Juhend

MEHED

REGISTREERUMINE
Turniirile lubatakse kuni 24 võistkonda sõltuvalt registreerimise järjekorrast.
Turniiril ei või osaleda mängijad, kes on mänginud viimase kolme aasta jooksul Esiliiga Bs või kõrgemal
Väljaspool Eestit tuleva võistkonna mängijad ei tohi omada profi lepingut viimase kolme aasta jooksul.
Võistkonna esindaja peab võistkonna mängijad üles andma enne turniiri algust 9:10.
Mängijatel peab kaasas olema isikut tõendav dokument. Vastavalt Covid 19 juhendile peab olema kõigil Covid pass (vaktsineeritud või läbi põdenud) Kui turniiri ajaks reeglid muutuvad, siis muudame neid vastavalt valitsuse reeglitele.
Korraldajatel on õigus terve turniiri vältel kontrollida mängijate dokumente.
Reegli vastu eksinud võistkond eemaldatakse turniirilt koheselt ning võistkonnal ja mängijatel puudub tulevikus õigus antud turniiril osaleda.

TURNIIRISÜSTEEM
Mänguaeg 1 x 20 minutit.
Mängud toimuvad neljal väljakul. Väljaku suurus ¼ väljakust
Võistkonnad jagatakse nelja alagruppi.
Korraldajad jätavad õiguse turniirisüsteem muutmiseks vastavalt osalejate arvule.
Võistkonnas maksimum 15 mängijat+treener. Väljakul korraga 5+1mängijat.
Igale osalejale garaneeritakse vähemalt 5 mängu.
Alagrupist pääseb edasi neli võistkonda, kellele garaneetritakse 7 mängu.
Juhendis reguleerimata küsimustes võtab vastu otsuse kohtunikekogu. (kohtunikud+korraldaja)
Meeskonna mängijad ja treenerid on kohustatud viibima mängu ajal väljaku küljejoone taga.
Vahetused lubatud jooksvalt koos tagasi vahetustega piiramata.
Mängijate vahetus on lubatud ainult ettenähtud meeskonna ala asuva küljejoone juurest.
penaltid.
Kohamängudes/veerandfinaalides/poolfinaalides selgitatakse viigilise normaalaja tulemuse korral võitja penaltite teel(3 penaltit, pärast seda kuni esimese eksimuseni, kuid mitte rohkem kui 8 vooru. Pärast seda otsustakse kõrgeim koht/edasipääseja loosi teel).
Kõikidest protestidest ja kaebustest tuleks turniiri korraldajatele teada anda ühe minuti jooksul pärast mängu lõppu. Kaebuse esitamise eest tuleb maksta 100 eurot, mis ei kuulu tagastamisele.
Turniiri korraldajate komisjoni/kohtunikekogu otsus on lõplik.