A W D L +/- P
1. FC Toompea 2 0 1 6-1 6
2. Tallinna KSK FC Štrommi 2 0 1 4-1 6
3. Pärnu JK Poseidon II 2 0 1 7-4 6
4. Anija JK 0 0 3 0-11 0
B W D L +/- P
1. Valga FC Warrior 3 0 0 11-3 9
2. Tallinna JK Piraaja II 2 0 1 7-5 6
3. Maarjamäe FC Igiliikur 1 0 2 5-8 3
4. Lasnamäe FC Ajax II 0 0 3 2-9 0
C W D L +/- P
1. Kohila Püsivus 2 0 1 4-2 6
2. Tallinna Depoo 2 0 1 4-4 6
3. FC Elva II 1 0 2 3-4 3
4. Tallinna FC Soccernet 1 0 2 2-3 3
D W D L +/- P
1. Haapsalu JK 2 1 0 6-2 7
2. Tallinna FC Zapoos 2 0 1 7-2 6
3. Põlva FC Lootos 0 2 1 2-4 2
4. Tallinna FC Olympic Olybet 0 1 2 1-8 1
Date Teams Venue Score
1 19/12 15:00 (F) Tallinna KSK FC Štrommi - FC Toompea Kalevi Spordihall 1 - 0 A
2 19/12 15:15 (F) Pärnu JK Poseidon II - Anija JK Kalevi Spordihall 6 - 0 A
3 19/12 15:30 (F) Tallinna Depoo - Tallinna FC Soccernet Kalevi Spordihall 1 - 0 C
4 19/12 15:45 (F) Kohila Püsivus - FC Elva II Kalevi Spordihall 1 - 0 C
5 19/12 16:00 (F) FC Toompea - Anija JK Kalevi Spordihall 2 - 0 A
6 19/12 16:15 (F) Tallinna KSK FC Štrommi - Pärnu JK Poseidon II Kalevi Spordihall 0 - 1 A
7 19/12 16:30 (F) Tallinna FC Soccernet - FC Elva II Kalevi Spordihall 1 - 2 C
8 19/12 16:45 (F) Tallinna Depoo - Kohila Püsivus Kalevi Spordihall 1 - 3 C
9 19/12 17:00 (F) Pärnu JK Poseidon II - FC Toompea Kalevi Spordihall 0 - 4 A
10 19/12 17:15 (F) Anija JK - Tallinna KSK FC Štrommi Kalevi Spordihall 0 - 3 A
11 19/12 17:30 (F) Kohila Püsivus - Tallinna FC Soccernet Kalevi Spordihall 0 - 1 C
12 19/12 17:45 (F) FC Elva II - Tallinna Depoo Kalevi Spordihall 1 - 2 C
13 19/12 18:00 (F) Lasnamäe FC Ajax II - Tallinna JK Piraaja II Kalevi Spordihall 1 - 2 B
14 19/12 18:15 (F) Valga FC Warrior - Maarjamäe FC Igiliikur Kalevi Spordihall 4 - 1 B
15 19/12 18:30 (F) Haapsalu JK - Põlva FC Lootos Kalevi Spordihall 1 - 1 D
16 19/12 18:45 (F) Tallinna FC Olympic Olybet - Tallinna FC Zapoos Kalevi Spordihall 0 - 4 D
17 19/12 19:00 (F) Tallinna JK Piraaja II - Maarjamäe FC Igiliikur Kalevi Spordihall 4 - 1 B
18 19/12 19:15 (F) Lasnamäe FC Ajax II - Valga FC Warrior Kalevi Spordihall 1 - 4 B
19 19/12 19:30 (F) Põlva FC Lootos - Tallinna FC Zapoos Kalevi Spordihall 0 - 2 D
20 19/12 19:45 (F) Haapsalu JK - Tallinna FC Olympic Olybet Kalevi Spordihall 3 - 0 D
21 19/12 20:00 (F) Valga FC Warrior - Tallinna JK Piraaja II Kalevi Spordihall 3 - 1 B
22 19/12 20:15 (F) Maarjamäe FC Igiliikur - Lasnamäe FC Ajax II Kalevi Spordihall 3 - 0 B
23 19/12 20:30 (F) Tallinna FC Olympic Olybet - Põlva FC Lootos Kalevi Spordihall 1 - 1 D
24 19/12 20:45 (F) Tallinna FC Zapoos - Haapsalu JK Kalevi Spordihall 1 - 2 D
25 19/12 21:00 (F) FC Toompea - Kohila Püsivus Kalevi Spordihall 2 - 2 (4-5) 1. Poolfinaal
26 19/12 21:15 (F) Valga FC Warrior - Haapsalu JK Kalevi Spordihall 3 - 1 2. Poolfinaal
27 19/12 21:30 (F) FC Toompea - Haapsalu JK Kalevi Spordihall 2 - 0 III-IV koha mäng
28 19/12 21:45 (F) Kohila Püsivus - Valga FC Warrior Kalevi Spordihall 2 - 0 Finaal