A W D L +/- P
1. FC Lebo Ülesanne 2 1 0 9-1 7
2. Püssi SK 1 2 0 3-2 5
3. JK Rapla Lokomotiiv 1 1 1 3-8 4
4. Viimsi Lõvid 0 0 3 1-5 0
B W D L +/- P
1. Tori Põrgulised 2 1 0 7-3 7
2. Põltsamaa JK Sport 2 0 1 6-4 6
3. FC SSSolutions 1 1 1 5-5 4
4. FC Eston Villa II 0 0 3 0-6 0
C W D L +/- P
1. Äksi JK 2 1 0 4-1 7
2. Kohtla-Nõmme 2 1 0 5-3 7
3. JK Õismäe Torm 1 0 2 3-4 3
4. FC Somnium 0 0 3 2-6 0
D W D L +/- P
1. Rääma Zenit 3 0 0 9-2 9
2. FC Puhkus Mehhikos 2 0 1 6-4 6
3. Tartu JK Welco III 1 0 2 2-3 3
4. Saaremaa JK Aameraas 0 0 3 3-11 0
Date Teams Venue Score
1 17/12 15:00 (F) FC Lebo Ülesanne - Püssi SK Kalevi Spordihall 0 - 0 A
2 17/12 15:15 (F) Viimsi Lõvid - JK Rapla Lokomotiiv Kalevi Spordihall 0 - 1 A
3 17/12 15:30 (F) Kohtla-Nõmme - Äksi JK Kalevi Spordihall 1 - 1 C
4 17/12 15:45 (F) JK Õismäe Torm - FC Somnium Kalevi Spordihall 2 - 1 C
5 17/12 16:00 (F) Püssi SK - JK Rapla Lokomotiiv Kalevi Spordihall 1 - 1 A
6 17/12 16:15 (F) FC Lebo Ülesanne - Viimsi Lõvid Kalevi Spordihall 2 - 0 A
7 17/12 16:30 (F) Äksi JK - FC Somnium Kalevi Spordihall 2 - 0 C
8 17/12 16:45 (F) Kohtla-Nõmme - JK Õismäe Torm Kalevi Spordihall 2 - 1 C
9 17/12 17:00 (F) Viimsi Lõvid - Püssi SK Kalevi Spordihall 1 - 2 A
10 17/12 17:15 (F) JK Rapla Lokomotiiv - FC Lebo Ülesanne Kalevi Spordihall 1 - 7 A
11 17/12 17:30 (F) JK Õismäe Torm - Äksi JK Kalevi Spordihall 0 - 1 C
12 17/12 17:45 (F) FC Somnium - Kohtla-Nõmme Kalevi Spordihall 1 - 2 C
13 17/12 18:00 (F) Tori Põrgulised - FC Eston Villa II Kalevi Spordihall 1 - 0 B
14 17/12 18:15 (F) Põltsamaa JK Sport - FC SSSolutions Kalevi Spordihall 2 - 1 B
15 17/12 18:30 (F) Rääma Zenit - Tartu JK Welco III Kalevi Spordihall 2 - 0 D
16 17/12 18:45 (F) FC Puhkus Mehhikos - Saaremaa JK Aameraas Kalevi Spordihall 4 - 2 D
17 17/12 19:00 (F) FC Eston Villa II - FC SSSolutions Kalevi Spordihall 0 - 1 B
18 17/12 19:15 (F) Tori Põrgulised - Põltsamaa JK Sport Kalevi Spordihall 3 - 0 B
19 17/12 19:30 (F) Tartu JK Welco III - Saaremaa JK Aameraas Kalevi Spordihall 2 - 0 D
20 17/12 19:45 (F) Rääma Zenit - FC Puhkus Mehhikos Kalevi Spordihall 2 - 1 D
21 17/12 20:00 (F) Põltsamaa JK Sport - FC Eston Villa II Kalevi Spordihall 4 - 0 B
22 17/12 20:15 (F) FC SSSolutions - Tori Põrgulised Kalevi Spordihall 3 - 3 B
23 17/12 20:30 (F) FC Puhkus Mehhikos - Tartu JK Welco III Kalevi Spordihall 1 - 0 D
24 17/12 20:45 (F) Saaremaa JK Aameraas - Rääma Zenit Kalevi Spordihall 1 - 5 D
25 17/12 21:00 (F) FC Lebo Ülesanne - Äksi JK Kalevi Spordihall 2 - 0 1. Poolfinaal
26 17/12 21:15 (F) Tori Põrgulised - Rääma Zenit Kalevi Spordihall 2 - 2 (1-3) 2. Poolfinaal
27 17/12 21:30 (F) Äksi JK - Tori Põrgulised Kalevi Spordihall 2 - 1 III-IV koha mäng
28 17/12 21:45 (F) FC Lebo Ülesanne - Rääma Zenit Kalevi Spordihall 1 - 0 Finaal