A W D L +/- P
1. JK Loo 2 1 0 6-2 7
2. Saku Sporting 1 2 0 4-2 5
3. EMÜ SK 1 1 1 5-6 4
4. FC Lelle 0 0 3 0-5 0
B W D L +/- P
1. Suure-Jaani United 2 1 0 5-1 7
2. Kristiine JK 2 1 0 4-2 7
3. JK Kernu Kadakas 1 0 2 4-4 3
4. Raplamaa JK II 0 0 3 1-7 0
C W D L +/- P
1. Harju JK Laagri 3 0 0 12-3 9
2. Kuusalu JK Rada 2 0 1 7-7 6
3. Nõmme Kalju FC III 1 0 2 6-7 3
4. Tartu Ülikool Fauna 0 0 3 2-10 0
D W D L +/- P
1. Tallinna JK Augur 2 0 1 9-4 6
2. FC Kose 2 0 1 6-3 6
3. Tartu FC Helios 1 0 2 5-12 3
4. FC Jõgeva Wolves 1 0 2 4-5 3
Date Teams Venue Score
1 20/12 15:00 (F) JK Loo - FC Lelle Kalevi Spordihall 2 - 0 A
2 20/12 15:15 (F) Saku Sporting - EMÜ SK Kalevi Spordihall 2 - 2 A
3 20/12 15:30 (F) Harju JK Laagri - Tartu Ülikool Fauna Kalevi Spordihall 3 - 1 C
4 20/12 15:45 (F) Kuusalu JK Rada - Nõmme Kalju FC III Kalevi Spordihall 3 - 1 C
5 20/12 16:00 (F) FC Lelle - EMÜ SK Kalevi Spordihall 0 - 1 A
6 20/12 16:15 (F) JK Loo - Saku Sporting Kalevi Spordihall 0 - 0 A
7 20/12 16:30 (F) Tartu Ülikool Fauna - Nõmme Kalju FC III Kalevi Spordihall 0 - 4 C
8 20/12 16:45 (F) Harju JK Laagri - Kuusalu JK Rada Kalevi Spordihall 5 - 1 C
9 20/12 17:00 (F) Saku Sporting - FC Lelle Kalevi Spordihall 2 - 0 A
10 20/12 17:15 (F) EMÜ SK - JK Loo Kalevi Spordihall 2 - 4 A
11 20/12 17:30 (F) Kuusalu JK Rada - Tartu Ülikool Fauna Kalevi Spordihall 3 - 1 C
12 20/12 17:45 (F) Nõmme Kalju FC III - Harju JK Laagri Kalevi Spordihall 1 - 4 C
13 20/12 18:00 (F) Suure-Jaani United - Kristiine JK Kalevi Spordihall 1 - 1 B
14 20/12 18:15 (F) JK Kernu Kadakas - Raplamaa JK II Kalevi Spordihall 4 - 0 B
15 20/12 18:30 (F) FC Kose - Tartu FC Helios Kalevi Spordihall 4 - 0 D
16 20/12 18:45 (F) FC Jõgeva Wolves - Tallinna JK Augur Kalevi Spordihall 2 - 0 D
17 20/12 19:00 (F) Kristiine JK - Raplamaa JK II Kalevi Spordihall 2 - 1 B
18 20/12 19:15 (F) Suure-Jaani United - JK Kernu Kadakas Kalevi Spordihall 3 - 0 B
19 20/12 19:30 (F) Tartu FC Helios - Tallinna JK Augur Kalevi Spordihall 1 - 6 D
20 20/12 19:45 (F) FC Kose - FC Jõgeva Wolves Kalevi Spordihall 1 - 0 D
21 20/12 20:00 (F) JK Kernu Kadakas - Kristiine JK Kalevi Spordihall 0 - 1 B
22 20/12 20:15 (F) Raplamaa JK II - Suure-Jaani United Kalevi Spordihall 0 - 1 B
23 20/12 20:30 (F) FC Jõgeva Wolves - Tartu FC Helios Kalevi Spordihall 2 - 4 D
24 20/12 20:45 (F) Tallinna JK Augur - FC Kose Kalevi Spordihall 3 - 1 D
25 20/12 21:00 (F) JK Loo - Harju JK Laagri Kalevi Spordihall 3 - 2 1. Poolfinaal
26 20/12 21:15 (F) Suure-Jaani United - Tallinna JK Augur Kalevi Spordihall 1 - 1 (2-1) 2. Poolfinaal
27 20/12 21:30 (F) Harju JK Laagri - Tallinna JK Augur Kalevi Spordihall 0 - 1 III-IV koha mäng
28 20/12 21:45 (F) JK Loo - Suure-Jaani United Kalevi Spordihall 4 - 0 Finaal