A W D L +/- P
1. Paide Linnameeskond III 3 0 0 6-1 9
2. Läänemaa JK 2 0 1 3-3 6
3. Pärnu JK Poseidon 0 1 2 1-3 1
4. FC Kuressaare II 0 1 2 1-4 1
B W D L +/- P
1. Viimsi JK II 2 0 1 5-4 6
2. SK Imavere 2 0 1 7-3 6
3. Põhja-Tallinna JK Volta 1 1 1 6-5 4
4. JK Tallinna Kalev III 0 1 2 2-8 1
C W D L +/- P
1. Tallinna FC Ararat TTÜ 2 0 1 4-3 6
2. Tartu FC Santos II 1 2 0 6-3 5
3. Tartu JK Welco II 0 2 1 4-5 2
4. FC Tarvastu 0 2 1 3-6 2
D W D L +/- P
1. Maardu United 2 0 1 4-3 6
2. Tallinna FC Hell Hunt 2 0 1 5-3 6
3. Tõrva JK 1 0 2 5-5 3
4. Tallinna FC Castovanni Eagles 1 0 2 3-6 3
Date Teams Venue Score
1 22/12 15:00 (F) FC Kuressaare II - Läänemaa JK Kalevi Spordihall 0 - 1 A
2 22/12 15:15 (F) Paide Linnameeskond III - Pärnu JK Poseidon Kalevi Spordihall 1 - 0 A
3 22/12 15:30 (F) Tartu FC Santos II - FC Tarvastu Kalevi Spordihall 1 - 1 C
4 22/12 15:45 (F) Tallinna FC Ararat TTÜ - Tartu JK Welco II Kalevi Spordihall 1 - 0 C
5 22/12 16:00 (F) Läänemaa JK - Pärnu JK Poseidon Kalevi Spordihall 2 - 1 A
6 22/12 16:15 (F) FC Kuressaare II - Paide Linnameeskond III Kalevi Spordihall 1 - 3 A
7 22/12 16:30 (F) FC Tarvastu - Tartu JK Welco II Kalevi Spordihall 2 - 2 C
8 22/12 16:45 (F) Tartu FC Santos II - Tallinna FC Ararat TTÜ Kalevi Spordihall 3 - 0 C
9 22/12 17:00 (F) Paide Linnameeskond III - Läänemaa JK Kalevi Spordihall 2 - 0 A
10 22/12 17:15 (F) Pärnu JK Poseidon - FC Kuressaare II Kalevi Spordihall 0 - 0 A
11 22/12 17:30 (F) Tallinna FC Ararat TTÜ - FC Tarvastu Kalevi Spordihall 3 - 0 C
12 22/12 17:45 (F) Tartu JK Welco II - Tartu FC Santos II Kalevi Spordihall 2 - 2 C
13 22/12 18:00 (F) SK Imavere - JK Tallinna Kalev III Kalevi Spordihall 3 - 0 B
14 22/12 18:15 (F) Viimsi JK II - Põhja-Tallinna JK Volta Kalevi Spordihall 0 - 3 B
15 22/12 18:30 (F) Maardu United - Tallinna FC Hell Hunt Kalevi Spordihall 2 - 1 D
16 22/12 18:45 (F) Tõrva JK - Tallinna FC Castovanni Eagles Kalevi Spordihall 4 - 1 D
17 22/12 19:00 (F) JK Tallinna Kalev III - Põhja-Tallinna JK Volta Kalevi Spordihall 2 - 2 B
18 22/12 19:15 (F) SK Imavere - Viimsi JK II Kalevi Spordihall 1 - 2 B
19 22/12 19:30 (F) Tallinna FC Hell Hunt - Tallinna FC Castovanni Eagles Kalevi Spordihall 2 - 1 D
20 22/12 19:45 (F) Maardu United - Tõrva JK Kalevi Spordihall 2 - 1 D
21 22/12 20:00 (F) Viimsi JK II - JK Tallinna Kalev III Kalevi Spordihall 3 - 0 B
22 22/12 20:15 (F) Põhja-Tallinna JK Volta - SK Imavere Kalevi Spordihall 1 - 3 B
23 22/12 20:30 (F) Tõrva JK - Tallinna FC Hell Hunt Kalevi Spordihall 0 - 2 D
24 22/12 20:45 (F) Tallinna FC Castovanni Eagles - Maardu United Kalevi Spordihall 1 - 0 D
25 22/12 21:00 (F) Paide Linnameeskond III - Tallinna FC Ararat TTÜ Kalevi Spordihall 2 - 1 1. Poolfinaal
26 22/12 21:15 (F) Viimsi JK II - Maardu United Kalevi Spordihall 0 - 0 (3-2) 2. Poolfinaal
27 22/12 21:30 (F) Tallinna FC Ararat TTÜ - Maardu United Kalevi Spordihall 0 - 1 III-IV koha mäng
28 22/12 21:45 (F) Paide Linnameeskond III - Viimsi JK II Kalevi Spordihall 1 - 0 Finaal