E alagrupp W L Games P
1. Sigulda State G (LAT) 2 0 4-0 4
2. Tartu Descartes'i K 1 1 2-2 3
3. Narva Pähklimäe G 0 2 0-4 2
F alagrupp W L Games P
1. Gustav Adolfi G 2 0 4-1 4
2. Heimtali/ Saarepeedi 1 1 3-2 3
3. Ääsmäe PK 0 2 0-4 2
G alagrupp W L Games P
1. Ülenurme G 2 0 4-1 4
2. Tartu Kivilinna K 1 1 2-2 3
3. Põltsamaa ÜG 0 2 1-4 2
H alagrupp W L Games P
1. Paikuse PK 2 0 4-0 4
2. Tallinna Laagna G 1 1 2-3 3
3. EKSL 0 2 1-4 2
Date Teams Venue Score
1 04/01 11:00 (F) Sigulda State G (LAT) - Narva Pähklimäe G Viljandi spordihoone 3. väljak 2 - 0 E alagrupp
4 04/01 11:00 (F) Heimtali/ Saarepeedi - Gustav Adolfi G Viljandi spordihoone 4. väljak 1 - 2 F alagrupp
7 04/01 11:45 (F) Põltsamaa ÜG - Ülenurme G Viljandi spordihoone 3. väljak 1 - 2 G alagrupp
10 04/01 11:45 (F) Paikuse PK - EKSL Viljandi spordihoone 4. väljak 2 - 0 H alagrupp
2 04/01 12:30 (F) Tartu Descartes'i K - Sigulda State G (LAT) Viljandi spordihoone 3. väljak 0 - 2 E alagrupp
5 04/01 12:30 (F) Ääsmäe PK - Heimtali/ Saarepeedi Viljandi spordihoone 4. väljak 0 - 2 F alagrupp
8 04/01 13:15 (F) Tartu Kivilinna K - Põltsamaa ÜG Viljandi spordihoone 3. väljak 2 - 0 G alagrupp
11 04/01 13:15 (F) Tallinna Laagna G - Paikuse PK Viljandi spordihoone 4. väljak 0 - 2 H alagrupp
3 04/01 14:00 (F) Narva Pähklimäe G - Tartu Descartes'i K Viljandi spordihoone 3. väljak 0 - 2 E alagrupp
6 04/01 14:00 (F) Gustav Adolfi G - Ääsmäe PK Viljandi spordihoone 4. väljak 2 - 0 F alagrupp
9 04/01 14:45 (F) Ülenurme G - Tartu Kivilinna K Viljandi spordihoone 3. väljak 2 - 0 G alagrupp
12 04/01 14:45 (F) EKSL - Tallinna Laagna G Viljandi spordihoone 4. väljak 1 - 2 H alagrupp
14 04/01 15:30 (F) Gustav Adolfi G - Tallinna Laagna G Viljandi spordihoone 4. väljak 2 - 0 Veerandfinaal
13 04/01 15:30 (F) Sigulda State G (LAT) - Tartu Kivilinna K Viljandi spordihoone 3. väljak 2 - 1 Veerandfinaal
15 04/01 16:15 (F) Ülenurme G - Tartu Descartes'i K Viljandi spordihoone 3. väljak 0 - 2 Veerandfinaal
16 04/01 16:15 (F) Paikuse PK - Heimtali/ Saarepeedi Viljandi spordihoone 4. väljak 2 - 1 Veerandfinaal
18 04/01 17:00 (F) Ääsmäe PK - EKSL Viljandi spordihoone 4. väljak 0 - 2 Veerandfinaal
17 04/01 17:00 (F) Narva Pähklimäe G - Põltsamaa ÜG Viljandi spordihoone 3. väljak 0 - 2 Veerandfinaal
20 04/01 17:45 (F) Gustav Adolfi G - Tartu Descartes'i K Viljandi spordihoone 4. väljak 2 - 0 Poolfinaal
19 04/01 17:45 (F) Sigulda State G (LAT) - Paikuse PK Viljandi spordihoone 3. väljak 2 - 0 Poolfinaal
22 05/01 09:00 (F) Tallinna Laagna G - Ülenurme G Viljandi spordihoone 4. väljak 0 - 2 Poolfinaal
21 05/01 09:00 (F) Tartu Kivilinna K - Heimtali/ Saarepeedi Viljandi spordihoone 3. väljak 2 - 0 Poolfinaal
23 05/01 09:45 (F) Narva Pähklimäe G - Ääsmäe PK Viljandi spordihoone 3. väljak 2 - 1 11. koha mäng
24 05/01 10:30 (F) Põltsamaa ÜG - EKSL Viljandi spordihoone 3. väljak 2 - 0 9. koha mäng
25 05/01 11:15 (F) Heimtali/ Saarepeedi - Tallinna Laagna G Viljandi spordihoone 3. väljak 1 - 2 7. koha mäng
26 05/01 12:00 (F) Tartu Kivilinna K - Ülenurme G Viljandi spordihoone 3. väljak 2 - 1 5. koha mäng
27 05/01 12:45 (F) Paikuse PK - Tartu Descartes'i K Viljandi spordihoone 3. väljak 2 - 0 3. koha mäng
28 05/01 13:30 (F) Sigulda State G (LAT) - Gustav Adolfi G Viljandi spordihoone 3. väljak 2 - 0 Finaal