A W D L +/- P
1. Maardu Linnameeskond II 2 0 1 8-5 6
2. Saue JK Laagri 2 0 1 7-6 6
3. Tallinna JK Dünamo 1 0 2 5-6 3
4. Pärnu Jalgpalliklubi 1 0 2 4-7 3
B W D L +/- P
1. Tallinna FC Levadia III 3 0 0 6-1 9
2. Jõgeva SK Noorus-96 2 0 1 3-3 6
3. FC Otepää 1 0 2 3-5 3
4. Viljandi JK Tulevik U21 0 0 3 2-5 0
C W D L +/- P
1. JK Tabasalu 2 1 0 7-0 7
2. Lasnamäe FC Ajax 2 0 1 5-3 6
3. Tallinna FC Flora U19 1 0 2 3-8 3
4. Tallinna JK Piraaja 0 1 2 0-4 1
D W D L +/- P
1. Tartu FC Merkuur 2 0 1 3-4 6
2. Narva United FC 2 0 1 8-3 6
3. Türi Ganvix JK 1 0 2 4-6 3
4. Raplamaa JK 1 0 2 5-7 3
Date Teams Venue Score
1 26/12 15:00 (F) Pärnu Jalgpalliklubi - Maardu Linnameeskond II Kalevi Spordihall 2 - 1 A
2 26/12 15:15 (F) Tallinna JK Dünamo - Saue JK Laagri Kalevi Spordihall 1 - 2 A
3 26/12 15:30 (F) JK Tabasalu - Tallinna JK Piraaja Kalevi Spordihall 0 - 0 C
4 26/12 15:45 (F) Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Flora U19 Kalevi Spordihall 3 - 1 C
5 26/12 16:00 (F) Maardu Linnameeskond II - Saue JK Laagri Kalevi Spordihall 3 - 2 A
6 26/12 16:15 (F) Pärnu Jalgpalliklubi - Tallinna JK Dünamo Kalevi Spordihall 0 - 3 A
7 26/12 16:30 (F) Tallinna JK Piraaja - Tallinna FC Flora U19 Kalevi Spordihall 0 - 2 C
8 26/12 16:45 (F) JK Tabasalu - Lasnamäe FC Ajax Kalevi Spordihall 2 - 0 C
9 26/12 17:00 (F) Tallinna JK Dünamo - Maardu Linnameeskond II Kalevi Spordihall 1 - 4 A
10 26/12 17:15 (F) Saue JK Laagri - Pärnu Jalgpalliklubi Kalevi Spordihall 3 - 2 A
11 26/12 17:30 (F) Lasnamäe FC Ajax - Tallinna JK Piraaja Kalevi Spordihall 2 - 0 C
12 26/12 17:45 (F) Tallinna FC Flora U19 - JK Tabasalu Kalevi Spordihall 0 - 5 C
13 26/12 18:00 (F) Tallinna FC Levadia III - FC Otepää Kalevi Spordihall 2 - 0 B
14 26/12 18:15 (F) Viljandi JK Tulevik U21 - Jõgeva SK Noorus-96 Kalevi Spordihall 0 - 1 B
15 26/12 18:30 (F) Tartu FC Merkuur - Raplamaa JK Kalevi Spordihall 0 - 3 D
16 26/12 18:45 (F) Türi Ganvix JK - Narva United FC Kalevi Spordihall 0 - 4 D
17 26/12 19:00 (F) FC Otepää - Jõgeva SK Noorus-96 Kalevi Spordihall 1 - 2 B
18 26/12 19:15 (F) Tallinna FC Levadia III - Viljandi JK Tulevik U21 Kalevi Spordihall 2 - 1 B
19 26/12 19:30 (F) Raplamaa JK - Narva United FC Kalevi Spordihall 1 - 3 D
20 26/12 19:45 (F) Tartu FC Merkuur - Türi Ganvix JK Kalevi Spordihall 1 - 0 D
21 26/12 20:00 (F) Viljandi JK Tulevik U21 - FC Otepää Kalevi Spordihall 1 - 2 B
22 26/12 20:15 (F) Jõgeva SK Noorus-96 - Tallinna FC Levadia III Kalevi Spordihall 0 - 2 B
23 26/12 20:30 (F) Türi Ganvix JK - Raplamaa JK Kalevi Spordihall 4 - 1 D
24 26/12 20:45 (F) Narva United FC - Tartu FC Merkuur Kalevi Spordihall 1 - 2 D
25 26/12 21:00 (F) Maardu Linnameeskond II - JK Tabasalu Kalevi Spordihall 1 - 2 1. Poolfinaal
26 26/12 21:15 (F) Tallinna FC Levadia III - Tartu FC Merkuur Kalevi Spordihall 2 - 2 (3-2) 2. Poolfinaal
27 26/12 21:30 (F) Maardu Linnameeskond II - Tartu FC Merkuur Kalevi Spordihall 1 - 4 III-IV koha mäng
28 26/12 21:45 (F) JK Tabasalu - Tallinna FC Levadia III Kalevi Spordihall 3 - 2 Finaal