õismäe/Kunda Nordic 3 13 - 31
14.05.2016 09:50 Tiit Soku KK /SK Nord I - PANTTERIT Õismäe/Karupoeg Puhh 2 18 - 11
14.05.2016 09:00 GU SDUSHOR Svetlogors - Tampereen NMKY Sokk 2 32 - 31
14.05.2016 09:00 Rapla KK - BC Star TTÜ 3 36 - 37
14.05.2016 09:00 Rapla KK - Tiit Soku KK / SK Nord I Õismäe/Nike 4 26 - 12
14.05.2016 09:00 Raholan Pyrkivä Pojat - Keila KK Siili 1 17 - 69
14.05.2016 09:00 Gotsor-Sozh Gomel - KK TALLINN B TTÜ 2 37 - 40
14.05.2016 09:00 SBG White - BC Kalev Cramo Stigmar/Sokk 1 31 - 29
14.05.2016 09:00 CATZ - PeKa Siili 2 34 - 38
14.05.2016 09:00 Tiit Soku KK /SK Nord II - BC CENTRALNAJA Õismäe/Karupoeg Puhh 2 21 - 6
14.05.2016 09:00 Tartu Palliklubi - Tiit Soku KK/ Nord 2008 Õismäe/Directo 1 34 - 11
14.05.2016 09:00 BC Nokia Pojat - Rakvere Tarvas /RSK TTÜ 1 32 - 24
14.05.2016 09:00 Tiit Soku KK / SK Nord II - Jõhvi KK / HITO Õismäe/Kunda Nordic 3 23 - 33
14.05.2016 08:00 Tiit Soku KK / SK Nord - Ura Basket 03 TTÜ 1 26 - 50
14.05.2016 08:00 KK Tallinn - Tiit Soku KK / SK Nord TTÜ 3 18 - 47
14.05.2016 08:00 Namika Lahti Juniorit - LEPY TTÜ 2 33 - 41
13.05.2016 20:40 SAKU ÕLLETEHAS - SWEDBANK Siili 1 67 - 43
13.05.2016 20:40 BC Nokia Pojat - Tiit Soku KK / SK Nord TTÜ 2 38 - 23
13.05.2016 20:40 Audentes SK - ALEXELA GRUPP Siili 2 44 - 63
13.05.2016 20:40 SBG Red - RINGSIDE Sokk 2 37 - 39
13.05.2016 20:40 Namika Lahti Juniorit - Audentese SK TTÜ 1 16 - 37
13.05.2016 20:40 Espoo Basket Team AT2 - SBG White Stigmar/Sokk 1 18 - 37
13.05.2016 19:50 BC Star - EBT Black Õismäe/Nike 4 23 - 12
13.05.2016 19:30 Hypo/Tiks - Kouvot B-Tytöt Siili 2 53 - 30
13.05.2016 19:30 SDJUSHOR N5 Mogilev - TTÜ TTÜ 1 18 - 53
13.05.2016 19:30 BC NOKIA TYTÖT - BC Kalev Cramo Stigmar/Sokk 1 24 - 32
13.05.2016 19:30 SK SPORTKUNDA - LEPY TTÜ 3 72 - 24
13.05.2016 19:30 Namika Lahti Juniorit - Raholan Pyrkivä Pojat Siili 1 34 - 26
13.05.2016 19:30 Namika Lahti Juniorit - Gotsor-Sozh Gomel TTÜ 2 34 - 43
13.05.2016 19:30 Tampereen NMKY - TIKS Sokk 2 27 - 43
13.05.2016 19:00 BC Kalev / Cramo - EBT White Õismäe/Nike 4 49 - 4
13.05.2016 18:20 DSN Riga - LEPY TTÜ 1 49 - 34
13.05.2016 18:20 Rapla KK - Porvoon Tarmo Tytöt Siili 2 33 - 34
13.05.2016 18:20 Namika Lahti Juniorit Lila - Audentes SK TTÜ 3 35 - 43
13.05.2016 18:20 Rapla KK - SBG Red Stigmar/Sokk 1 27 - 48
13.05.2016 18:20 Kori - 80 AT - SBG White Sokk 2 23 - 52
13.05.2016 18:20 Stjordal Basket - EBT Siili 1 18 - 68
13.05.2016 18:20 Jõhvi SK - Rakvere Tarvas / RSK TTÜ 2 20 - 64
13.05.2016 18:10 Saku KK - Tiit Soku KK/ Nord II Õismäe/Directo 1 10 - 14
13.05.2016 18:10 Jõhvi SK - DSN Riga Õismäe/Kunda Nordic 3 10 - 26
13.05.2016 18:10 BK Gorizont - Keila KK Õismäe/Nike 4 31 - 7
13.05.2016 17:20 BC Star - Espoo Basket Team Õismäe/Kunda Nordic 3 16 - 27
13.05.2016 17:20 Jõhvi SK - BS Riga / Jugla Õismäe/Karupoeg Puhh 2 13 - 17
13.05.2016 17:20 Gotsor-Sozh Gomel - BK Gorizont II Õismäe/Nike 4 12 - 19
13.05.2016 17:20 Audentese SK - GBOU DOD SDYUSSHOR Õismäe/Directo 1 24 - 7
13.05.2016 17:10 Rakvere Tarvas / Rakvere Spordikool - Raholan Pyrkivä Pojat Siili 2 67 - 33
13.05.2016 17:10 KK TALLINN B - Namika Lahti Juniorit TTÜ 2 34 - 42
13.05.2016 17:10 BC Kalev - Namika Lahti Juniorit TTÜ 1 54 - 27
13.05.2016 17:10 Tampereen NMKY - RIGA TTP Stigmar/Sokk 1 28 - 32
13.05.2016 17:10 SWEDBANK - ALEXELA GRUPP Sokk 2 49 - 75
13.05.2016 17:10 Keila KK - Namika Lahti Juniorit Siili 1 71 - 33
13.05.2016 17:10 FSDIM Minsk - KK Tallinn TTÜ 3 40 - 19
13.05.2016 16:30 Rakvere Tarvas / Rakvere Spordikool - Tiit Soku KK /SK Nord III Õismäe/Karupoeg Puhh 2 76 - 8
13.05.2016 16:30 Tiit Soku KK / SK Nord I - Beryozovskiye Lisy Õismäe/Kunda Nordic 3 60 - 2
13.05.2016 16:30 EBT Black - LEPY/Orange Õismäe/Nike 4 9 - 15
13.05.2016 16:30 Rakvere Tarvas / Rakvere Spordikool - Tiit Soku KK/ Nord 2008 Õismäe/Directo 1 29 - 4
13.05.2016 16:00 K Basketteam Kortrijk - KK Kadrina /Haljala Siili 1 28 - 55
13.05.2016 16:00 SAKU ÕLLETEHAS - Audentes SK Stigmar/Sokk 1 74 - 37
13.05.2016 16:00 KK TALLINN A - EBT White TTÜ 2 64 - 24
13.05.2016 16:00 SK Altius - BC Nokia Pojat TTÜ 1 34 - 33
13.05.2016 16:00 BC NOKIA TYTÖT - Tapiolan Honka Sokk 2 34 - 20
13.05.2016 16:00 Porvoon Tarmo Tytöt - PeKa Siili 2 26 - 60
13.05.2016 16:00 BC Star - GU Sdushor Svetlogorsk TTÜ 3 41 - 39
13.05.2016 15:40 Tiit Soku KK / SK Nord I - BERYOZA/ Minsk Õismäe/Directo 1 15 - 12
13.05.2016 15:40 BC Raplamaa - PANTTERIT Õismäe/Karupoeg Puhh 2 23 - 10
13.05.2016 15:40 Beryozovskiye Lisy - BC Star Õismäe/Nike 4 3 - 25
13.05.2016 14:50 Tiit Soku KK/ Nord II - Tartu Palliklubi Õismäe/Directo 1 2 - 25
13.05.2016 14:50 Tiit Soku KK / SK Nord - Valmiera / Ordo Siili 1 39 - 34
13.05.2016 14:50 Tiit Soku KK / SK Nord - BS Riga / Jugla TTÜ 3 35 - 49
13.05.2016 14:50 Rapla KK - CATZ Siili 2 34 - 48
13.05.2016 14:50 BC Kalev Cramo - Rapla KK Õismäe/Nike 4 20 - 0
13.05.2016 14:50 Audentes SK - Jõhvi KK / HITO Õismäe/Kunda Nordic 3 18 - 21
13.05.2016 14:50 LEPY - KK Tallinn TTÜ 2 13 - 73
13.05.2016 14:50 SK RIM - BC CENTRALNAJA Stigmar/Sokk 1 41 - 67
13.05.2016 14:50 RIGA TTP - GU SDUSHOR Svetlogors Sokk 2 26 - 30
13.05.2016 14:50 Rakvere Tarvas /RSK - DSN Riga TTÜ 1 24 - 25
13.05.2016 14:00 Espoo Basket Team - Tiit Soku KK / SK Nord II Õismäe/Kunda Nordic 3 33 - 10
13.05.2016 14:00 EBT White - LEPY Õismäe/Nike 4 2 - 42
13.05.2016 14:00 BS Riga/Jugla - Tiit Soku KK / SK Nord I Õismäe/Directo 1 30 - 4
13.05.2016 14:00 SAKU KK - BC CENTRALNAJA Õismäe/Karupoeg Puhh 2 31 - 16
13.05.2016 13:40 Audentes SK - SK SPORTKUNDA TTÜ 2 48 - 40
13.05.2016 13:40 Saku KK - Rapla KK TTÜ 3 20 - 63
13.05.2016 13:40 KK Kadrina /Haljala - EBT Siili 1 65 - 45
13.05.2016 13:40 BC Raplamaa - LEPY Stigmar/Sokk 1 29 - 54
13.05.2016 13:40 Tapiolan Honka - BK Gorizont Sokk 2 26 - 36
13.05.2016 13:40 SB - Girls - PUHU Juniorit Siili 2 38 - 49
13.05.2016 13:40 Ura Basket 03 - SDJUSHOR N5 Mogilev TTÜ 1 27 - 34
13.05.2016 13:10 BS Riga / Jugla - Tiit Soku KK /SK Nord I Õismäe/Karupoeg Puhh 2 11 - 27
13.05.2016 13:10 Tiit Soku KK / SK Nord II - Audentes SK Õismäe/Directo 1 19 - 28
13.05.2016 13:10 Beryozovskiye Lisy - DSN Riga Õismäe/Kunda Nordic 3 8 - 59
13.05.2016 13:10 Keila KK - BC Star Õismäe/Nike 4 8 - 31
13.05.2016 12:30 Kouvot B-Tytöt - Gotsor-Sozh Gomel Siili 2 49 - 33
13.05.2016 12:30 TIKS - GU SDUSHOR Svetlogors Sokk 2 40 - 23
13.05.2016 12:30 LEPY - Rakvere Tarvas /RSK TTÜ 1 21 - 49
13.05.2016 12:30 BC Kalev Cramo - Kori - 80 AT Siili 1 61 - 21
13.05.2016 12:30 EBT White - Rakvere Tarvas / RSK TTÜ 2 37 - 71
13.05.2016 12:30 BS Riga / Jugla - KK Tallinn TTÜ 3 61 - 8
13.05.2016 12:30 RINGSIDE - Rapla KK Stigmar/Sokk 1 44 - 13
13.05.2016 12:20 Tiit Soku KK /SK Nord III - Tiit Soku KK /SK Nord II Õismäe/Karupoeg Puhh 2 5 - 46
13.05.2016 12:20 LEPY/Orange - BK Gorizont Õismäe/Nike 4 6 - 24
13.05.2016 12:20 Jõhvi KK / HITO - BC Star Õismäe/Kunda Nordic 3 37 - 17
13.05.2016 12:20 BERYOZA/ Minsk - GBOU DOD SDYUSSHOR Õismäe/Directo 1 18 - 8
13.05.2016 11:30 PANTTERIT - Jõhvi SK Õismäe/Karupoeg Puhh 2 32 - 12
13.05.2016 11:30 BK Gorizont II - BC Kalev / Cramo Õismäe/Nike 4 12 - 16
13.05.2016 11:30 BS Riga/Jugla - Rapla KK Õismäe/Kunda Nordic 3 25 - 8
13.05.2016 11:30 Tartu Palliklubi - Rakvere Tarvas / Rakvere Spordikool Õismäe/Directo 1 19 - 33
13.05.2016 11:20 LEPY - SK RIM Stigmar/Sokk 1 39 - 35
13.05.2016 11:20 BC CENTRALNAJA - Valmiera / Ordo Sokk 2 48 - 36
13.05.2016 11:20 PUHU Juniorit - Hypo/Tiks Siili 2 29 - 33
13.05.2016 11:20 Tiit Soku KK / SK Nord - Gotsor-Sozh Gomel TTÜ 2 29 - 47
13.05.2016 11:20 Audentese SK - BC Kalev TTÜ 1 16 - 27
13.05.2016 11:20 Rapla KK - GU Sdushor Svetlogorsk TTÜ 3 41 - 39
13.05.2016 10:40 LEPY - Gotsor-Sozh Gomel Õismäe/Nike 4 27 - 5
13.05.2016 10:40 Tiit Soku KK / SK Nord I - BC Kalev Cramo Õismäe/Kunda Nordic 3 8 - 34
13.05.2016 10:40 Tiit Soku KK/ Nord 2008 - Saku KK Õismäe/Directo 1 12 - 14
13.05.2016 10:40 BC CENTRALNAJA - Rakvere Tarvas / Rakvere Spordikool Õismäe/Karupoeg Puhh 2 3 - 40
13.05.2016 10:10 BC Raplamaa - Tiit Soku KK / SK Nord Stigmar/Sokk 1 35 - 33
13.05.2016 10:10 KK TALLINN A - Jõhvi SK TTÜ 2 37 - 51
13.05.2016 10:10 TTÜ - Ura Basket 03 TTÜ 1 35 - 21
13.05.2016 10:10 BC Kalev Cramo - Espoo Basket Team AT2 Sokk 2 36 - 21
13.05.2016 10:10 Keila KK - Rakvere Tarvas / Rakvere Spordikool Siili 1 60 - 41
13.05.2016 10:10 Saku KK - BC Star TTÜ 3 12 - 47
13.05.2016 09:50 Tiit Soku KK /SK Nord I - BC Raplamaa Õismäe/Karupoeg Puhh 2 9 - 31
13.05.2016 09:50 Tiit Soku KK / SK Nord I - Jõhvi SK Õismäe/Kunda Nordic 3 38 - 9
13.05.2016 09:50 Tiit Soku KK / SK Nord I - Audentese SK Õismäe/Directo 1 12 - 17
13.05.2016 09:50 Audentes SK - BC Star Õismäe/Nike 4 7 - 23
13.05.2016 09:00 Tiit Soku KK / SK Nord II - Audentes SK Õismäe/Kunda Nordic 3 14 - 31
13.05.2016 09:00 Gotsor-Sozh Gomel - SB - Girls Siili 2 31 - 46
13.05.2016 09:00 BC Kalev Cramo - BK Gorizont Sokk 2 33 - 19
13.05.2016 09:00 Tiit Soku KK / SK Nord II - Beryozovskiye Lisy Õismäe/Nike 4 16 - 10
13.05.2016 09:00 Tiit Soku KK / SK Nord - FSDIM Minsk TTÜ 3 37 - 13
13.05.2016 09:00 KK TALLINN B - Tiit Soku KK / SK Nord TTÜ 2 55 - 33
13.05.2016 09:00 Tiit Soku KK /SK Nord II - SAKU KK Õismäe/Karupoeg Puhh 2 17 - 20
13.05.2016 09:00 K Basketteam Kortrijk - Stjordal Basket Siili 1 52 - 20
13.05.2016 09:00 Tiit Soku KK / SK Nord - SK Altius TTÜ 1 29 - 23