I alagrupp W L Games P
1. Naurtreni S (LAT) 4 0 8-0 8
2. Tartu Erakool 3 1 6-2 7
3. Nõo PK 2 2 4-4 6
4. Vändra G 1 3 2-6 5
5. Tartu Forseliuse K 0 4 0-8 4
J alagrupp W L Games P
1. Suure-Jaani G 4 0 8-0 8
2. Kuressaare G 3 1 6-3 7
3. Tartu H. Masingu K 2 2 4-5 6
4. Keila K 1 3 4-6 5
5. Kadrioru Saksa G 0 4 0-8 4
Date Teams Venue Score
1 04/01 11:00 (F) Tartu H. Masingu K - Kadrioru Saksa G Suure-Jaani G 2. väljak 2 - 0 J alagrupp
04/01 11:00 (F) Naurtreni S (LAT) - Tartu Forseliuse K Suure-Jaani G 1. väljak 2 - 0 I alagrupp
2 04/01 11:45 (F) Nõo PK - Tartu Erakool Suure-Jaani G 1. väljak 0 - 2 I alagrupp
2 04/01 11:45 (F) Kuressaare G - Suure-Jaani G Suure-Jaani G 2. väljak 0 - 2 J alagrupp
4 04/01 12:30 (F) Vändra G - Tartu Forseliuse K Suure-Jaani G 1. väljak 2 - 0 I alagrupp
4 04/01 12:30 (F) Keila K - Kadrioru Saksa G Suure-Jaani G 2. väljak 2 - 0 J alagrupp
9 04/01 13:15 (F) Naurtreni S (LAT) - Tartu Erakool Suure-Jaani G 1. väljak 2 - 0 I alagrupp
9 04/01 13:15 (F) Tartu H. Masingu K - Suure-Jaani G Suure-Jaani G 2. väljak 0 - 2 J alagrupp
10 04/01 14:00 (F) Vändra G - Nõo PK Suure-Jaani G 1. väljak 0 - 2 I alagrupp
10 04/01 14:00 (F) Keila K - Kuressaare G Suure-Jaani G 2. väljak 1 - 2 J alagrupp
6 04/01 14:45 (F) Suure-Jaani G - Kadrioru Saksa G Suure-Jaani G 2. väljak 2 - 0 J alagrupp
6 04/01 14:45 (F) Tartu Erakool - Tartu Forseliuse K Suure-Jaani G 1. väljak 2 - 0 I alagrupp
3 04/01 15:30 (F) Nõo PK - Naurtreni S (LAT) Suure-Jaani G 1. väljak 0 - 2 I alagrupp
7 04/01 15:30 (F) Suure-Jaani G - Keila K Suure-Jaani G 2. väljak 2 - 0 J alagrupp
7 04/01 16:15 (F) Tartu Erakool - Vändra G Suure-Jaani G 1. väljak 2 - 0 I alagrupp
3 04/01 16:15 (F) Kuressaare G - Tartu H. Masingu K Suure-Jaani G 2. väljak 2 - 0 J alagrupp
8 04/01 17:00 (F) Tartu Forseliuse K - Nõo PK Suure-Jaani G 1. väljak 0 - 2 I alagrupp
8 04/01 17:00 (F) Kadrioru Saksa G - Kuressaare G Suure-Jaani G 2. väljak 0 - 2 J alagrupp
5 05/01 09:45 (F) Naurtreni S (LAT) - Vändra G Viljandi spordihoone 2. väljak 2 - 0 I alagrupp
5 05/01 09:45 (F) Tartu H. Masingu K - Keila K Viljandi spordihoone 4. väljak 2 - 1 J alagrupp
22 05/01 10:30 (F) Suure-Jaani G - Tartu Erakool Viljandi spordihoone 4. väljak 2 - 0 Veerandfinaal
21 05/01 10:30 (F) Naurtreni S (LAT) - Kuressaare G Viljandi spordihoone 2. väljak 2 - 0 Veerandfinaal
24 05/01 11:15 (F) Vändra G - Keila K Viljandi spordihoone 4. väljak 2 - 0 7. koha mäng
23 05/01 11:15 (F) Tartu Forseliuse K - Kadrioru Saksa G Viljandi spordihoone 2. väljak 2 - 0 9. koha mäng
25 05/01 12:00 (F) Nõo PK - Tartu H. Masingu K Viljandi spordihoone 2. väljak 0 - 2 5. koha mäng
27 05/01 12:45 (F) Kuressaare G - Tartu Erakool Viljandi spordihoone 2. väljak 1 - 2 3. koha mäng
29 05/01 13:30 (F) Naurtreni S (LAT) - Suure-Jaani G Viljandi spordihoone 2. väljak 2 - 0 Finaal