A W D L +/- P
1. Viimsi MRJK I 3 0 0 3-0 9
2. Tallinna FC Flora I 1 1 1 3-3 4
3. JK Tallinna Kalev 1 0 2 4-3 3
4. Harju JK Must 0 1 2 1-5 1
B W D L +/- P
1. Tartu JK Tammeka 3 0 0 8-2 9
2. FC Nõmme United 2 0 1 5-6 6
3. Nõmme Kalju FC I 1 0 2 7-6 3
4. Tartu JK Merkuur-Juunior 0 0 3 3-9 0
C W D L +/- P
1. JK Tabasalu Sinine 3 0 0 10-0 9
2. Tallinna FC Levadia Roheline 2 0 1 4-6 6
3. Maardu LM 1 0 2 2-5 3
4. Nõmme Kalju FC III 0 0 3 1-6 0
D W D L +/- P
1. Nõmme Kalju FC II 2 0 1 5-4 6
2. JK Sillamäe Kalev 2 0 1 7-4 6
3. Kohtla-Järve FC Viru Star 1 1 1 4-5 4
4. Tallinna JK Legion 0 1 2 3-6 1
Date Teams Venue Score
1 20/12 08:00 (F) Viimsi MRJK I - JK Tallinna Kalev Kalevi Spordihall 1 - 0 A
2 20/12 08:15 (F) Harju JK Must - Tallinna FC Flora I Kalevi Spordihall 1 - 1 A
3 20/12 08:30 (F) JK Tabasalu Sinine - Tallinna FC Levadia Roheline Kalevi Spordihall 5 - 0 C
4 20/12 08:45 (F) Nõmme Kalju FC III - Maardu LM Kalevi Spordihall 0 - 2 C
5 20/12 09:00 (F) JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora I Kalevi Spordihall 1 - 2 A
6 20/12 09:15 (F) Viimsi MRJK I - Harju JK Must Kalevi Spordihall 1 - 0 A
7 20/12 09:30 (F) Tallinna FC Levadia Roheline - Maardu LM Kalevi Spordihall 2 - 0 C
8 20/12 09:45 (F) JK Tabasalu Sinine - Nõmme Kalju FC III Kalevi Spordihall 2 - 0 C
9 20/12 10:00 (F) Harju JK Must - JK Tallinna Kalev Kalevi Spordihall 0 - 3 A
10 20/12 10:15 (F) Tallinna FC Flora I - Viimsi MRJK I Kalevi Spordihall 0 - 1 A
11 20/12 10:30 (F) Nõmme Kalju FC III - Tallinna FC Levadia Roheline Kalevi Spordihall 1 - 2 C
12 20/12 10:45 (F) Maardu LM - JK Tabasalu Sinine Kalevi Spordihall 0 - 3 C
13 20/12 11:00 (F) Nõmme Kalju FC I - FC Nõmme United Kalevi Spordihall 1 - 2 B
14 20/12 11:15 (F) Tartu JK Tammeka - Tartu JK Merkuur-Juunior Kalevi Spordihall 2 - 0 B
15 20/12 11:30 (F) Tallinna JK Legion - Nõmme Kalju FC II Kalevi Spordihall 1 - 2 D
16 20/12 11:45 (F) Kohtla-Järve FC Viru Star - JK Sillamäe Kalev Kalevi Spordihall 1 - 3 D
17 20/12 12:00 (F) FC Nõmme United - Tartu JK Merkuur-Juunior Kalevi Spordihall 3 - 2 B
18 20/12 12:15 (F) Nõmme Kalju FC I - Tartu JK Tammeka Kalevi Spordihall 2 - 3 B
19 20/12 12:30 (F) Nõmme Kalju FC II - JK Sillamäe Kalev Kalevi Spordihall 2 - 1 D
20 20/12 12:45 (F) Tallinna JK Legion - Kohtla-Järve FC Viru Star Kalevi Spordihall 1 - 1 D
21 20/12 13:00 (F) Tartu JK Tammeka - FC Nõmme United Kalevi Spordihall 3 - 0 B
22 20/12 13:15 (F) Tartu JK Merkuur-Juunior - Nõmme Kalju FC I Kalevi Spordihall 1 - 4 B
23 20/12 13:30 (F) Kohtla-Järve FC Viru Star - Nõmme Kalju FC II Kalevi Spordihall 2 - 1 D
24 20/12 13:45 (F) JK Sillamäe Kalev - Tallinna JK Legion Kalevi Spordihall 3 - 1 D
25 20/12 14:00 (F) Viimsi MRJK I - JK Tabasalu Sinine Kalevi Spordihall 0 - 2 1. Poolfinaal
26 20/12 14:15 (F) Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC II Kalevi Spordihall 2 - 2 (0-1) 2. Poolfinaal
27 20/12 14:30 (F) Viimsi MRJK I - Tartu JK Tammeka Kalevi Spordihall 1 - 3 III-IV koha mäng
28 20/12 14:45 (F) JK Tabasalu Sinine - Nõmme Kalju FC II Kalevi Spordihall 3 - 3 (3-1) Finaal