A alagrupp W L Games P
1. Rakvere G 2 0 4-1 4
2. Audru K 1 1 2-2 3
3. Peetri La-Pk 0 2 1-4 2
B alagrupp W L Games P
1. Tallinna Kuristiku G 2 0 4-0 4
2. Nõo RG 1 1 2-3 3
3. Lammi K (FIN) 0 2 1-4 2
C alagrupp W L Games P
1. Jaunmarupe S (LAT) 2 0 4-0 4
2. M. Härma G 1 1 2-2 3
3. Jõgevamaa G 0 2 0-4 2
D alagrupp W L Games P
1. Raatuse K 2 0 4-2 4
2. Avinurme G 1 1 3-2 3
3. Lahmuse K 0 2 1-4 2
Date Teams Venue Score
1 04/01 11:00 (F) Rakvere G - Audru K Viljandi spordihoone 1. väljak 2 - 0 A alagrupp
4 04/01 11:00 (F) Tallinna Kuristiku G - Nõo RG Viljandi spordihoone 2. väljak 2 - 0 B alagrupp
7 04/01 11:45 (F) Jaunmarupe S (LAT) - M. Härma G Viljandi spordihoone 1. väljak 2 - 0 C alagrupp
10 04/01 11:45 (F) Avinurme G - Raatuse K Viljandi spordihoone 2. väljak 1 - 2 D alagrupp
2 04/01 12:30 (F) Peetri La-Pk - Rakvere G Viljandi spordihoone 1. väljak 1 - 2 A alagrupp
5 04/01 12:30 (F) Lammi K (FIN) - Tallinna Kuristiku G Viljandi spordihoone 2. väljak 0 - 2 B alagrupp
8 04/01 13:15 (F) Jõgevamaa G - Jaunmarupe S (LAT) Viljandi spordihoone 1. väljak 0 - 2 C alagrupp
11 04/01 13:15 (F) Lahmuse K - Avinurme G Viljandi spordihoone 2. väljak 0 - 2 D alagrupp
3 04/01 14:00 (F) Audru K - Peetri La-Pk Viljandi spordihoone 1. väljak 2 - 0 A alagrupp
6 04/01 14:00 (F) Nõo RG - Lammi K (FIN) Viljandi spordihoone 2. väljak 2 - 1 B alagrupp
9 04/01 14:45 (F) M. Härma G - Jõgevamaa G Viljandi spordihoone 1. väljak 2 - 0 C alagrupp
12 04/01 14:45 (F) Raatuse K - Lahmuse K Viljandi spordihoone 2. väljak 2 - 1 D alagrupp
14 04/01 15:30 (F) Tallinna Kuristiku G - Avinurme G Viljandi spordihoone 2. väljak 2 - 0 Veerandfinaal
13 04/01 15:30 (F) Rakvere G - M. Härma G Viljandi spordihoone 1. väljak 2 - 0 Veerandfinaal
15 04/01 16:15 (F) Jaunmarupe S (LAT) - Audru K Viljandi spordihoone 1. väljak 2 - 1 Veerandfinaal
16 04/01 16:15 (F) Raatuse K - Nõo RG Viljandi spordihoone 2. väljak 0 - 2 Veerandfinaal
18 04/01 17:00 (F) Lammi K (FIN) - Lahmuse K Viljandi spordihoone 2. väljak 2 - 1 Veerandfinaal
17 04/01 17:00 (F) Peetri La-Pk - Jõgevamaa G Viljandi spordihoone 1. väljak 2 - 0 Veerandfinaal
20 04/01 17:45 (F) Tallinna Kuristiku G - Jaunmarupe S (LAT) Viljandi spordihoone 2. väljak 1 - 2 Poolfinaal
19 04/01 17:45 (F) Rakvere G - Nõo RG Viljandi spordihoone 1. väljak 2 - 0 Poolfinaal
22 05/01 09:00 (F) Avinurme G - Audru K Viljandi spordihoone 2. väljak 2 - 1 Poolfinaal
21 05/01 09:00 (F) M. Härma G - Raatuse K Viljandi spordihoone 1. väljak 2 - 1 Poolfinaal
23 05/01 09:45 (F) Jõgevamaa G - Lahmuse K Viljandi spordihoone 1. väljak 2 - 1 11. koha mäng
24 05/01 10:30 (F) Peetri La-Pk - Lammi K (FIN) Viljandi spordihoone 1. väljak 2 - 0 9. koha mäng
25 05/01 11:15 (F) Raatuse K - Audru K Viljandi spordihoone 1. väljak 1 - 2 7. koha mäng
26 05/01 12:00 (F) M. Härma G - Avinurme G Viljandi spordihoone 1. väljak 0 - 2 5. koha mäng
27 05/01 12:45 (F) Nõo RG - Tallinna Kuristiku G Viljandi spordihoone 1. väljak 2 - 1 3. koha mäng
28 05/01 13:30 (F) Rakvere G - Jaunmarupe S (LAT) Viljandi spordihoone 1. väljak 0 - 2 Finaal