272
TURNIIRI
24739
VÕISTKONDA
80892
MÄNGIJAT
522266
VÄRAVAT

TOIMUNUD TURNIIRID

VÕIMALUSED

Mängu haldamine reaalajas

Korraldajal, kohtunikul või mõnel kolmandal isikul on kerge sisestada läbi nutiseadme mängu tulemusi reaalajas. Tulemused on pealtvaatajatele ja kaugemal viibijatele koheselt kättesaadavad. Mängu haldamine reaalajas muudab külastajate jaoks turniiri jälgimise põnevamaks ja tulemused kiiremini kättesaadavaks.

Erinevate nutiseadmete toetus

Turniiri on võimalik korraldada ning jälgida erinevate nutiseadmetega, mis muudab kasutamise eriti mugavaks.

Täielik kontroll turniiri üle

Alustades registreerimisest, lõpetades mängude statistikaga, on turniiri korraldajal täielik kontroll turniiri üle. Saab sisestada informatsiooni turniiri korraldamise kohta. Korraldaja saab lisada uudiseid. Lisada sponsoreid, jagada võistkonnad alagruppidesse, genereerida automaatselt mängude ajakavad ning hallata mänge reaalajas.

MIKS VALIDA MEID

Korraldaja

Korraldajal on lihtne hallata registreeritud võistkondi, aktsepteerides võistkonna saab selle koheselt lisada alagruppi. Korraldajal on võimalik genereerida automaatselt ajakava, kas alagrupi või vanuseklassi järgi. Mängude ajal on võimalik märkida mängu statistikat, et tuua mängu käik kaugematele jälgijatele kättesaadavaks. Alagruppide uuenemine toimub automaatselt mängu ajal, samuti uueneb ka turniiri statistika.

Juhendaja

Võistkonna juhendajal on võimalik teha endale süsteemi kasutaja ning lisada ja hallata enda võistkondi. Võistkondi võib olla mitu. Juhendaja saab ühe võistkonda registreerida mitmele erinevale turniirile. Lihtsasti jälgida, millal toimuvad võistkonnal mängud ning vaadata võistkonna ning mängijate statistikat. Igal mängijal oma profiil, kus on kirjas mängija statistika ning on võimalik on lisada ka pilt.

Fännid

Turniiril on mängud reaalajas, mis teeb mängude jälgimise põnevaks ka kodus. Lastevanematel on ülevaade, kuidas nende lastel läheb ja mitu väravat nad löönud on.