A W D L +/- P
1. Tartu FC Santos 3 0 0 6-2 9
2. JK Tallinna Kalev 2 0 1 4-3 6
3. Kohtla-Järve JK Järve 1 0 2 5-4 3
4. Rakvere JK Tarvas 0 0 3 1-7 0
B W D L +/- P
1. Tartu JK Tammeka 3 0 0 5-2 9
2. Tallinna FC Flora 2 0 1 4-2 6
3. JK Tabasalu Valge 1 0 2 3-5 3
4. Nõmme Kalju FC 0 0 3 3-6 0
C W D L +/- P
1. JK Tabasalu Sinine 3 0 0 8-2 9
2. Tallinna JK Legion 2 0 1 8-2 6
3. Raplamaa JK 1 0 2 6-6 3
4. JK Vasalemma 0 0 3 0-12 0
Parima 2. koha selgitamiseks üldine pingerida W D L +/- P
1. JK Tabasalu Sinine 3 0 0 8-2 9
2. Tartu FC Santos 3 0 0 6-2 9
3. Tartu JK Tammeka 3 0 0 5-2 9
4. Tallinna JK Legion 2 0 1 8-2 6
5. Tallinna FC Flora 2 0 1 4-2 6
6. JK Tallinna Kalev 2 0 1 4-3 6
7. Kohtla-Järve JK Järve 1 0 2 5-4 3
8. Raplamaa JK 1 0 2 6-6 3
9. JK Tabasalu Valge 1 0 2 3-5 3
10. Nõmme Kalju FC 0 0 3 3-6 0
11. Rakvere JK Tarvas 0 0 3 1-7 0
12. JK Vasalemma 0 0 3 0-12 0
Date Teams Venue Score
1 23/12 15:00 (F) JK Tallinna Kalev - Rakvere JK Tarvas Kalevi Spordihall 2 - 1 A
2 23/12 15:15 (F) Tallinna FC Flora - JK Tabasalu Valge Kalevi Spordihall 2 - 0 B
3 23/12 15:30 (F) Tallinna JK Legion - Raplamaa JK Kalevi Spordihall 3 - 0 C
4 23/12 15:45 (F) Kohtla-Järve JK Järve - Tartu FC Santos Kalevi Spordihall 1 - 3 A
5 23/12 16:00 (F) Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC Kalevi Spordihall 2 - 1 B
6 23/12 16:15 (F) JK Vasalemma - JK Tabasalu Sinine Kalevi Spordihall 0 - 3 C
7 23/12 16:30 (F) Rakvere JK Tarvas - Tartu FC Santos Kalevi Spordihall 0 - 1 A
8 23/12 16:45 (F) Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora Kalevi Spordihall 0 - 1 B
9 23/12 17:00 (F) Tallinna JK Legion - JK Vasalemma Kalevi Spordihall 4 - 0 C
10 23/12 17:15 (F) JK Tallinna Kalev - Kohtla-Järve JK Järve Kalevi Spordihall 1 - 0 A
11 23/12 17:30 (F) JK Tabasalu Valge - Tartu JK Tammeka Kalevi Spordihall 0 - 1 B
12 23/12 17:45 (F) JK Tabasalu Sinine - Raplamaa JK Kalevi Spordihall 3 - 1 C
13 23/12 18:00 (F) Kohtla-Järve JK Järve - Rakvere JK Tarvas Kalevi Spordihall 4 - 0 A
14 23/12 18:15 (F) Nõmme Kalju FC - JK Tabasalu Valge Kalevi Spordihall 2 - 3 B
15 23/12 18:30 (F) Raplamaa JK - JK Vasalemma Kalevi Spordihall 5 - 0 C
16 23/12 18:45 (F) Tartu FC Santos - JK Tallinna Kalev Kalevi Spordihall 2 - 1 A
17 23/12 19:00 (F) Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora Kalevi Spordihall 2 - 1 B
18 23/12 19:15 (F) JK Tabasalu Sinine - Tallinna JK Legion Kalevi Spordihall 2 - 1 C
19 23/12 19:30 (F) Tartu JK Tammeka - JK Tabasalu Sinine Kalevi Spordihall 2 - 2 (9-8) 1. Poolfinaal
20 23/12 19:45 (F) Tartu FC Santos - Tallinna JK Legion Kalevi Spordihall 1 - 4 2. Poolfinaal
21 23/12 20:00 (F) JK Tabasalu Sinine - Tartu FC Santos Kalevi Spordihall 2 - 3 III-IV koha mäng
22 23/12 20:15 (F) Tartu JK Tammeka - Tallinna JK Legion Kalevi Spordihall 2 - 0 Finaal