NAISTE II ETAPP - "WAKSAL WABRIKU ERI" KOKKUVÕTE

22.05.2018 20:19


Elva Lahtised meistrivõistlused jätkusid hooga mängides Arbimäe Miniarenal. II etapil osales 11 naiskonda, Uueks tulijaks etapil oli FC Elva naisharrastajate võistkond FC Fööniks ning seekord rahvaliiga tõttu jäi kõrvale naiskond Lootose Vutid.

Esimesena võtsid mõõtu 6 naiskonda A-alagrupis. Nii Männilinna Noored kui ka RCW alustasid turniiri justkui uue hooga korjates rohkelt võidupunkte. Omavahelises mängus mängiti 3-4 Männilinna Noorte kasuks. Ilusat mängu näitasid meile ka turniiri kõige noorem võistkond FC Välk, milles 2003-2004 (erandiks 2006. a sündinud väravavaht) tüdrukud võtsid mõõtu endast vanematega.

B-alagrupi mänge alustasid I etapi teise ja kolmanda koha omanikud SK Barca ja FC Otepää, kes jäid tasavägise mängu tulemusena viiki. Alagrupis uue tulijana oli kohal FC Fööniks, kes oma esimesest mängust korjas kohe 3 võidupunkti FC FP vastu. Otepää võitles igas alagrupi mängus tulihingeliselt andes endast 100% ning selle tulemusena võitsid peaaegu kõik alagrupimängud va 1.

Peale edukat mängu alagruppides tuli otsustada, kes asub mängima 1.-2. koha peale ja kes 3.-4.koha peale. Kas Männilinna Noored, SK Barca, JK Vutineiud või FC Otepää. Koduvõistkonnad võtsid võidu, mis viis nad ka finaali.

7.-8. koha peale mängisid FC Fööniks ja RCW ning mängust tulid välja võitjatena Rõngu naised. 5.-6. koha peale mängisid JK Welco kaks võistkonda - Welco I ja Welco II. Enne mängu tehti kahe võistkonna peale ühine ring ning mängus näidati sõbralikku ja puhast jalgpalli, mida oli lausa lust vaadata.

3.-4. koha peale mängisid SK Barva ja FC Otepää. Viimane lahkus mängust võitjana seisuga 3-1.

Peale tunde kestnud tuliseid lahinguid jõudis kätte finaal, kus omavahel mängisid Männilinna Noored ja JK Vutineiud. Kui mäng oli pikalt 2-1 olnud JK Vutineidude kasuks, lõi Männilinna Noor Kätriin-Elise Pahva värava ja viigistas mängu. Mängus sai otsustavaks mängu viimased sekundid kui JK Vutineidude mängija Kerlin Lehtla lõi täpselt enne vilet värava millega otsustati ära esimene ja teine koht.

Esinelik:
1. koht - JK Vutineiud
2. koht - Männilinna Noored
3. koht - FC Otepää
4. koht - SK Barca

Väravalööjate esinelik kahe etapi tulemusena:
#6 Lisanne Tamm, FC Otepää - 23 väravat
#12 Annika Eek, Männilinna Noored - 15 väravat
#2 Liisa Mägi, JK Vutineiud - 14 väravat
#11 Kätriin-Elise Pahva, Männilinna Noored - 11 väravat

Aitäh kõigile osalejatele ja pealtvaatajatele meeleoluka II etapi eest! Suur aitäh toetajale Waksal Wabrikule, kes paneb võitjale (JK Vutineiud) välja uhke söögilaua!

Kohtumiseni 8. juulil naiste rannaetapil Verevi rannas!